Jesteś tutaj:HOME>XI Edycja Ligi Bobra>Informacje>CO? JAK? GDZIE? KIEDY? - zbiorcze informacje organizacyjne

CO? JAK? GDZIE? KIEDY? - zbiorcze informacje organizacyjne Wyróżniony

24 marzec 2017 Informacje 402 odsłon

W telegraficznym skrócie postaram się w kilku punktach streścić zebranie oraz to co nas czeka przed 1 kolejką.

1.       Najważniejsze – grę w 11 Edycji potwierdziło 24 ekipy.

2.       Ligi zostały podzielone po równo – po 12 ekip.

3.       Do 1 ligi w miejsce Latoszka i PBS w Wyszkowie awansowały Auto Szkoła RAK oraz Sami Swoi.

4.       Ustaliliśmy dwie raty wpisowego. Pierwsza na spotkaniu, druga w trzecią kolejkę LB czyli 9 kwietnia 2017. Nie wcześniej i nie później. Lista kto ile zalega będzie wysłana na maila do każdego oraz na FB. Co ważne znaczna większość wpłaciła 100% wpisowego.

5.       Ważna zmiana pro drużyny – można do 5 kolejki czyli 23.04.2017 zgłaszać nowych zawodników do drużyn. Limit – 1 zawodnik na drużynę. Jeśli ekipa liczyła mniej niż 18 zawodników może dopisać jednego zawodnika bez wykreślania innych. Natomiast ekipy które zgłosiły 18 zawodników muszą dokonać korekty 1-1, czyli wymiana zawodnika na zawodnika. Wszystko odbywa się przed kolejką. Zmiany wysyłacie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli nowy zawodnik ma zagrać w niedziele – mail musi do nas trafić w sobotę! W innym przypadku będzie złamany regulamin.

6.       1 kolejka zostanie rozegrana w godzinach ustalonych z animatorami i zarządcami Orlików. Natomiast obiecujemy, że będziemy rozmawiać i prosić o przesunięcia godzin na popołudniowe – tak by zaczynać od 11 lub 12. O dalszych losach będziemy informować.

7.       Jedynym źródłem informacji jest nasza strona ligabobra.pl

8.       Po 6 kolejkach nastąpi zmiana boisk.

9.       Pan Zapiekanka wpierw będzie urzędować w Zabrodziu.

10.   Składy drużyn będą uaktualnienie w następnym tygodniu.

11.   Podczas 1 kolejki na boisku w Tłuszczu będą wykonywane zdjęcia grupowe. Jeśli ekipa będzie w niepełnym składzie zdjęcie i tak będzie wykonane a później aktualizowane.

 

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok