Jesteś tutaj:HOME>XI Edycja Ligi Bobra>Informacje>Karta zgłoszeniowa 11 Edycja

Karta zgłoszeniowa 11 Edycja Wyróżniony

13 marzec 2017 Informacje 672 odsłon

Zgłoszenia na ten moment kończymy. Skład ilościowy na obecna chwile wygląda następująco:

1 liga: 11 ekip

2 liga 9 ekip

Nowe: 6 ekip

Łącznie 26 drużyn.

Poniżej możecie pobrać karty zgłoszeniowe. Zamieszczamy je w dwóch wersjach – doc oraz pdf. Wypełniacie jedną i wysyłacie do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisujecie tylko nazwę drużyny. Kartę można wysłać również na FB poprzez wiadomość do Ligi Bobra.

Ikona DOCKarta zgłoszeniowa wersja DOC

Ikona PDF

Karta zgłoszeniowa wersja PDF

Do ligi można zgłosić 18 zawodników w tym jednego zrzeszonego! Jest to limit na wszystkich.

My zastanawiamy się już nad formą rozgrywek ponieważ jest nas trochę więcej niż myśleliśmy. Start rozgrywek przewidujemy na 26 marzec. Miejsce rozgrywek Tłuszcz i Zabrodzie. Godziny rozgrywek – właśnie ustalamy to z Gminami. Może uda nam się wynegocjować bardzo dobrą zmianę w godzinach rozgrywek.

Wysokość wpisowego – ze względu na ilość drużyn będzie to prawdopodobnie kwota 950 zł. Jednak walczymy nad tym by ja zmniejszyć do 900. Drużyny które chcą fakturę proszeni są o wysłanie swoich danych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do faktury zostanie doliczany vat. 

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok