środa, 14 czerwiec 2017 16:48

11 edycja to już historia - relacja z 11 kolejki Wyróżniony

Wołomin Słoneczna – OSK Auto Rak

Pierwsza połowa to dobra gra ekipy z Wołomina, której widać że zależy na dobrym wyniku by nie spaść w tym sezonie. Dla nich najważniejsza jest wygrana. Wynik po pierwszej połówce 6-3. W drugiej odsłonie zespół Auto Szkoła RAK wzięła się do odrabiania strat i odrabiać wynik. W 40 minucie potrafili doprowadzić do kontaktu – strata jednej bramki. Jednak do dobrego wyniku zabrakło im czasu. Zawodnikiem meczu Damian Jastrzębski strzelec trzech bramek.

Rządza Kraszew – Club Mokra Hydro-Styl

Drugie spotkanie to mecz drużyn Club Mokra i Rządzą Kraszew. Obydwie drużyny przez pierwszą połowę grały bez zmian w ten upalny dzień. Pierwszą połowa zakończona wynikiem 4-1 dla Clubu Mokra, cały mecz zakończył się rezultatem 7-3. Zawodnikiem meczu zostaje napastnik Clubu Morka Sebastian Nadaj. Strzelec 3 bramek.

FC Tulewo – MediaTRY Dar Alarm

Kolejny dobry mecz zawodników z Tulewa. Mimo małej ilości zawodników zagrali bardzo dobrze i mądrze. Który to już z rzędu znakomity mecz ich rasowego napastnika Damiana Matuszewskiego... Strzela jak na zawołanie. W dniu dzisiejszym do jego konta dopisujemy kolejne 4 bramki i typujemy do TOP kolejki.

Balcerak Skład – Wyszków FC

Mecz Wyszkowa z Balcerakami to najlepszy mecz tej kolejki. Mnóstwo wymian, kontrataków, ale przede wszystkim czystej o sportowej rywalizacji. Żadna z ekip nie opuszczała do samego końca co odzwierciedla końcowy wynik ( 6-6). Bardzo dobry mecz strzelca 3 bramek - Roberta Przybysza i Patryka Akier z Wyszkowa. Ale zacznijmy od początku. Wyszków FC do tego spotkania przystępował z wiedzą o wyniku Chłopaków do wzięcia, którzy pokonali Samych Swoich w Zabrodziu. Zatem chcąc myśleć o srebrnym medalu ekipa Geskiego musiała ten mecz wygrać! Przeciwnikowi natomiast każdy rezultat był dobry bo nic nie zmieniał w tabeli – pewna szósta lokata. Jednak wszyscy znają mentalność trzykrotnego mistrza Ligi Bobra. On nie odpuszcza nawet w meczach o przysłowiową „pietruszkę”. Tak było również tego dnia. Od pierwszego gwizdka pewnie rozpoczęli ataki bramki przeciwnika. Malczewski i Przybysz próbowali gry kombinacyjnej i strzałów z dystansu. Od czasu do czasu pod bramkę strzeżoną nietypowo przez Szybowskiego zapuszczał się Adam Balcerak. Wynik do przerwy 3-1. Znając jednak zawodników z Wyszkowa taki wynik im nie straszny. W ostatnim czasie mają tendencję do odmiennych drugich połówek i odrabiania strat. Tak samo było i tym razem. Pewnie rzucili się do ataków i doprowadzili do wyrównania spotkania 5-5 a później nawet potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść prowadząc jedną bramką 6-5. Niestety na sam koniec dość niefortunnie piłkę w swoim polu karnym odbił Szydłowski, który tym razem nie stał w bramce i a grał już w polu. Ze strzału życia wyszła dość nietypowo bramka samobójcza… na tablicy 6-6.

FC Klonowe Liście - All Stars

Na zakończenie śmietanka piłkarska, FC Klonowe Liście - All Stars Jasienica. Mimo już pewnego triumfu Klubowych w tym sezonie ostatniego meczu nie dopuścili za grosz ! Przybyli swoim najmocniejszym składem i udowodnili wszystkim, że zasługują na miejsce, które zajmują. Kibice byli w szoku co ta drużyna robi na boisku. Dwoili się i troili, bramki padały jak na zawołanie. Bez apelacyjnie najlepszym zawodnikiem w tym meczu był Adaś Matejak, który dopisał do swojego konta, aż 7 bramek !!! Gratulujemy całej drużynie i Życzymy Sukcesów w turnieju "Orlik Polska " !!!!

Czytany 1275 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 czerwiec 2017 17:18