Menu

Eryk wygrywa turniej w Fife!

Organizatorzy Ligi Bobra razem z Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu w minioną niedzielę, 3 września, zorganizowali turniej w Fifę 17. Miejscem rywalizacji była sala kinowa w CKSiR. Wolne miejsca na turniej rozeszły się w ciągu kilku godzin, a lista rezerwowa pękała w szwach! Do turnieju przystąpiło 16 zawodników, którzy zostali podzieleni na 4 grupy. Każdy z zawodników wybierał dla siebie dowolną drużynę, którą grał do samego końca turnieju. 
W spotkaniu finałowym zmierzyli się Eryk Kosiński (Real Madryt) vs Maciej Jadowski (Real Madryt). Po pierwszej połowie spotkania Eryk Kosiński prowadził 3:0, jednak w drugiej połowie całkowicie zdeklasował przeciwnika i zwyciężył 6:2! 
Wielkie emocje, zacięta rywalizacja i super zabawa – tak można podsumować ten turniej! Wielkie podziękowania dla wszystkich graczy oraz dla ich przyjaciół, którzy przyjechali im kibicować! Chcemy również bardzo podziękować naszemu sponsorowi firmie Wołomin.It, a także Burmistrzowi Tłuszcza Pawłowi Bednarczykowi, który objął patronat nad imprezą!
Dziękujemy i do zobaczenia )
Paweł Bednarczyk
Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu
Wołomin.it
Gmina Tłuszcz

Kamil Laskowski

Organizator Ligi Bobra

 

Strona: https://www.facebook.com/laskoka

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

powrót na górę

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz