środa, 13 listopad 2019 07:37

Zwycięstwa pretendentów Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

To już przedostatnia kolejka zmagań ligowych na boisku w Ostrówku. Pretendenci do mistrza I Ligi nie zawiedli w ten weekend i odnoszą zwycięstwa po zaciętej walce do ostatnich minut. Już za tydzień w bezpośrednim meczu pomiędzy Bad Boys Ostrówek, a Puchate Wilki wyłonimy mistrza. Kto podniesie puchar? O tym już za tydzień, a dziś zapraszamy na skrót 8. kolejki I Ligi !

Bad Boys Ostrówek - Orlik Zabrodzie

Mecz inaugurujący 8. kolejkę to pojedynek pretendenta do mistrza ekipy Bad Boys Ostrówek, a drużyną beniaminka I Ligi - Orlik Zabrodzie. Mecz od pierwszej minuty na najwyższym poziomie. Panowie zarówno z jednej jak i z drugiej strony nie odpuszczali choćby na chwilę. Bad Boys walczący o mistrza, Orlik chce pokazać, że Mistrz II Ligi nie był przypadkiem i liczą się do końca w walce na boiskach ligowych. Błąd bramkarza Orlika przy podaniu od obrońcy i mamy 1:0 dla Bad Boysów. Na ten błąd szybko odpowiada Zbigniew Pawlak (14’) - w tym spotkaniu Zbyszek dzielnie walczył za swoją drużynę co sprawiło, że trafił hattricka. Gospodarze po chwili potrzebnej na uspokojenie gry karcą w ciągu dwóch minut przeciwnika - Woźniak Paweł (17’) oraz Woźniak Mateusz (19’). Panowie z Orlika walczą do końca co w 23. minucie spotkania daje im bramkę. Po wyrzucie z autu do bramki głową kieruje piłkę Paweł Malinowski. Wynik do przerwy 3:2 dla Bad Boysów. Druga połowa zapowiadała równie wyrównane widowisko. Pierwsze minuty drugiej połowy i do bramki trafia Michał Szczapa. Ostrówek buduje sobie pewną przewagę, lecz to nie podcina skrzydeł ekipie z Zabrodzia. Tak jak wcześniej wspominaliśmy tego dnia Zbyszek był w gazie i głównie za jego sprawą w 30. oraz 40. minucie spotkania po pewnych uderzeniach Orlik doprowadza do remisu. Ostatnie minuty to zacięta walka do końca. Ostrówek z tyłu głowy ma tabelę punktową i zdają sobie sprawę, że taki wynik odcina im drogę do walki o końcowy tytuł. Kolejny z braci Woźniak bierze sprawę w swoje ręce i to dzięki trafieniu Daniela Bad Boys wywozi cenne 3 punkty i w ostatniej kolejce stoczy walkę o tytuł mistrza w bezpośrednim meczu z Puchatymi Wilkami.

Coco Jambo Tłuszcz - Multi System Os. Błotna Wołomin

Drugi mecz tego dnia to rywalizacja ekip Coco Jambo Tłuszcz i Multi System Os. Błotna Wołomin. O tym meczu można napisać tyle, że się odbył. Coco odnotowuje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie z głębokimi rezerwami ekipy z Wołomina. Na wyróżnienie zasłużył Adrian Zaręba, który w tym meczu odnotowuje hattricka co ustalmy nie było zbyt trudnym zadaniem. Swoje przysłowiowe pięć minut na boisku miał również Przemysław Strumiński. Ligowy “Beton” miał doskonałą sytuację na strzelenie pierwszego gola w karierze na ligowych boiskach lecz niestety zabrakło odrobinę zimnej krwi. Coco mimo wszystko wygrywa 8:4. Gratulujemy!

