Menu

Odbicie się od ligowego dna - relacje z 1 ligi

Światełko w tunelu dla kilku drużyn ukazało się w tej kolejce. Pierwsze punkty powędrowały do Nauki Jazdy u Sławka oraz PrefBUD’u. Bardzo dobre zawody i zmazanie zeszłotygodniowej plamy po przegranej odnotowała Klonowa, która w dość łatwy sposób rozprawiła się z Rubenem.

Hydro-Styl – Latoszek

Mecz rozpoczął się od ataków zawodników Hydro-Style. Wywalczyli oni w pierwszych minutach dwa rzuty wolne. Po drugim z nich Sebastian Nadaj podaje do Damiana Gizy, a ten pięknym strzałem w "długi róg" pokonuje bramkarza Latoszka. Jednak z każdą upływającą minutą to zawodnicy Latoszka przejmowali inicjatywę i kolejno w minutach 8, 9 i 10 strzelali gole doprowadzając do wyniku 3:1. Szczególnie piękne bramki z za pola karnego strzelili w 9 minucie Sebastian Kocięcki i w 10 -Przemek Borkowski. Druga połowa toczyła się pod dyktando Latoszka. Co chwila ładne, składne akcje zagrażały bramce Hydro-Stylu. Wynik końcowy 8:3 dla Latoszka. Bardzo dobre zawody rozegrali Damian Komorowski - strzelec trzech bramek, oraz Sebastian Kocięcki - strzelec dwóch goli.

Chłopaki do wzięcia – All Stars Kati Kominki

Przez pierwsze minuty ciężko było wskazać drużynę lepiej grającą. Mecz toczył się w środku pola. Sporo piłek zagrywanych górą. Dopiero w 10 minucie po indywidualnej akcji wynik otwiera Karol Paź, a dwie minuty później z rzutu wolnego podwyższa na 2:0 Rafał Radomski. Wynik pierwszej połowy ustala po ładnej zespołowej akcji zawodnik Chłopaków do wzięcia - Kamil Żmuda. Z początkiem drugiej połowy przycisnęli zawodnicy All-Stars i dwie kolejne bramki z 26 i 27 minuty ustawiły mecz do końca. Mimo, że zawodnikom "Chłopaków" udało się strzelić jeszcze 3 bramki w tej połowie to zawodnicy All-Stars odpowiadali kolejnymi. Wynik końcowy 7:4 dla "Wszystkich Gwiazd" Na pochwałę zasługuje ofensywny duet z All-Stars Karol Paź i Rafał Radomski - w sumie strzelili 6 bramek. Brawo.

FC Klonowe Liście – RUBEN

Zdecydowanie najlepszy mecz tej kolejki jak również niestety najostrzejszy. RUBEN do meczu podchodził z wieloma rezerwowymi lecz bez Rutkowskiego, którego brakowało im najbardziej. Klonowa natomiast ponownie z osłabieniem –Brak Bogusiewicza i Wiśniewskiego w obronie do takich należy. Na plus – powrót do składu Matejaka i Witka. Zatem chyba ekipa w końcowym rozrachunku na typowe „zero”. Jednak jak się okazało później – jeden zawodnik robi różnicę w lidze. Od pierwszych minut sędzia meczu miał co robić, dużo fauli skutkowało częstym przerywaniem gry. W 7 minucie żółtą kartkę po faulu na Adamie Matejaku otrzymuje Tomasz Sasin. Trzy minuty później mamy już wynik 1:0 dla obrońców tytułu. Po podaniu z rzutu wolnego bramkę zdobywa Konrad Bylak. 2 minuty później mamy już 2:0 - gola zdobywa Tomasz Bertsetseg. Między minutami 20, a 22 padają trzy bramki. Najpierw zawodnicy Ruben-a doprowadzają do remisu 2:2, a następnie po indywidualnej akcji bramkę strzela Adam Matejak strzałem po ziemi na "długi słupek". W drugiej połowie mamy już popis jednego zawodnika - Adam Matejak Show, który 3 krotnie pokonuje bramkarza Ruben-a Maćka Denocha. Szczególnie ładny jest ostatni gol z 40 minuty - po minięciu 4 zawodników drużyny przeciwnej  i strzela obok bezradnego bramkarza. Wynik końcowy 6:2 dla Klonowych Liści.

Nauka Jazdy u Sławka – PrefBUD Tulewo

Ostatnim meczem tej kolejki było spotkanie PrefBUD Tulewo i Nauki Jazdy u Sławka. Można powiedzieć, że w pierwszej połowie w piłkę grali zawodnicy "Nauki Jazdy", a bramki zdobywali przeciwnicy. Już po 3 minutach było 2:0 dla PrefBUD-u. Bramki zdobyli Łukasz Kamiński i Mateusz Karp. Po kolejnych 2 minutach mamy już remis do którego doprowadza Mateusz Wróbel. Niestety obrona "Nauki Jazdy u Sławka" nie spisywała się w dniu dzisiejszym najlepiej i dwukrotnie sprokurowała rzuty karne, które pewnie na gole zamienił Mateusz Karp. Druga połowa rozpoczyna się od przepięknej akcji zawodników "Nauki Jazdy". Wymienili oni kilka bardzo szybkich podań z "klepy" i gola zdobywa Sebastian Laskowski. W 17 min. dwuminutową kare dostaje kapitan Tulewa Marcin Kowalczyk, a w 47 minucie wynik ustala na 4:4 Kamil Nowak. Również w 47 minucie za dyskusję z sędzią czerwoną kartkę otrzymuje Kamil Maciążek.

Po meczu Bartek Jankowski skomentował spotkanie takimi słowami:

Mogę powiedzieć że w końcu odpaliliśmy, jestem bardzo zadowolony z drużyny, mimo średniego początku później pokazaliśmy na co nas stać.
Przeciwnik bardzo dobrze przygotowany fizycznie, grający ofensywną piłkę, myślę że ofensywa była by jeszcze bardziej skuteczna z obecnością Damiana Matuszewskiego, lecz mimo absencji zawodnika z ''dyszką'' chłopaki na prawdę sobie radzili. Dobry mecz, czysty fair play, zbite piątki. Mimo niektórych decyzji sędziego mecz uważam za udany.

Komentarze  

#1 Genetic Healing 2017-12-07 08:21
dna testing for genetic diseases using simple and quick saliva sample test with our genetic healing test kit now it Pune.

testing for genetic diseases now possible in Pune with the help of Genetic Healing with saliva sample test and analysis report.

dna genetic testing diseases now is affordable process using your saliva sample test with the help of Genetic Healing services in Pune.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

powrót na górę

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz