wtorek, 04 kwiecień 2017 20:16

Chłopaki nie dojechali na mecz - relacje z 2 kolejki

Patrząc na wyniki dzisiejszego dnia przychodzą dwie rzeczy do głowy – jak to możliwe że Chłopaki do wzięcia stracili aż 7 goli i co się stało w meczu Tulewo – Klonowa? Ekipa z Radzymina ostatni raz straciła ponad siedem bramek niecały rok temu w czerwcu w meczu z Klonowymi. Ci sami Klonowi tego samego dnia ulegli zespołowi Marcina Kowalczyka – FC Tulewo tracąc gola w ostatnich sekundach spotkania.

Club Mokra Hydro-styl - Sami Swoi 2:1 Na inaugurację 2 kolejki Club Mokra podejmował ekipę Samych Swoich. Mecz bardzo ciekawy obie ekipy zagrały bardzo mądrze w obronie i asekuracyjnie w ataku. Po strzale Sebastiana Sasina w 13 min Club Mokra wyszedł na prowadzenia, jeszcze w pierwszej połowie Sami Swoi wyrównali, a bramkę strzelił Mateusz Balcerak. Druga połowa była bardzo wyrównana jednak większa skutecznością wykazali się zawodnicy z Clubu Mokra. W końcówce spotkania Piotr Supeł zdobył bramkę na wagę 3 punktów.

MediaTry Dar Alarm – Rządza Kraszew 5:3 W drugim niedzielnym spotkaniu MediaTry Dal Alarm spotkali się z ekipą Rządzy Kraszew. Początek spotkania to dominacja chłopaków z Kraszewa, którzy po 17 min gry prowadzili 3:0. Jednak MediaTry to bardzo doświadczona drużyna, która nie lubi przegrywać. Jeszcze w pierwszej połowie zdobyła dwa gole. Druga połowa to już dominacja ekipy z Wołomina. Końcowy wynik 5:3 jak najbardziej zasłużony. Choć gdyby nie kontuzja przed meczem nominalnego bramkarza Rządzy wynik mógłby być całkiem inny.

OSK Auto RAK – All Stars Kati Kominki 5:8 W kolejnym spotkaniu Mistrz Ligi Bobra zagrał z OSK Auto RAK. Cały mecz to dominacja AllStars. Pierwsza połowa zakończyła się zasłużonym prowadzeniem 4:1. W drugiej połowie śmielej zaatakowali chłopaki z Dobczyna. Jednak to było za mało. Wynik końcowy to 8:5 dla mistrzów ligi. Bramki dla ALLStars Jasienica zdobywali Bartek Matejak 2x oraz Konrad Kupiec 5x,dla OSK Auto RAK Michał Kowalski 2x, Krzysztof Sosnowski 2x, Bartek Dybek 1x.

Chłopaki do wzięcia – FC Wyszków 2:7 Mecz Chłopaki do wzięcia – Wyszków Football Club. Spotkanie należało do ciekawszych tego dnia. Chłopaki z Radzymina naprawdę się starali, walczyli ale to było za mało na świetnie dysponowana ekipę z Wyszkowa. Pierwsza połowa to zasłużone prowadzenie ekipy Sebastiana Geskiego 5:1. Ruga połowa miał podobny przebieg co pierwsza. Końcowy rezultat 7:2 dla FC Wyszków. Bramki dla Chłopaków do wzięcia zdobywali Hubert kamiński oraz Paweł Wojciechowski, a dla FC Wyszków Dawid Rudzki, Patryk Akier 2x, Damian Gałązka 4x.

Balcerak Skład – Wołomin Słoneczna 3:3 Po ostatniej porażce ekipa Balcerak Skład zagrała z Wołominem Słoneczna. Całe spotkanie bardzo wyrównane. Pierwsza połowa na plus dla Balcerak Skład, którzy na przerwę schodzili z prowadzeniem 3:2. Druga połowa na plus dla Wołomin Słoneczna. Już na początku po wznowieniu gry Maciej kamiński zdobył wyrównująca bramkę. Do końca spotkania wynik się nie zmienił. Remis jak najbardziej sprawiedliwy

FC Tulewo – Klonowe Liście 4:3 Już przed meczem wiadomo było że to będzie najciekawsze spotkanie. W 8 min Damian Matuszewski daje prowadzenie dla Tulewa ale już po kilku minutach wyrównuje Konrad Bylak jednak już po kilku minutach po bramce Patryka Borkowskiego Tulewo wychodzi na prowadzenie. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1. Druga połowa to ataki Klonowych Liści. Najpierw Łukasz Bogusiewicz i następnie Adam Matejak i jest 3:2 dla Klonowych. To był jednak dzień ekipy z Tulewa, którzy po bramkach Marcina Kowalczyka i ponownie Damiana Matuszewskiego wygrali całe spotkanie.

Czytany 853 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 kwiecień 2017 20:31