piątek, 26 maj 2017 19:56

[PucharLigi] Al-Mar Wołomin dołącza do Pucharu Ligi Bobra

Tak to prawda. To ten Al-Mar, który w naszym powiecie wygrał już prawie wszystko. Ekipa Marcina Rychty (przyp. kapitam Al-Mar Wołomin) to najpoważniejszy w tym momencie kandydat do końcowego triumfu w Pucharze Ligi Bobra. W takich kategoriach trzeba rozpatrywać ich start w naszym turnieju.

Zespół z Wołomina został założony w 2012 roku z inicjatywy ówczesnego kapitana. Początkowo ekipa rozpoczęła grę w nieistniejącej PLP. Wtedy wpadły do gabloty srebrne medale. Później było WLSP i kolejne trofea – mistrzostwo, wicemistrzostwo i brąz.  Obecnie zespół rozgrywa drugi sezon w zielonkowskiej lidze ósemek, na chwile obecną są liderami rozgrywek.

Jak wypadną zawodnicy z Wołomina na tle naszych drużyn? Czy uda się zwyciężyć w turnieju i dorzucić do gabloty cenny łup? Odpowiedź na te pytania już 17-18 czerwca.