Jesteś tutaj:HOME>XII Edycja Ligi Bobra>Informacje>12 Edycja już we wrześniu!

12 Edycja już we wrześniu!

11 lipiec 2017 Informacje 1900 odsłon

Co prawda w świecie mamy sezon w pełni ogórkowy tak samo jest i w LB. Pojawiają się już pierwsze zapytania dotyczące kolejnego sezonu. Zatem zasadne wydaje się uchylić rąbka tajemnicy w stosunku do tego co nas czeka na jesienni… co prawda za oknem pogoda dotychczas w pełni jesiennawink.

Nowe zespoły

Oczywiście zapraszamy do udziału w LB nowe ekipy, które jeszcze nie brały udziału w naszych rozgrywkach lub te które z jakiś przyczyn postanowiły sobie zrobić rozbrat z amatorską piłką. Zachęcamy do powrotu! Co się zmieni w stosunku do poprzedniej edycji? Wpisowe – wysokość ta sama czyli 900 zł lub być może taniej gdyby pojawił się sponsor o którego walczymy. Wpisowe będzie wpłacane przez wszystkie drużyny z „czarnej listy” oraz nowe ekipy w całości. Ekipy z którymi nie mamy problemów finansowych oczywiście dostaną możliwość wpłat w dwóch ratach. Co oferujemy w zamian? Hm… każdy kto u nas grał lub była na Pucharze Ligi wie czego może od nas oczekiwać. Dla tych którzy nie wiedzą to:

- cała obsługa ligi pod kątem wyników, strzelców, profili zawodników, statystyk

- relacje foto

- relacje tekstowe na stronie oraz w gazetach (Wieści Podwarszawskie oraz Express Tłuszcz)

- profesjonalnych sędziów z MZPN

- logotypy drużyn

- muzykę i DJ w trakcie spotkań

- bufet z zapiekankami i napojami

- nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników kolejki

- zestawienia TOP6

- medale dla najlepszej trójki każdej z lig oraz puchary dla wszystkich uczestników

- nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników ligi

- bony na masaże, karnety na siłownie dla najlepszych zawodników ligi

- wywiady z zawodnikami

- filmy na YT

Oraz wiele innych rzeczy którymi będziemy Was zaskakiwać!

Zdecydowany?

Jeśli tak to wyślij nam maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na naszym FB - http://facebook.pl/ligabobra. W treści wiadomości napisz nam nazwę drużyny oraz zostaw kontakt do siebie. "Stare" drużyny wystarczą jak nam potwierdza grę. Formalnści będziemy załatwiać późniejwink

Terminarz

Od 12 Edycji nie ma przekładania meczów w lidze. Na taką decyzję składa się wiele rzeczy. Sędziowie oraz wyrównywanie szans dla wszystkich ekip. Wiemy dobrze, że niektóre ekipy nie chciały iść na przysłowiową „rękę” i nie godziły się na przekładania spotkań – miały do tego prawo! Zatem aby wyrównać szanse wszystkich ekip od 12 edycji nie będzie możliwości przekładania spotkań. Wszyscy gramy w niedziele. 

Ale…

Musi być jedno ale. To „ale” będzie z korzyścią dla wszystkich drużyn. Od 12 sezonu chcemy „eksperymentować” z terminarzem ustalanym tydzień wcześniej. Co sezon są zawsze prośby o przekładania spotkań. I tak chcemy wprowadzić tylko i wyłącznie mailowe prośby o „indywidualne” godziny spotkań.

W każdy poniedziałek do godziny 18:00 macie możliwość wysłania maila do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i poproszenia o ustalenie meczu na konkretną godzinę tylko w najbliższej kolejce. Nie będzie możliwości rezerwacji „hurtowej” godzin swoich meczów.

W przypadku tzw. konfliktu godzinowego będziemy rozmawiać indywidualnie z drużynami.

Ostateczny terminarz na najbliższą kolejkę pojawi się zawsze we wtorek rano. Tego będziemy się trzymać. Jeśli kapitanowie nie będą odpowiadać na maila to będziemy niestety ustawiać domyślne godziny.

Ten eksperyment będziemy testować przez pierwsze trzy kolejki. Jeśli będą ogromne problemy organizacyjne to wrócimy do sztywnego terminarza godzinowego na cały sezon.

Boisko

Jak się uda nam wynegocjować lepsze godziny w Tłuszczu to być może pogramy tutaj dłużej. Czyli może być tak, że na Zabrodziu będzie tylko trzy/cztery spotkania. Reszta na Tłuszczu. O wyniku rozmów poinformujemy.

Start

Start przewidujemy na 17 września.

Ilość drużyn?

24.

Coś jeszcze?

Tak! Aby jeszcze lepiej się poznać i zaprzyjaźnić, chcemy zorganizować turniej w Fife na konsolach. Ustalamy właśnie szczegóły. Wiemy na 100%, że turniej odbędzie się w CKSiR w Tłuszczu na dużym ekranie w „Kinie za Rogiem”. Zatem szykować formę i na koniec sierpnia robimy zawody w e-sporcie!

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok