poniedziałek, 16 kwiecień 2018 08:25

Kolejna dawka pozytywnej energii na Ostrówku - relacje 2 kolejki

Druga kolejka ponownie podzielona była na różne części dnia. W porannych godzinach rozegraliśmy cztery spotkania i na sam koniec dnia o został dograny ostatni mecz drugiej ligi. Z racji wielu nowych twarzy i w przeważającym stopniu nowych ekip, zespoły po raz pierwszy mają szansę na spotkanie się. Tak było również i w tym tygodniu. Na wielki PLUS zasługuje ekipa FC Spectare, która w 110% poświęca się grze i swoim zawodnikom. Chłopaki ani razu nie zwrócili uwagi sędziemu gdy ten podejmował decyzje które były w ich oczach dla nich niekorzystne. I o to chodzi. To powinna być nauka dla innych.

Show Team – Team Hangover

Mecz Show Team z Team Hangover rozpoczynał 2 kolejkę 13 edycji ligi bobra. Początek spotkania należał do Show. Strzelając pierwszą bramkę w 6 minucie wychodzą na prowadzenie. Po szybkiej stracie Hangover wzięli się do gry odrabiając straty w również bardzo szybkim tempie i już po minucie strzelili swojego pierwszego gola .Od tego momentu przejęli kontrolę nad meczem  i strzelili kolejne 11 bramek. Spotkanie skończyło się wynikiem 12 : 2 dla Team Hangover.

Fc Tu Tu – Nieznani Sprawcy

W całym meczu panowała zacięta rywalizacja. Obie ekipy miały bardzo dużo okazji do strzelenia , lecz tylko Fc Tu Tu znalazło drogę do bramki. Mecz dość wyrównany, choć małą przewagę można było zauważyć po stronie ‘’Tutków’’. Dzięki  wspaniałej postawie obrony i bramkarza są jedyną ekipą  bez straty gola. Wynik końcowy 2:0.

RKS Równe – Łobuzy

Najgorętszy mecz 2 ligi w 2 kolejce.  O bardzo ciężkiej walce i wielkich emocjach mówi ilość oddanych  strzałów RKS Równe 22 strzały 12 celnych i Łobuzy 20 strzłów i aż 17 celnych. Większa skuteczność Łobuzów przekształciła się na zwycięstwo nad rywalami 8:6. Na pochwałę zasługuje tutaj Patryk Szrajder który strzelił 5 bramek i zaliczył 2 asysty. Pomimo czerwonej kartki Łobuzy wygrywają 8:6.

Tiger Team – RDK Szewnica

Duża przewaga i grad goli dla RDK. Tak wyglądał ten mecz. Ogrom oddanych strzałów ze strony Szewnicy (21) miał przełożenie na bramki. 12 goli strzelonych przez ekipe RDK. Niestety Tiger Team zaliczył słabe spotkanie, choć zachowali honor strzelając 1 bramkę. Bardzo dobry mecz rozegrał Adam Michalik strzelając  3 bramki i zaliczając 4 asysty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 12:1 dla  RDK Szewnica.

FC Spectare – WEST Wołomin

Ekipy spotykają się po raz pierwszy w ramach rozgrywek LB. Oba teamy to debiutanci. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna, która w składzie ma 80% zawodników pochodzących z Ukrainy. Najlepsze wrażenie robili Volodymyr Levytskyi oraz Taras Dubbovskyi. To oni stanowili siłę ofensywną swojego zespołu. Pierwsza bramka padła w 10 minucie i ustawiła spotkanie dla Spectare, które kontrolowało cały mecz. W barwach WEST’u najlepiej zaprezentował się Rosowicz. Jego dwie gole na niewiele się zdały przy trzech strzelonych przeciwnika. Spectare notuje pierwszą wygraną w naszej lidze.

Czytany 855 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 kwiecień 2018 06:11