poniedziałek, 22 maj 2017 10:25

Stonoga Team - ekipa na którą trzeba uważać - relacje z 8 kolejki 2 ligi

Napisane przez Kamil&IP

To był bardzo ciepły dzień. Ale to nie pogoda była powodem nieobecności ekip, które miały rozpocząć 8 kolejkę w Zabrodziu. Z dalszej rywalizacji wycofała się ekipa KS KK-POL. Zatem Bad Boys dostali walkowera. Na pochwałę zasługuje zachowanie ekipy z Legionowa. Panowie nie owijali w bawełnę, zadzwonili do nas i przeciwników i poinformowali o swojej decyzji. Szkoda, że nie będziemy ich oglądać już tej wiosny ale być może kapitan uzupełni kadrę młodymi zawodnikami i powrócą na jesienni? Zapraszamy! Reszta spotkań odbyła się planowo. A wśród nich – dwie perełki. Lider z Viceliderem oraz ówczesne trzecie miejsce z pogromcami najlepszych w 2 lidze – Stonogą Team.

Meritum – Nauka Jazdy u Sławka

Najlepszy mecz tej kolejki LB. Lider i vice lider tabeli zapewnili zebranym kibicom mnóstwo emocji. Na strzeloną bramkę jednej drużyny, natychmiast odpowiadała druga. Mecz bardzo szybki – twardy. Zawodnicy kryli „blisko siebie”. Bardzo dobry mecz Macieja Sadocha z Meritum – strzelca wszystkich bramek dla tej drużyny.

Wychowani w luksusie – FC Albatros

Przez cały mecz wyraźna przewaga zespołu Wychowanych w luksusie z uwagi na, że zespół przeciwników grał w okrojonym pięcioosobowym składzie. Na wyróżnienie zasługują tego dnia Michał Kulesza, strzelca czterech bramek oraz Patryk Jedrysiak – autor czterech asyst.

GKS Klembów – Stonoga Team

Przed meczem było wiadomo, że jeśli ekipa Stonogi wygra to spotkanie to będzie autorem drugiego „rekordu”? Pierwszy miał miejsce w kolejce rozpoczynającej 11 Edycję. Drugi rodził się do tej kolejki. Jeśli Patryk Rosa poprowadziłby zespół do wygranej wysoce prawdopodobne będzie fakt, że Stonoga nie awansuje do 1 ligi a wygra ze wszystkimi ekipami z miejsc 1-3.

Bardzo wyrównane spotkanie. Obie ekipy w pierwszej połowie nie chciały się „otworzyć”. Trwały tak zwane piłkarskie szachy i czekanie na błąd rywala. Każda z ekip ustawiła zespół defensywnie – trójką obrońców. Dopiero w drugiej części spotkania uwidoczniła się lekka przewaga Stonogi – potwierdzona trzema bramkami. Zawodnicy GSK walczyli do samego końca, strzelając drugą bramkę równo z końcowym gwizdkiem.

Królewscy – Team Hangover

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego końcowego wyniku, toczona była w dobrym tempie W drugiej połowie Królewscy mocno przycisnęli zespół Team Hangover czego efektem były kolejne bramki. Świetnie w bramce Team Hangover spisywał się Mateusz Ołdak. W ekipie Królewskich bardzo dobre zawody rozegrał strzelca czterech bramek Damian Zaręba.

RKS Równe – FC Tu-Tu

Mecz prowadzony w równym tempie mimo wysokiej temperatury. Widać było, że każdej ekipie zależało na zdobyciu trzech punktów. Na pochwałę zasługuje młody zawodnik i strzelca jednej z bramek Eryk Kosiński oraz Norbert Januszewskie – obaj reprezentujący barwy RKS Równe.