Jesteś tutaj:HOME>XII Edycja Ligi Bobra>Informacje>Przewodnik po 12 Edycji

Przewodnik po 12 Edycji Wyróżniony

16 wrzesień 2017 Informacje 1056 odsłon

Mamy w ostatnim czasie sporo pytań odnośnie najbliżej edycji oraz pierwszej kolejki. Postaramy się poniżej odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania oraz wyjaśnić co i jak podczas 12 edycji.

1.       Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, zmieniamy boiska w tej edycji na Tłuszcz i Ostrówek.

2.       Podział lig: 1 liga gra cały czas w Tłuszczu na Orliku, natomiast druga liga będzie swoje spotkania odbywać na Ostrówku. Czemu tak a nie jak dawniej? Rozmawialiśmy o tym na spotkaniu.

3.       Godziny spotkań na boiskach też są minimalnie różne. W Ostrówku 2 liga pierwszy mecz rozpocznie już o 9:00. Natomiast w Tłuszczu pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o 10:00.

4.       Szatnie dla zawodników są na obu obiektach dostępne do Waszej dyspozycji. Jeśli zdarzy się sytuacja taka, że będzie coś zamknięte to poinformujcie o tym kogoś z LB. Otworzy na pewno!

5.       Gramy standardowo 2x25 minut z krótką przerwą pomiędzy połowami.

6.       Rozgrzewki przedmeczowe zawodnicy mogą wykonywać na obszarach przyległych do Orlików. W Ostrówku do dyspozycji jest kort tenisowy oraz boisko trawiaste tuż obok Orlika. Natomiast w Tłuszczu jest całkowity zakaz wchodzenia na płytę główną boiska TKS Bóbr. Rozgrzewki możemy wykonywać na korcie tenisowym bądź za siatkami boiska głównego.

7.       Każda drużyna sprząta po sobie wszystkie butelki po napojach.

8.       Na ławkach rezerwowych mogą przebywać jedynie osoby i zawodnicy wpisani na listę.

9.       Po meczu każdy kapitan sprawdza protokół meczowy.

10.   Prośby o godziny w terminarzu nie kierujemy do ludzi z boiska tylko wysyłamy na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

11.   Na pierwszej kolejce każdej drużynie będzie zrobione zdjęcie drużynowe. Wiemy, że mogą być problemy kadrowe – jednak zdjęcie w każdym momencie możemy poprawić i wstawić nowe.

12.   Ostatnia i jedna z najważniejszych uwag i próśb do Was. Z racji niższych temperatur na zewnątrz prosimy by dobrze się rozgrzać przed meczem. Z doświadczenia wiemy, że większość kontuzji przytrafia się w okresach jesiennych. Dbajmy o swoje zdrowie! 

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok