Jesteś tutaj:HOME>XIII Edycja Ligi Bobra>Relacje 2 liga>Zespół z Ukrainy i masę nowych twarzy - 1 kolejka 2 ligi (relacja)

Zespół z Ukrainy i masę nowych twarzy - 1 kolejka 2 ligi (relacja)

09 kwiecień 2018 Relacje 2 liga 532 odsłon

Do rywalizacji na zapleczu 1 ligi przystąpiło na wiosnę 11 ekip. Dodatkowego smaczku w tym wszystkim dodaje fakt, że jedną z nowych ekip jest drużyna złożona prawie w całości z zawodników pochodzących z naszej wschodniej granicy – Ukrainy. Z racji grania na jednym boisku przez dwie pierwsze kolejki – spotkania obu lig są mieszane tak by dopasować godzinowo każdemu.

Team Hangover - RKS Równe

Mecz, który pokazał kto może rządzić w 2 lidze. RKS Równe pod wodzą Karola Kalinowskiego bez większych problemów rozprawili się z Team Hangover 9:3. Świetny mecz rozegrał Kuba Bereda, który zdobył dwie bramki i zanotował 5 asyst, prawdziwym kilerem był Norbert Januszewski, który trafił do siatki rywali aż 5-krotnie. 

West Wołomin - Nieznani Sprawcy

Mecz zagadka. Dwie nowe ekipy w lidze, kilka znanych z naszych boisk twarzy. Obie ekipy pokazały bardzo spokojny i lekko chaotyczny futbol. Co nie oznacza że mecz był nudny. Kilka ciekawych zagrań i akcji po jednej i drugiej stronie. Jaksami przyznali, że składy w których wystąpili są eksperymentalne i dopiero zawodnicy uczą się grać ze sobą. Po dwóch bramkach Rafała Rosowicza i jednej Patryka Jędrysiaka zwycięstwo odniosła ekipa z Wołomina. Dla Nieznanych Sprawców dwie bramki zdobył Karol Malinowski.

Nowy Team - Łobuzy

Kolejny nowy zespół w lidze "Nowy Team" w swoim pierwszym oficjalnym spotkaniu zmierzył się z ekipą Łobuzów. Mecz do jednej bramki, przewaga ekipy z Chrzęsnego w pierwszej połowie była niebotyczna, a głównym aktorem był Kamil Komorowski, który strzelał, podawał i bronił, był wszędzie. Druga połowa to również dominacja Łobuzów ale pod koniec kilka pozytywów trzeba napisać na konto NOWY Team. Kilka ładnych strzałów, i dwie bramki. Widać, że chłopaki grać potrafią i na pewno nie raz jeszcze udowodnią swój potencjał. Podsumowując Łobuzy rozgromiły Nowy Team aż 13:2.

RDK Szewnica - Show Team

Ponownie mecz samych znaków zapytania. RDK Szewnica wraca po prawie dwuletniej nieobecności na naszych boiskach, a ekipa Show Team jest nową i ciekawą ekipą. Mecz bardzo wyrównany. Obie drużyny pokazały spokojny i fajny dla oka futbol. Lepszą skuteczność pod bramką rywali pokazała ekipa z Szewnicy i po bramkach Kacpra Pawlikowskiego, Adama Michalika oraz Łukasza Ostrowskiego zwyciężyli 3:2.

FC Spectare – Tiger Team

Ostatni mecz drugiej ligi. Pierwszy raz w historii naszej ligi gościmy drużynę z inego państwa. Są to zawodnicy z Ukrainy, a mowa o drużynie FC Spectre. Mecz czysty, bez fauli,dużo ciekawych akcji, oraz celnych strzałów. Bramki dla FC Spectre zdobyli Krystian Dąbkowski oraz Levytskyi Volodymyr. Bramki dla Tiger Team zdobyli Damian Krzywicki oraz Szczepan Lewandowski.

Zaloguj się, by skomentować
Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok