Jesteś tutaj:HOME>VII Edycja Ligi Bobra>Extra>Odpytujemy...zawodnika Torpedo Tłuszcz - Adam Kowalski

Odpytujemy...zawodnika Torpedo Tłuszcz - Adam Kowalski Wyróżniony

08 maj 2015 Extra 12131 odsłon

Wśród osób które na co dzień zajmują się ligą jest stała ekipa. Jednak gdy przychodzi niedziela, główne skrzypce należą do kilku osób. Jedną z nich jest on – Adam Kowalski. Jedni go znają jako zawodnika od zawsze broniącego barw Torpedo Tłuszcz, inni natomiast kojarzą go z niedzielnej działalności na rzecz Ligi! Zatem postanowiliśmy wybadać formę zawodników Torpedo, poprzez rozmowę z Adamem. Jeśli chcecie dowiedzieć się który zawodnik zrobił największe wrażenie sportowe oraz jakie Adam ma zdanie na temat naszej ligi i poziomu sportowego to koniecznie przeczytajcie naszą rozmowę!

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Cześć Adamie! Dzięki za znalezienie chwili dla reporterów Ligi Bobra.

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Witaj, dla Was czas się zawsze znajdzie :-)

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Adam Wasz start w 2 lidze jest dość obiecujący! Porażka tylko z liderem. Reszta to zwycięstwa. Co się stało?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Na pewno dużym sukcesem jest to że dał namówić się do gry Konrad (przyp. Konrad Kowalski), to przy nim odżył Igor Grajner :-), nie bez znaczenia jest też powrót Kamila Stanisławskiego.

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Czyli można podsumować, że drużyna otrząsnęła się po spadku w VI Edycji – to był prawdziwy „gong” dla was… Przypominajmy 117 straconych bramek, same porażki.  Byliście przysłowiowym chłopcem do bicia…

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): No właśnie to było bardzo nieprzyjemne i w pewnym momencie już frustrujące. Trzeba było wziąć się w garść...

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Zapewne co po niektórzy dopisywały sobie trzy punkty przed meczem z Wami. A tu co za odmiana! Chyba jeden z trudniejszych meczy to ten z liderem – PBS. Pierwsza porażka, powiedz co w tym meczu nie zadziałało jak należy?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Też tak myślę, że większość drużyn liczyła na łatwe mecze z nami. PBS to zdecydowany faworyt II ligi a i na pewno poradzi sobie z utrzymaniem w I. W sumie to wszystko działało dobrze w I połowie i może gdybyśmy do końca I połowy utrzymali prowadzenie 2:1 to druga mogła już wyglądać inaczej niestety PBS przed końcem II wyrównał, a w II połowie Konrad został dobrze odcinany od piłek a PBS za sprawą jeszcze bardziej rozkręconych Modzelana i Omelianowicza strzelili 2 gole. No i karygodny Nasz błąd bo nie można tracić bramek w przewadze 5:3 w polu.

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Zatem cel na ten sezon to …

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Na początku tego sezonu nie było żadnego celu po prostu chcieliśmy przestać przegrywać. Ale teraz...;-)

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Terminarz dość dobrze układa się dla waszego zespołu. Spotkania ciężkie są przeplatane z teoretycznie słabszymi rywalami. Który rywal lub rywale może wam pokrzyżować plan powrotu do 1 ligi?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Oj jeszcze sporo meczy przed nami, i tak naprawdę każdy rywal będzie trudny, a na pewno ten najbliższy...

Kamil Laskowski (Liga Bobra): W 6 kolejce zagracie właśnie z Red Bullem. Jak oceniasz wasze szanse na triumf w tym meczu?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Musimy zrobić to co PBS zrobiło z Naszym najlepszym strzelcem i poodcinać od podań Marcinkiewiczów (sporo strzelają bramek razem).

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Jakie są mocne strony najbliższego przeciwnika?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): na pewno młodość, i bardzo bramkostrzelni Marcinkiewicze :-)

Kamil Laskowski (Liga Bobra): W ostatnim meczu graliście bez swojej głównej strzelby – Konrada Kowalskiego. Rozumiemy, że to kuzyn patrząc na wasze nazwiska? Dłuższa absencja czy jednorazowy problem z obecnością?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz):Brat. Od początku uprzedzał że może nie być w każdym meczu ale będzie się starał. Więc to taka majówkowa absencja...

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Adam wszyscy wiemy, że z Ligą jesteś dość mocno związany. Jesteś jedną z nielicznych osób które przy boisku spędzają całą niedziele. Powiedz jak oceniasz VII Edycję Ligi Bobra. Ogólnie. 1 i 2 ligę.

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Na pewno się bardzo wyrównały zarówno I jak i II liga, i to jest super dla widowisk. Z roku na roku Liga Bobra rośnie w siłę i się rozwija...Tak Trzymać!!!

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Największy plus tej Edycji?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Dużym plusem są relacje z każdego meczu zaraz po zakończeniu. I co poniedziałkowy Flesz w Radiu Fama.

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Główne problemy VII Edycji? Może coś jest tak jak nie powinno być.

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Ciężko do czegoś się przyczepić...:-), oczywiście zawsze było by fajniej gdyby na każdym meczu było sporo kibiców...

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Kto ci zaimponował poziomem sportowym, może jakiś zawodnik szczególnie dał się zapamiętać? Może Adam Baran z Orłów lub Matejak z Klonowych?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Adam Baran zdecydowanie TAK, wiadomo od Matejaka od początku sporo oczekiwaliśmy ale moim zdaniem oczekiwania te spełnia i pewnie będzie jeszcze lepiej.

Sporym zaskoczeniem jest postawa MediaTry nie grali może jeszcze za trudnych meczy ale wygrywają dość przekonująco.

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Wg. mnie poziom obu lig podniósł się. Nie ma tak drastycznych różnic pomiędzy drużynami. Jak Ty to oceniasz?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Moim zdaniem bardziej się wyrównał niż podniósł ale na pewno nie spadł...:-) Osobiście bardzo żałuję że kapitanowie I ligi nie przegłosowali możliwości zgłoszenia jednego zawodnika zrzeszonego...myślę że było by ciekawiej

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Zatem powiedz nam, główny kandydat do mistrzostwa 1 ligi?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Takich jest na pewno dwóch Klonowe Liście mieli słaby start ale się rozkręcają i Zabrodziaczek!

Kamil Laskowski (Liga Bobra): O awans do 1 ligi, oprócz Torpedo będą walczyć…

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): PBS , Chłopaki do wzięci, Redbull, RKS Równe... a my postaramy się im poprzeszkadzać :-)

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Wielkie dzięki za rozmowę!

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok