Jesteś tutaj:HOME>XII Edycja Ligi Bobra>Informacje>Eryk wygrywa turniej w Fife!

Eryk wygrywa turniej w Fife!

06 wrzesień 2017 Informacje 672 odsłon

Organizatorzy Ligi Bobra razem z Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu w minioną niedzielę, 3 września, zorganizowali turniej w Fifę 17. Miejscem rywalizacji była sala kinowa w CKSiR. Wolne miejsca na turniej rozeszły się w ciągu kilku godzin, a lista rezerwowa pękała w szwach! Do turnieju przystąpiło 16 zawodników, którzy zostali podzieleni na 4 grupy. Każdy z zawodników wybierał dla siebie dowolną drużynę, którą grał do samego końca turnieju. 
W spotkaniu finałowym zmierzyli się Eryk Kosiński (Real Madryt) vs Maciej Jadowski (Real Madryt). Po pierwszej połowie spotkania Eryk Kosiński prowadził 3:0, jednak w drugiej połowie całkowicie zdeklasował przeciwnika i zwyciężył 6:2! 
Wielkie emocje, zacięta rywalizacja i super zabawa – tak można podsumować ten turniej! Wielkie podziękowania dla wszystkich graczy oraz dla ich przyjaciół, którzy przyjechali im kibicować! Chcemy również bardzo podziękować naszemu sponsorowi firmie Wołomin.It, a także Burmistrzowi Tłuszcza Pawłowi Bednarczykowi, który objął patronat nad imprezą!
Dziękujemy i do zobaczenia )
Paweł Bednarczyk
Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu
Wołomin.it
Gmina Tłuszcz

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok