Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 10:57

Czy All Stars uratuje ten sezon? 1 liga 10 kolejka

Ta kolejka po raz kolejny pokazała jak bardzo przewrotna jest piłka! I to chyba w niej jest najpiękniejsze. Przed startem kolejki ekipa Balcerak Skład chciała przełożyć spotkania z All Starsami ponieważ pojawiły się problemy kadrowe. Mecz jednak został rozegrany w wyznaczonym terminie. Balcerak skład do meczu przystąpili w 5. Po pierwszej połowie przegrywali 4-1… w drugiej serii odmienili losy spotkania i pokonali All Starsów 6-4. Podobnie było w meczu Wyszków FC vs. Club Mokra Hydro-Styl. Przed nami jeszcze 11 kolejka gier – emocje gwarantowane!

MediaTRY Dar Alarm - Sami Swoi

O godzinie 10 na orliku w Tłuszczu stawały się ekipy Sami Swoi oraz MediaTRY Dar Alarm. Gorąco, ciężkie warunki atmosferyczne, a w obydwu drużynach słabe zaplecze na ławce. Mecz wyrównany do samego końca, bramka za bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończone wynikiem 5-4 dla MediaTRY. Na listę TOP kolejki trafia Krzysiek Rozbicki, strzelec dwóch bramek i jednej asysty.

FC Klonowe Liście - Auto Szkola RAK

Auto Szkoła RAK nie stawiła się dzisiaj na swoim meczu z liderem tabeli. Klonowa była zniesmaczona podejściem przeciwnika. No cóż nic na to nie poradzimy... Także Klonowe Liście zdobywają kolejne 3 pkt i umacniają się na pozycji lidera, a koniec ligi tuż tuż ! Będzie ciekawie !!!!

FC Tulewo - Rządza Kraszew

Kolejny fenomenalny mecz FC Tulewa. Przyzwyczaili nas to dobrej gry i dużej ilości bramek. W tym meczu nie było inaczej. Dużo celnych podań, indywidualnych akcji. Ogólnie bardzo dobry meczów ich wykonaniu. Znakomicie po raz kolejny zagrał napastnik Tulewa Damian Matuszewski, który strzelił 5 bramek i przed ostatnią kolejką wyprzedził Konrada Bylaka w klasyfikacji strzelców i został liderem. Wielkie Brawa ! Zostaje on nominowany do TOP kolejki.

Chłopaki do Wzięcia - Wołomin Słoneczna

Po zeszłotygodniowej wygranej z jednym z kandydatów do tytułu All Starsem Jasienica, kolejna wygrana Chłopaków do Wzięcia. Ciekawy mecz, czysty. Nie dali chłopakom z Wołomina szans w tym meczu. Bardzo dobry mecz Damiana Nowaczuka, który został wybrany do TOP kolejki. Noo... Chłopaki do Wzięcia mają dużą ochotę na podium. Oby tak dalej!

Club Mokra Hydro-Styl - Wyszków FC

Pierwszą połowa to najbardziej wyrównana gra w dniu dzisiejszym i prowadzenie po pierwszej połowie 5:2 przez Club Mokra. Druga połowa to natomiast gra tylko WFC. Szybkie odrobienia strat i wyjście na prowadzenie. Końcowy wynik 8-5 dla WFC. Zawodnikiem meczu zostaje Patryk Grzybowski, strzelił 2 bramki i przy dwóch asystował.

All Stars Jasienica - Balcerak Skład

Kolejne zaskoczenie w wykonaniu All Starsów. Przegrana z zespołem Balcerak Skład. Druga przegrana z rzędu. Tak złej passy w wykonaniu zawodników Krzyśka Króla nie było jeszcze w LB. Tym razem po bardzo wyrównany mecz mimo okrojonego składu Balceraków.  All Stars tym meczem pozbawił się tytułu mistrzowskiego, a co najgorsze – wielce prawdopodobne że Mistrz 10 Edycji skończy ten sezon poza podium. Czyli powtórzy się sytuacja sprzed kilku lat. W 7 Edycji All Stars zostało mistrzem a w 8 Edycji zajęli miejsce poza podium – 4 lokata. Już za tydzień wszystko będzie jasne!!! Aby nie skończyć sezonu z niczym, zespół Krzyśka musi wygrać mecz z Klonową, która mrozi szampanyJ Zawodnikiem tego meczu zostaje Dawid Gajewski, strzelec 3 bramek oraz bramkarz Rafał Pergoł.

Czytany 913 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 czerwiec 2017 12:47