Autoszyby.com - Puchate Wilki

Trzecie spotkanie to rywalizacja Autoszyby.com - Puchate Wilki. Mecz kolejki, mecz tej edycji. Spotkanie na najwyższym poziomie. Atak za atak. Doskonała postawa Łukasza Pawełasa z Puchatych który uratował chłopakom wynik wieloma interwencjami i wybronionym karnym. Takiej dyspozycji potrzebowała ekipa Puchatka na tym meczu. Panowie walczyli od pierwszych minut. W 5. minucie spotkania trafia Kuba Skotnicki z ekipy Autoszyb. Zacięta walka z przodu pola i liczne zmiany skutkują dopiero w 22. minucie meczu, z ławki na murawę wchodzi Kamil Giza i celnym trafieniem wyrównuje wynik spotkania. Przerwa mamy 1:1. Druga połowa zapowiadała się równie bojowe. Lecz niestety zbyt pewne nastawienie chłopaków z szyb odbiło się czkawką. Zdanie które padło z szeregów Autoszyb - “Oni nie potrafią grać w piłkę” - tak zmotywowało Wilki, że w przeciągu 3 minut drugiej połowy Panowie skarcili rywala dwukrotnie. 3:1 i mecz zaczyna układać się pod Puchate. Damian Piwko w 39. minucie daje sygnał do ataku na rywala trafiając do bramki, ale niestety to było za mało na tak zmotywowaną drużynę Puchatych Wilków. Wynik końcowy 3:2 i to Puchate w ostatniej kolejce zmierzą się o swój pierwszy tytuł w takim składzie z ekipą z Ostrówka. Jeśli Panowie zagrają tak jak w tej kolejce, oj niech żałuje ten kogo nie będzie na boisku. Zapraszamy!

FC Spectare - Krzywica

Czwarte spotkanie tego dnia to mecz pomiędzy FC Spectare, a ekipą z Krzywicy. Mogłoby się wydawać, że będzie to mecz do jednej bramki. Spectare przyjechało praktycznie bez składu. Krzywica pewnie zaczęła pierwszą połowę wychodząc w przeciągu kilku minut na prowadzenie 5:1. Chłopaki z Ukrainy pokazali, że walczą zawsze do samego końca mimo braków w składzie i do końca pierwszej połowy zanotowali 3 bramki na swoim koncie, a w szeregach Krzywicy pojawiły się pierwsze oznaki nerwów i chaosu. Początek drugiej połowy bardzo wyrównany, lecz Krzywica znalazła sposób na drużynę z Ukrainy. W tym meczu odnotowaliśmy aż cztery hattricki! Dwa dla drużyny Spectare oraz dwa dla Krzywicy. Panowie tak nam się rozstrzelali w tym meczu, gratulujemy. Krzywica wygrywa spotkanie wynikiem końcowym 9:6. Brawo!

RDK Szewnica - Show Team

Ostatni mecz tego dnia to rywalizacja RDK Szewnica - Show Team. Spotkanie bardzo wyrównane. Panowie walczyli do końca zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Pierwsza połowa to cios za cios. Mecz otwiera Przemysław Matusiak w 6. minucie - tego dnia Przemek pociągnął tak naprawdę swoją drużynę do zwycięstwa indywidualnie odnotowując w meczu hattricka, który zdecydowanie przechylił szalę zwycięstwa na ich korzyść. W 10. minucie odpowiada Arek Michalik i mamy remis. Marcin Bereda trafia do bramki Show Team i mamy 2:1. Dosłownie po minucie na to trafienie odpowiada Przemek doprowadzając do remisu 2:2. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Druga połowa to walka o cenne 3 punkty. Kolejny raz RDK wychodzi na prowadzenie po trafieniu Pawła Michalika. Kilka minut chaosu na boisku, aby w końcowym czasie meczu za sprawą Karola Kaczmarczyka i ponownie Przemka Matusiaka ekipa Show Team doprowadziła do zwycięstwa wynikiem 4:3 i zabierając z tego jakże zaciętego pojedynku cenne 3 punkty. Gratulacje dla obu drużyn!

Czytany 1397 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 listopad 2019 07:52