środa, 16 maj 2018 06:33

Duże tąpnięcie w 2 lidze – 6 kolejka

Tylko Łobuzy wyszły zwycięsko z dzisiejszej rywalizacji. Wygrali swoje spotkanie i dodatkowo ich bezpośredni rywale do awansu przegrali swoje spotkania - RKS i RDK do tyłu. Dzięki tym porażkom mamy Team Hangover na najniższym stopniu podium i to oni teraz będą dyktować warunki w dalszej rywalizacji o brąz a być może i coś więcej. Sensacją tego dnia była już druga wygrana z rzędy Tiger Teamu. Najpierw wygrało powtórzony mecz z Nowy Team a teraz pokonali pewnie wyżej notowanych chłopaków z Równego.

FC Spectare vs. RDK Szewnica

Ciekawe akcje obydwu drużyn. Do 11 minuty mecz wyrównany, na dwubramkowe prowadzenie drużynę FC Spectare wyprowadzają duet Vasyl Bresiavskij, który strzelił obydwie bramki, a asystował mu Ivan Dubovskyi, do końca połowy zawodnicy RDK próbowali chociaż doprowadzić do remisu, ale bramkarz drużyny przeciwnej bronił wybornie. W 35 minucie brutalny faul w polu karnym na Marcinie Białku dało rzut karny, który na bramkę zamienił Adam Michalik. W 44 minucie na 4-1 podnosi Benets Stepan, a w 45 minucie wynik końcowy ustala Ivan Dubovskyi.

Tiger Team vs. RKS Równe

W drugim meczu tej kolejki widzieliśmy dużo strzałów i to strzałów znajdujących światło w bramce. Festiwal strzelecki zaczął się juz w 6 minucie, Jakub Bereda umieścił piłkę w siatce, a zaraz po rozpoczęciu do remisu doprowadził Wiktor Romańczuk, który 4 minuty później zdobył bramkę dającą prowadzenie drużynie Tiger Team. Na 3-1 prowadzenie podnosi Szczepan Lewandowski, a bramkę kontaktową zdobył po raz drugi Kuba Bereda. Zespół Tiger nie odpuszczał i napierał na bramkę przeciwnika co skutkowało celnymi strzałami i bramkami, 2 bramki zdobył Wiktor Romańczuk, a także jedną Damian Wawryło. Przed gwizdkiem do szatni jeszcze jedna i zarazem trzecią w tym meczu bramkę zdobył Kuba Bereda. Wynik do przerwy 5-3. W drugiej połowie widzieliśmy tylko trzy bramki zdobyte przez Tiger Team, dwie Damiana Wawryło i jedną Wiktora Romańczuka. Rezultat końcowy 8-4.

Nieznani Sprawcy vs. Team Hangover

Mecz pod dyktando Team Hangoveru, żelazna obrona Teamu nie dała przeciwnikom zagrozić bramce. Mimo strzałów większość szybowała w trybuny. Wynik do przerwy 0-0. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 30 minuty, dla Nieznanych Sprawców zdobył ją Karol Malinowski. Reszta to już pokaz gry Teamu Hangover. Jedną bramkę zdobył Karol Banaszek, jedną Igor Grajner i jedną Daniel Kostrzewa. Hit tego meczu to Maciej Gałązka. Dwoił się i troił na boisku. Zdobył aż 4 bramki w tym spotkaniu.

WEST Wołomin vs. Nowy Team

Pierwsza połowa wyrównana. Żadna z drużyn nie pokazywała znacznej przewagi nad rywalem. Duża ilość strzałów, ale większość albo w bramkarza, albo poza światło bramki. Bramkę dla Nowego Teamu w pierwszej połowie zdobył Mikołaj Sroka zaś dla West Wołomin Dominik Skowroński i Michał Kulesza. Wynik do przerwy 2-1. Po przerwie już znaczna przewaga West Wołomin. Praktycznie co strzał to bramka. Na 5 minut przed końcem spotkania prowadzenie 5-1 i dalsze oblężenie bramki Nowego Teamu. Bramki zdobyli Dobrzeniecki, Skowroński i Jędrysiak. Na otarcie łez bramkę zmniejszającą porażkę zdobył Damian Godowski. Końcowy rezultat 5-2.

FC TU-TU vs. Łobuzy

Cały mecz wyrównany i na bardzo wysokim poziomie. Akcja za akcję. Obrona w jednej i drugiej drużynie była mocna i sztywna. Ciężko rywale mieli dojść do sytuacji bramkowej, co odzwierciedla niewiele strzelonych bramek. W 4 minucie na prowadzenie lidera tabeli wyprowadza Kamil Komorowski, a w 12 minucie na 2-0 podnosi Patryk Szrajder. W  34 minucie spotkania Adam Balcerak daje swojej drużynie powód do radości zdobywając bramkę kontaktową. Nie na długo.. 40 minuta, Patryk Szrajder czaruje obronę rywali co skutkuje podniesieniem prowadzenia na 3-1. 6 minut do końca i rzut karny dla FC Tu-Tu. Do piłki podchodzi Michał Wronka i ?? I trafia bez najmniejszego problemu. Minute przed końcem ostateczny wynik ustala Mateusz Balcerak. Wynik końcowy 4-2.