Jesteś tutaj:HOME>XIII Edycja Ligi Bobra>Informacje>13 Edycja? Gotowi? Start!

13 Edycja? Gotowi? Start! Wyróżniony

12 marzec 2018 Informacje 397 odsłon

GOTOWI? DO STARTU!

Drodzy ligowcy, przygotowania do kolejnej edycji LB powoli dobiegają końca! 8 dzień kwietnia to dzień kiedy na boiska powróci 13 edycja Ligi Bobra!

Oficjalnie rozpoczynamy zapisy do dwóch lig.
Kieruj swoje zgłoszenie na maila:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub poprzez wiadomość na FB.

W tym roku prócz wysokiego poziomu sportowego i organizacyjnego chcemy zaproponować nasze najlepsze produkty, które w ostatnich latach wywołały największą popularność wśród ligowców (oraz stały się materiałem do kopi dla pobliskich lig).

Oto kilka z nich:

  • Szczegółowe statystyki meczowe - pieczołowicie przygotowane dane, które stały się hitem poprzedniej edycji, dając ogromną dawką wiedzy dla drużyn i kibiców.
  • Skróty meczowe - prócz relacji i opisu spotkań w tym roku powrócą skróty video. Jednak nie będzie to zwyczajny model transmisji! Przed każdą kolejką zapytamy wszystkich kibiców o mecz kolejki, podczas którego zostanie nagrany profesjonalny materiał z analizą i komentarzem piłkarzy!
  • Niezmiennie na boiska powrócą nasi fotoreporterzy, którzy będą wyłapywać i fotografować piłkarskie poczynania!

A Wy jakie macie pomysły na edycję 13?

Piszcie w komentarzach, a najlepsze propozycje zostaną poddane głosowaniu!

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok