poniedziałek, 10 kwiecień 2017 07:11

GKS wygrywa przegrany mecz - Relacje 3 kolejka

Napisane przez Michał Laskowski
pixabay.com pixabay.com

Z reguły po trzech kolejkach wiedzieliśmy kto może być w czołowej trójce. Teraz druga liga zrobiła się tak wyrównana, że ciężko przewidzieć cokolwiek. No może poza zespołem - Maeritum. To chyba materiał na 1 ligę i tyle...

Bad Boys Ostrówek 4:9 (1:3) Meritum Pierwszy mecz 3 kolejki II ligi w Lidze Bobra od pierwsze gwizdka przebiegał pod dyktando Meritum. Skutecznie przeprowadzone akcje pozwoliły stworzyć wartościową przewagę, która poskutkowała spokojniejszą grą do ostatniej minuty meczu.

Nauka Jazdy u Sławka 6:5 (3:1) RKS Równe Pierwsza połowa spotkania była obrazem futbolu serwowanego przez drużynę sławka. Przemyślana gra taktyczna skutecznie zablokowała RKS Równe w rozgrywaniu piłki. Jednak ten obraz gry utrzymał się wyłącznie do przerwy. Po drugim gwizdku sędziego zawodnicy z RKS Równe poprzez ciągłą walkę chcieli odmienić losy spotkania. I tak po wejściu Norberta Januszewskiego, maszyna ruszyła. RKS odrobiło straty do poziomu 5:5. Jednak w jednej z ostatnich akcji po widowiskowym podaniu sebastiana Laskowskiego, Paweł Nagraba dopełnił formalności i ustalił wynik na 6:5.

FC Albatros 4:2 (3:0) KS KK-POL Przed tym spotkaniem nikt nie spodziewał się fajerwerków. Pierwsze 11 minut meczu można podsumować jednym słowem - pobiegane. Jednak przy nadejściu 12 minuty po niezbyt celnym wybiciu piłki przez Rafała Cioka, w stylu Ibracadabra Kamil Ciak skierował piłkę bezpośrednio do bramki, w niezwykle trudnej sytuacji, zdobywając gola! Dajsze minuty spotkania pokazały nieznaczny wzrost formy albatrosa bo poskutkowało dotrzymaniem prowadzenia do końcowego gwizdka.

Team Hangover 2:3 (2:1) Wychowani w luksisie Drużyna w zielonych trykotach (team hangover) od początku spotkania przejęli inicjatywę w spotkaniu zdobywając szybko 2 bramki - w 6 i 7 minucie. Wówczas słynne powiedzenie polskiego trenera, 2:0 to najgorszy wynik, znalazło potwierdzenie na boisku. I tak Wychowani w luksusie po samobóju przeciwnika, oraz po bramkach Jędrysiaka oraz Mateusze Próchno, zakończyli mecz z 3 punktami na koncie.

Stonoga Team 3:7 (2:2) Królewscy Pierwsza część spotkania to wyrównana walka obu ekip. Po zejściu na przerwę na protokole widniał wynik 2:2, co zapowiadało ciekawą II połowę spotkania. Ku zaskoczeniu wszystkich drużyna Stonogi przestała grać w piłkę, a zaczęła nie fair grę na boisku oraz ciągłą dyskusję z arbitrem spotkania. Złączenie tych dwóch wydarzeń poskutkowało wyrzuceniem z boiska Konrada Matejaka, który po bardzo niesportowym zachowaniu nie tylko w stosunku do przeciwnika ale również do sędziego zostanie zawieszony (kara jest w fazie ustalania).

FC TUTU 2:4 (2:0) GKS Klembów Ostatni mecz 3 kolejki zapowiadał walkę doświadczonych panów z młodymi adeptami piłki nożnej. Po 25 minutach na boisku królowało doświadczenie. Popularne Tutki poprzez przemyślaną grę od własnej połowy, zdołali skutecznie kreować grę na boisku. II odsłona spotkania ukazała zupełnie inny obraz. GKS wykorzystał zmęczenie zawodników Tutu i tak po ciekawych akcjach zrobił się nam remisowy wynik. Końcówka spotkania to popis młodego Mateusza Marcinkiewicza który indywidualnie wypracowywał i wykańczał kluczowe akcje spotkania, dzieki którym drużyna z Klembowa mogła świętować zwycięstwo.

Czytany 726 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 kwiecień 2017 10:55