Jesteś tutaj:HOME>XI Edycja Ligi Bobra>Relacje 2 liga>Upał pokonał zawodników? 9 kolejka relacja z drugiej ligi

Upał pokonał zawodników? 9 kolejka relacja z drugiej ligi

29 maj 2017 Relacje 2 liga 617 odsłon

Pogoda pokonała naszych zawodników. Tutu nie dało rady się zebrać i musiało przełożyć swój mecz z Bad Boysami. Na plus zachowanie tutków, którzy uprzedzili i organizatorów i pozwoli ich zwolnić ze służby na orliku. W pozostałych spotkaniach wygrane odnotowały ekipy, który były na to skazane?

Team Hangover - Meritum

Meritum udowodniła po raz kolejny, że pozycja która zajmuje jest zasłużona. Nie dali przeciwnikom cienia szans na wygraną. Od początku do końca grali mądrą piłkę co pokazuje ilość zdobytych bramek. Na słowa uznania zasługuje Maciej Sadocha - strzelec 8 bramek, który zostaje nominowany do top kolejki. Gratulujemy.

GKS Klembów - Królewscy

Po raz kolejny GKS Klembów pokazuje bardzo dobra organizację gry. Grali cierpliwie, dokładnie i co chwilę stwarzali zagrożenia pod bramką rywali. Po przerwie mieliśmy festiwal goli strzelonych przez GKS. Królewscy grali do końca czego efektem były 2 strzelone bramki w końcówce meczu. Zawodnikiem meczu zostaje Dominik Szczotka.

Stonoga - Albatros

Po porażce w ostatniej kolejce zespół FC Albatros przystąpił do tego spotkania ze zdwojoną siłą. Efektem tego była szybko strzelone bramka. Niestety były to złego mile początki. Z każdą upływająca minutą rosła przewaga zespołu Stonoga Team. Grali spokojniej, dokładniej i mądrzej czego efektem były kolejce strzelone gole. Bardzo dobry mecz zagrał kapitan Patryk Rosa strzelec jednej bramki i dwóch asyst.

RKS Równe – Wychowani w luksusie

Bardzo dobry mecz w wykonaniu RKS Równe. słuszna wygrana. Mimo małej ilości ziąb w obydwu drużynach szybkość meczu byka wysoka. Pierwszą połowa wyrównana, natomiast w drugiej wyraźna przewaga chłopaków z Równego. Zawodnikiem meczu zostaje Norbert Januszewski.

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok