poniedziałek, 09 kwiecień 2018 20:17

I wystartowali po tytuł! 1 kolejka 1 liga (relacja)

Napisane przez Artur & Kacper

I wyruszyli o tytuł mistrzowski 13 Edycji Ligi Bobra. Pogoda wyborna do grania. Niczym letni słoneczny dzień. Orlik w Ostrówku przygotowany na przyjęcie najlepszych ekip tej części Mazowsza. Czas zacząć by skończyć przed mundialem.

Z racji grania na jednym boisku przez dwie pierwsze kolejki – spotkania obu lig są mieszane tak by dopasować godzinowo każdemu.

Bad Boys Ostrówek - Latoszek

W pierwszym meczu 1 Ligi aktualny Mistrz Latoszek zmierzył się z ekipą z Ostrówka. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze były ciekawe. Ostatni mecz zakończył się zwycięstwem Latoszka po bramce zdobytej w ostatniej minucie. Bad Boys w tym meczu ponownie zaskoczył rywali. Pierwsze 12 minut to zdecydowana przewaga ekipy z Ostrówka, która wręcz zdominowała Latoszka. 9 strzałów na bramkę ale niestety ani jeden nie doszedł do celu. Stare przysłowie piłkarskie mówi że "niewykorzystane sytuacje się mszczą" i to mogliśmy zobaczyć w tym spotkaniu. Doświadczenie, spryt i umiejętności ekipy z Latoszka pokazał, że początek spotkania to lekka zadyszka po przerwie zimowej. Bardzo szybko zaczęli kontrolować sytuację i zdobywać kolejne bramki. Jedna trzeba podkreślić, że chłopaki z Bad Boys Ostrówek pokazali solidny, mądry futbol i jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz będziemy zachwycać się ich grą z wyżej notowanymi rywalami. Podsumowując zasłużone zwycięstwo Latoszka 9:5 na inaugurację sezonu.

Ruben - Tulewo

Mecz twardy, obie ekipy grają sztywno ale czysto. Świetny pokaz piłkarski. W 4 minucie z rzutu wolnego bramkę zdobył kapitan Tulewa Marcin Kowalczyk. Minutę później bramkę wyrównawczą strzelił Łukasz Mietlicki, a w 7 min. ten sam zawodnik dał Rubenowi prowadzenie. 12 minuta i mamy remis, a strzelcem Marcin Rytelewski. Na następne bramki czekaliśmy praktycznie do końca połowy. Dwie minuty przed końcem bramkę zdobył Darek Banaszek, a do remisu do szatni doprowadził Damian Matuszewski. Tuż po rozpoczęciu za brutalny faul żółtą kartkę zobaczył Tomasz Jezierski. W 43 minucie bramkę dla Rubena zdobył Adam Królik. I na 7 minut przed końcem meczu Ruben prowadzi 4:3. do końca meczu wynik się nie zmienił mimo prób Tulewa. Bramkarz drużyny Ruben zagrał dzisiaj znakomicie, a mowa o Mariuszu Trojanku, który trafia do TOP 6, a także Łukasz Mietlicki.

FC Klonowe Liście- LSFC

Mecz drużyn na szczytach zeszłego sezonu, Klonowe Liście wicemistrz 1 Ligi, LSFC mistrz 2 Ligi. Pierwsza bramka została zdobyta w 12 minucie przez LSFC, a strzelcem po indywidualnej akcji był Patryk Akier. Do remisu po minucie doprowadził Adam Matejak. W 23 minucie bramkę dla Klonowych z rzutu wolnego zdobył Łukasz Bogusiewicz. Cztery minuty po gwizdku na drugą połowę bramkę na remis zdobył Paweł Ołów. A minutę później piłkę do siatki wpakował Dominik Choromański. Bramkę na 4:2 dla LSFC zdobył po raz drugi Paweł Ołów. Po ładnym podaniu od Konrada Bylaka bramkę kontaktową strzelił Adam Matejak, a po minucie Konrad Bylak doprowadził do remisu (4:4). W 41 min Robert Wygryz (Mały) zdobył bramkę a minutę później do remisu doprowadził Marcin Kowalczyk i była to ostatnia bramka tego meczu. Wynik końcowy 5:5.

Hydro- Styl - GKS Klembów

Początek meczu pod dyktando chłopaków z Hydro-Stylu. Pierwszą bramkę zdobyli w 4 minucie, a autorem był Piotr Supeł. Kolejne dwie bramki strzelił Sebastian Sasin w 8 a także 13 minucie. Bramkę dla GKS-u głową zdobył Rafał Jusiński, a 8 minut później kontaktową Karol Seżeń. Wynikiem 3:2 zakończyła się pierwsza połowa. Po kwadransie drugiej połowy jeden z zawodników GKS-u głową wpakował piłkę do siatki - niestety swojej.. I mamy 4-2 dla Hydro-Stylu. 10 minut później na wynik 5-2 ustalił Sebastian Nadaj, a w ostatniej minucie gola dla drużyny z Klembowa zdobył Rafał Jusiński.

ALL Stars Jasienica - Nauka Jazdy u Sławka

Ostatni mecz 1 kolejki to starcie All Stars Jasienicy z Nauką Jazdy u Sławka. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 13 minuty jej autorem był Kamil Melcher z asysty Rafała Radomskiego. Dwie kolejne bramki dla drużyby z Jasienicy to już zasługa Bartka Matejaka w 22 i 37 minucie. Ładnym strzałem oraz bramką popisał się Konrad Kupiec. Bramkę honorową dla Sławków z rzutu wolnego zdobył Mateusz Wróbel, a kropkę nad "i" w 45 minucie postawił Marcin Wiśniewski ustalając rezultat końcowy 5-1.

Czytany 1045 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 kwiecień 2018 20:44