wtorek, 19 wrzesień 2017 10:03

Postrzelane w 2 lidze - 1 kolejka 2 liga

RKS Równe - TWWD United

Po 10 minutach gdy otworzył nam się wynik meczu. Z dokładnego prania Tomasza Świerczyńskiego, ładna bramkę zdobył Mateusz Kowalczyk i TWWD objęło prowadzenie.  RKS nie był dłużny i w 13 minucie po klepie Kuby Beredy z Karolem Kalinowskim doprowadzili do remisu a 2 minuty później na prowadzenie RKS wyciągnął ich najmłodszy zawodnik Eryk Kosiński. Na następną bramkę czekaliśmy do 25 minuty. Z podania Karola Kalinowskiego piłkę w siatce umieścił Kuba Bereda. Do połowy wynik 3-1 dla RKS-u.   Drugiej połowie bramkę wpakował Norbert Januszewski po podaniu od Eryka Kosińskiego i już było 4-1. Po znakomitym dryblingu bramkę dla TWWD zdobył Mateusz Kowalczyk. Koniec meczu ! Wynik 4-2 dla RKS.

Królewscy – LSFC

W drugim meczu 1 kolejki pomiędzy Królewskimi a LSFC długo nie musieliśmy czekać na bramki. Już w 5 minucie bramkę strzelił Patryk Grzybowski po podaniu Dawida Rudzkiego a 2 min później po asyście Patryka Akiera ten sam zawodnik umieścił piłkę w siatce. W 10 minucie 2 gwiazdorskie akcje oraz fenomenalne bramki strzelił Patryk Akier. Pierwszą bramkę dla Królewskich zdobył kapitan Damian Zareba. Wynik 4-1 dla LSFC. Kolejną bramkę dla Królewskich po indywidualnej akcji zdobył Robert Tenderenda. Piękna bramkę z rzutu wolnego zdobył Damian Zareba.  I zaczął się festiwal strzelecki LSFC Paweł Bryl oraz Patryk Grzybowski strzelili po 2 bramki oraz wzajemnie sobie asystowali. 21 minuta i bramka Patryka Akiera, asysta Dawid Rudzki. 24 minuta i bramkę samobójczą zdobywa Damian Książek a minutę później kolejna już dziś Patryk Grzybowski z asysty Damiana Książka. Koniec połowy wynik 10-4 dla LSFC. Druga połowa wyglądała identycznie. Gra do jednej bramki. Pogrom ! Wynik końcowy 23-6 dla LSFC.

Team Hangover -  Bear Team

Mecz zaczął się mocnym akcentem, już w 2 minucie na prowadzenie wyszedł zespół Bear Team po bramce Jakuba Mordasiewicza  a asystował mu Przemek Kaczmarczyk. Po 5 minutach do remisu doprowadził Daniel Charysz asystował ku Krzysiek Sasin. 12 minuta i bramka Patryka Rosy z asysty Damiana Kryszkiewicza i wynik 2:1 dla Bear Team. W 14 minucie do remisu doprowadził Krzysiek Worawski, asystował mu Daniel Kostrzewa. Kolejne  bramki dla Bear Team zdobyli Mariusz Szymański, Patryk Rosa oraz Kuba Mordasiewicz. Wynik do przerwy 6:2. Tak jak pierwsza połowa tak samo i w drugiej grę prowadził zespół Bear Team. Wynik końcowy 11-4

GKS Klembów - Łobuzy

W 1 minucie został otwarty wynik. Bramkę dla GKS zdobył Norbert Marcinkiewicz asystował mu Mateusz Marcinkiewicz. Z karnego do remisu doprowadził Mateusz Balcerak. Wyrównany mecz, dużo niewykorzystanych akcji oraz twardej, czasem na granicy faulu gry. Do połowy rezultat 1:1. W drugiej połowie jeden z zawodników doznał kontuzji. Bramkę na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył Mateusz Marcinkiewicz. GKS-owi gratulujemy, a Bartkowi Dybkowi Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Młode Wilki - FC Tu Tu

Mecz wyrównany. Do przerwy wynik 0:0. W drugiej połowie FC Tu Tu strzeliło szybko 2 bramki a ich autorami byli Marcin Sędziak oraz Piotrek Winiarczyk. Zespół Młodych Wilków nie poddał się i szybko doprowadzili do remisu, bramki na remis strzelili Adrian Roguski oraz Kacper Prusak. Na 3:2 dla Młodych Wilków bramkę zdobył kapitan Kacper Prusak, a kropke nad "i" postawił Sebastian Sasin. Końcowy rezultat 4:2.

Czytany 932 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 wrzesień 2017 12:55