Jesteś tutaj:HOME>XIII Edycja Ligi Bobra>Informacje>Głosowanie za powtórką trzech spotkań

Głosowanie za powtórką trzech spotkań

07 maj 2018 Informacje 255 odsłon

W niedziele na drugiej lidze z przyczyn od nas niezależnych nie stawił się wyznaczony sędzia.

Zawodnicy zespołów grających o godzinie 9:00; 10:00 oraz 11:00 zostali poinformowani o tym fakcie i zaproponowane zostały im rozwiązania:

 - rozegranie spotkania bez sędziego lub z sędziom w postaci osoby z innej drużyny lub organizatora;

- przełożenie spotkania na inny termin – o tym mówi regulamin LB.

Ekipy rozegrały spotkania planowo. Jednak z uwagi na wrzawę jaka rozpętała się w sieci ad. tej sytuacji jeszcze raz powtarzamy – jest to nie nasza wina. Dowiedzieliśmy się o tym rano o 9. Niestety nie jest prosto zorganizować wolnego sędziego w weekend, w kilka minut i to jeszcze w majówkę…

W niedziele wieczorem wysłaliśmy smsy do wszystkich sześciu kapitanów z taką informacją:

„Dzisiaj na waszych meczach nie było sędziego. Chce Was przeprosić za ta sytuacje która jest niestety od nas niezależna. Sedzia który był wyznaczony do ostrowka poprostu nie przyjechał. Nie odbierał telefonu. Delegat nie potrafił nam pomoc bo jest tak dużo rozgrywek ze brakuje ludzi do sędziowania. Można to sprawdzić na stronie ws.waw.pl. W związku z tym ze mecze się odbyły ale bez naszego sędziego proponujemy proste rozwiązanie sprawy. Jest was sześć osób. Odpiszcie mi czy chcecie powtórzyć swój mecz. Wyniki głosowania wrzucę na stronę by wszyscy widzieli. Przy remisie głosów będziemy sami podejmowali decyzje czy powtarzamy i które mecze... w powtórzonym meczu musicie sami tylko zorganizować boisko, my wyznaczymy sędziego. Chyba ze chcecie powtarzać w niedziele po normalnej kolejce. Czekam na odpowiedz do jutra do końca dnia. Odpowiadacie smsem lub mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do dnia wczorajszego odpisali tylko:

RDK Szewnica – nie chcą powtarzać meczu;

Tiger Team – nie chcą powtarzać meczu;

Nowy Team – chce powtórzyć mecz;

SHOW Team - chce powtórzyć mecz;

Nieznani Sprawcy - chce powtórzyć mecz. 

Zatem wynik głosowania jest jasny - powtarzamy mecze. Teraz czekamy na Wasze informacje kiedy chcecie to wykonać.

Ekipy dogadują się same co do terminu, na dwa dni wcześniej musimy jako Organizator wiedzieć o terminie i miejscu rozegrania spotkania tak by móc wysłać sędziego. Na rozegranie tych spotkań macie 10 dni zgodnie z regulaminem. Najczęściej jak dochodziło do takich sytuacji to drużyny rozgrywały swoje zaległe spotkania w trakcie swoich tygodniowych treningów. Większość z Was trenuje w tygodniu na Orlikach, zatem jest to dobry sposób na rozegranie tego zaległego meczu. My na każdy mecz postaramy się przybyć i zrobić protokół. 

Do momentu rozegrania powtórki wynik z niedzieli (5 kolejka) jest obowiązującym. 

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować
Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok