Jesteś tutaj:HOME>XI Edycja Ligi Bobra>Informacje>Co nas czeka w 11 Edycji?

Co nas czeka w 11 Edycji? Wyróżniony

20 luty 2017 Informacje 1053 odsłon

Głód piłki powrócił. Akumulatory naładowane. Zima powoli nas opuszcza. Czas rozpocząć 11 Edycję. W telegraficznym skrócie chcemy zaprezentować jak będzie wyglądała Liga w 11 Edycji.

Zapisy!

Wychodzimy naprzeciw wszystkim „zapracowanym” i zmieniamy formę zapisów. Wszystkie ekipy które grały w 10 Edycji są automatycznie zgłoszone do 11 Edycji. Jedyne co musicie to potwierdzić nam grę! Sposobów jest kilka - znajdują się poniżej! Wszystkie ekipy z 10 Edycji mają miejsce zarezerwowane z automatu! Jeśli jednak są drużyny które wiedzą na 100% że nie wystąpią w 11 Edycji to prośba o wysłanie nam informacji - nie blokujcie miejsc do ostatniej chwili:) 

Jak potwierdzić grę?

Opcji jest kilka:

  1.  Wejdź na Facebook wyślij wiadomość do Ligi Bobra o treści – „NAZWA DRUŻYNY – potwierdzamy grę”.
  2. Wyślij e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; temat wiadomości „NAZWA DRUŻYNY – potwierdzamy grę” w treści wpisz tylko swoje dane kontaktowe.
  3. Wyślij smsa na numer 603-077-025 (Kamil Laskowski) - w treści napisz "NAZWA DRUŻYNY – potwierdzamy grę” oraz fajnie będzie jak się podpiszesz:)

Drużyny które nie potwierdzą gry tracą swoje miejsce gwarantowane.

Moja drużyna nie grała w LB – jak się zapisać?

Prosta sprawa. Mamy 10 miejsce dla nowych drużyn. Wystarczy napisać do nas na FB lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. My już się skontaktujemy z Wami by załatwić formalności – tzn. dane kontaktowe i karty zgłoszeniowe.

Spotkania – rzecz najważniejsza!

Planujemy tak jak rok temu – jedno spotkanie. Spotkanie odbędzie się tuż przed startem ligi w Tłuszczu.

Start ligi

Pierwsza lub druga niedziela kwietnia – to już chyba standard :-))))))

Wpisowe

Najniższe jak zawsze – tylko 900 zł.

Boiska?

Te co zawsze – Zabrodzie i Tłuszcz.

Na co możecie liczyć w 11 Edycji?

Jak zwykle postaramy się być spełnić wszystkie oczekiwania i założenia jakie sobie stawiamy przed startem. Plan jest prosty. Liga kształtem i organizacją się nie zmieni. Wszystko będzie wyglądało tak samo. Są jednak elementy na które musimy zwrócić uwagę – przede wszystkim fotograf! Mamy ogromną nadzieje, że teraz się uda i ktoś na stałe z nami będzie. Relacje meczowe – po każdej kolejce dwa słowa podsumowania na temat każdego spotkania się znajdzie.

Turbobober?

Będzie coś ale nie Turbobober! Tu wszystkich chcemy ponownie zaskoczyć! Będzie śmiesznie i bez spinki jak poprzednio!

Nagrody?

Wracamy do nagród sprzed kilku edycji – czyli TOP6 kolejki. Najlepsza ekipa kolejki i najlepszy zawodnik kolejki. No i chyba największa kośc niezgody pomiędzy Nami a Wami w 10 Edycji - nagrody na koniec sezonu! W tym roku nagrody MVP i najlepszego bramkarza przyznacie sobie sami! Zrobimy coś na wzór złotej piłki. Czyli każdy kapitan będzie mógł głosować na MVP i najlepszego bramkarza 11 Edycji - do tego będą doliczane nasze głosy. Wyniki będą podane na stronie tak by odbyło się to transparentnie. 

Coś nowego?

Planujemy dwie nowe serie stałe na naszej nowej stronie! No właśnie strona będzie nowa– przystosowana do Waszych telefonów! A co do nowych serii – to jedna to dobrze znana wszystkim – Wywiady z ciekawymi osobami z LB a druga to Ligowy Typer:)

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok