Jesteś tutaj:HOME>XI Edycja Ligi Bobra>Relacje 1 liga>Panowie, to nie Liga Mistrzów - relacje z 8 kolejki 1 ligi

Panowie, to nie Liga Mistrzów - relacje z 8 kolejki 1 ligi Wyróżniony

21 maj 2017 Relacje 1 liga 571 odsłon

NIe wiemy już który to apel z naszej strony... Ciągle powtarzamy jedno - Panowie prosimy o spokój. To naprawde okropnie się ogląda i niesie za Wami kiepską opinie. Bo to nie my wybiegamy na boisko i kopiemy gałe. Dodatkowo niektórzy z Was reprezentują barwy drużyn, które mają poważnych sponsorów. W takim sposób nie robicie im dobrze. Szkodzicie sobie i im. Pamiętajcie zdrowie mamy jedno, liga ma być zabawą dla Was. Odskocznią po tygodniowej pracy, rozrywką i okazją do spotkania wielu ciekawych ludzi. Pamiętajcie o tym!

OSK AUTO RAK – Rządza Kraszew ( 3-1 ) 4-3

O godzinie 10 na boisku w Tłuszczu do meczu stawili się chłopaki z Auto Szkoły Rak oraz Rządzy Kraszew. Mecz wyrównany, dużo wymian akcji ale również i słów. Twardy football zaprezentowały obydwie drużyny. Apelujemy o wstrzymywanie swoich emocji ! Rozumiemy, że każdemu zależy ale nie przesadzajmy ! Jakieś zbędne słowa i przepychanki… Swoją wyższość pokażcie w grze a nie w gadce !!! Bramki dla OSK strzelili : 1 x Patryk Kurek , 2 x Dominik Radzki oraz 1 x Sebastian Radzki, natomiast dla Rządzy : 1 x Patryk Sulewski , 1 x Bartek Przyszewski i 1 x Andrzej Sulewski. Zawodnikiem meczu zostaje Dominik Radzki z OSK AUTO RAK !

Balcerak Skład – MediaTRY Dar Alarm (  5-0 ) 5-0

Niestety przykra wiadomość. W dniu dzisiejszym zdarzyło się coś czego najbardziej nie lubimy. Drużyna MediaTry Dar Alarm nie stawiła się na mecz, mimo wielu prób i wyrozumiałości Balceraków nie udało się rozegrać tego spotkania.

Chłopaki Do Wzięcia – Club Mokra Hydro-Styl ( 2-0 ) 7-0

„Mecz do jednej bramki”. Inaczej nie można tego opisać. Chłopaki Do Wzięcia od pierwszych minut stawiali warunki w tym meczu i dotrzymali do końca nie dając przeciwnikom cienia szans na triumf w tym spotkaniu. Bramki dla Chłopaków do Wzięcia zdobyli : 6 x Kamil Żmuda oraz jedna bramka samobójcza. Bez wątpienia zawodnikiem meczu zostaje Kamil Żmuda. Gratulujemy !

FC Klonowe Liście – Sami Swoi ( 4-0 ) 8-0

Z zaprzyjaźnionych źródeł dowiedzieliśmy się że te dwie ekipy dzielą razem boisko w dni treningowe, także mecz zapowiadał się ciekawie. Po pierwszym gwizdku jednak było widać ogromną różnicę w grze. FC Klonowe Liście nie dały przeciwnikowi za dużo miejsca na grę, kontrolowali całe spotkanie oraz skutecznie wykorzystywali wypracowane sytuacje. Bramki dla Klonowych Liści zdobyli : 1 x Mateusz Kubalski , 1 x Łukasz Bogusiewicz, 1 x Paweł Michalik, 4 x Adam Matejak oraz jedna bramka samobójcza. Z racji nie rozegranego spotkania Balceraków z Mediami do TOP kolejki z tego meczu wytypowaliśmy dwóch zawodników a mianowicie Adam Matejak i bramkarz Klonowych Krzysiek Witek.  

FC Tulewo – Wołomin Słoneczna ( 6-1 ) 11-3

Po zeszłotygodniowej porażce FC Tulewa każdy skreślił ich z listy faworytów do tytułu, jednak udowadniają że jeszcze nie złożyli broni a to co było tydzień temu to jakiś czysty przypadek. Czysty mecz, bardzo mało fauli. Taką piłkę aż chce się oglądać ! Fenomenalny mecz Damiana Matuszewskiego , dwoił się i troił. Rywale nie mieli na niego sposobu. Bramki dla FC Tulewa zdobyli : 1 x Rafał Kowalczyk, 1 x Przemek Skoczeń , 2 x Mateusz Karp , 2 x Tomasz Jezierski oraz 5 x Damian Matuszewski, który w tym meczu został nominowany do TOP kolejki ! Bramki dla Wołomina Słonecznej zdobyli : 1 x Krystian Szóstak oraz 2 x Mateusz Rosała.

ALL STARS Kati Komonki – Wyszków FC  ( 2-0 ) 4-1

Najbardziej oczekiwany mecz tej kolejki ! Mecz na szczycie. Dwie drużyny zajmujące czołowe lokaty w tabeli oraz taka sama liczba punktów na ich kontach.  ALL STARS okazał się lepszą drużyną. Więcej akcji oraz więcej podań. Grali bardzo zespołowo, mało indywidualności pozwoliło im na osiągnięcie sukcesu i zdobycie bardzo cennych 3 punktów. Także zostają nam dwie drużyny z taką samą ilością punktów a są nimi ALL STARS i Klonowe Liście. Bramki dla ALL STARS zdobyli : 1 x Mateusz Jędrasik,   2 x Rafał Radomski i 1 x Czarek Nagraba, dla WFC bramkę honorową zdobył Paweł Bryl. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania zostaje Rafał Radomski. 

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok