Jesteś tutaj:HOME>XII Edycja Ligi Bobra>Informacje>Ustalanie terminarza w 12 Edycji - słów kilka

Ustalanie terminarza w 12 Edycji - słów kilka

09 wrzesień 2017 Informacje 702 odsłon

W artykule o starcie 12 edycji wspomnieliśmy, że w tej edycji będziemy chcieli przetestować terminarz ustalany na bieżąco według Waszych preferencji. Czemu takie rozwiązanie a nie jak było to za czasów poprzednich – stały terminarz na cały sezon?

Odpowiedzi jest kilka.

Pierwsza z nich to brak możliwości przekładania spotkań na inne terminy. W poprzednich edycjach dochodziło do kilku sytuacji w których drużyny przekładały spotkania na terminy im dogodne tłumacząc się absencjami zawodników. Rodziło to wiele podtekstów wśród zawodników. Chcemy by każdy miał takie same szanse na walkę o mistrzostwo. Dlatego też, w tym sezonie będzie całkowity zakaz takich praktyk. Gramy tylko w niedziele w ustalonych godzinach. Dodatkowo umożliwiliśmy Wam zgłoszenie do rozgrywek aż 20 zawodników.

Druga z kwestii to gra wielu zawodników w kilku ligach. Chcemy po prostu aby każdy możliwie jak najwięcej miał z ligi i z gry w niej. Wielu zawodników ma mecze ligowe „związkowe” lub po prostu gra w kilku drużynach amatorskich w Warszawie, Legionowie, Otwocku, Zielonce czy Sulejówku. Mamy nadzieje, że taki zabieg wzmocni rywalizację w lidze w poszczególnych klasyfikacjach oraz podwyższy poziom sportowy.

Jak będzie powyższe realizować?

Dość długo zastanawialiśmy się jak to zrobić by każdy był zadowolony i żeby było jak najmniej zgrzytów pomiędzy nami a drużynami.

Wszystkie propozycje o konkretne godziny wysyłają tylko kapitanowie lub osoby opiekujące się drużynami mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Propozycje godzinowe wysyłacie tydzień wcześniej przed planowaną kolejką. Czyli maksymalnie do końca niedzieli musimy mieć info od Was, że chcecie grać o innej porze niż to jest w terminarzu.

Nie można rezerwować sobie „hurtowo” terminów. Wysyłamy tylko propozycje na najbliższą kolejkę.

Kapitan wysyła nam informacje w jakich przedziałach godzinowych chce grać w najbliższym tygodniu. Przedziały mamy dwa – przed południem i po południu.

  • 1 przedział: od 9:00 do 11:00 (przed południem)
  • 2 przedział: od 12:00 do 13:00 (po południu)

Oczywiście nie jesteśmy w stanie wszystkim dogodzić, ale staramy się, aby większość spotkań była zgodna z Waszymi propozycjami. W przypadku konfliktu rozegrania meczu, ostateczne słowo należy do gospodarza spotkania, który decyduje, w którym przedziale chciałby rozegrać pojedynek.

 

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok