Jesteś tutaj:HOME>Jesień 2019>Oświadczenie Organizatora po meczu Fc Klonowe Liście vs T&D Prawko

Oświadczenie Organizatora po meczu Fc Klonowe Liście vs T&D Prawko Wyróżniony

26 listopad 2019 Jesień 2019 590 odsłon

Oświadczenie w sprawie walkowera w spotkaniu 10 kolejki Ekstraklasy w 16 edycji Ligi Bobra, pomiędzy T&D Prawko a FC Klonowe Liście.

Podczas rozgrywanego spotkania doszło do naruszenia punktu 4.7.2 regulaminu rozgrywek Ligi Bobra, który mówi: ,,Zawodnik ukarany czerwoną kartką powinien opuścić boisko i udać się na trybuny. Czerwona kartka powoduje pauzę w następnym meczu''. Zawodnik Daniel Krasnodębski, reprezentujący drużynę T&D Prawko, mimo przekazanej informacji przez Organizatora przed spotkaniem o konieczności absencji z powodu czerwonej kartki w meczu 9 kolejki, czynnie uczestniczył w meczu. Skutkiem tego naruszenia drużynie FC Klonowe Liście zostaje przyznany walkower.

Od powyższej decyzji nie ma możliwości odwołania. 

Decyzja wchodzi w życie z chwilą publikacji powyższego oświadczenia.

Uprzedzając pytania, sytuacja z meczu FC Klonowe Liście z WFC jest oddzielnym przypadkiem, za który Liga Bobra bierze odpowiedzialność, ponieważ osoba koordynująca mecz, nie poinformowała przed spotkaniem kapitana drużyny WFC o konieczności absencji ich zawodnika w tym meczu, a jedynie spytała drużynę przeciwną czy wyrażają zgodę na grę ukaranego zawodnika. W tym przypadku Liga Bobra nie ma podstaw aby orzec walkower. Dodatkowo, zmiana decyzji w tym przypadku, nie wpłynęłaby na ogólny rozstaw tabeli Ekstraklasy Ligi Bobra.

Dawid Krzyżewski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok