Jesteś tutaj:HOME>XIII Edycja Ligi Bobra>Informacje>Połówka za nami

Połówka za nami

09 maj 2018 Informacje 316 odsłon

Półmetek 1 ligi już za nami. Czy możemy już coś powiedzieć o formie i obecnych liderach?

Niektórzy mogą mieć wrażenie, że chyba jak na razie 1 liga ma go sensacyjnego? Nic bardziej mylnego. Zespół Pawła Bryla to co prawda beniaminek tego sezonu jednak znaczna część ekipy zna smak zwycięstwa w rozgrywkach i w domowych kolekcjach posiada m.in. medale z pierwszej ligi. W 11 Edycji dawne WFC z którym część zawodników była związana zakończyła sezon na najniższym stopniu podium. Teraz zawodnicy Pawła są na dobrej drodze by triumfować w rozgrywkach.  Na rozkładzie co prawda są trzy mocne ekipy i teoretycznie lżejszy mecz z Bad Boysem. Czy ekipa utrzyma wysoką formę i sensacyjnie zgarnie mistrzostwo?

Druga liga jeszcze nie ma półmetka ale już widać charakterystykę ligi. Na początku mieliśmy małą rewolucję zespołową. Na skutek rezygnacji kilku ekip i dojścia nowych druga liga jest w ponad 50% poligonem doświadczalnym. Sześć ekip jest nowych plus jedna powracająca po chwilowej pauzie w rozgrywkach. Jak widać po tabeli nowi dopiero uczą się ligi. Najlepsze wrażenie na boisku i poza nim robi zespół złożony w 70% z obcokrajowców. Koledzy z Ukrainy po dobrym początku mieli jedną wpadkę z jednym z najstarszych zespołów Ligi Bobra – TuTu. Natomiast powracająca ekipa RDK Szewnica pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i będzie zapewne walczyła o awans z niespodziewanie liderującą ekipą Łobuzów. Czemu niespodziewanie? Bo jeśli przypomnimy sobie gdzie chłopaki Mateusza byli na koniec poprzedniego sezonu i jak wybitnie ekipie nie szło to obecny wynik jest naprawdę niespodzianką! O awans na pewno do samego końca powalczą również wspomniani TuTu i Równe.

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok