Jesteś tutaj:HOME>XIV Edycja Ligi Bobra>Informacje>Obuwie meczowe!

Obuwie meczowe! Wyróżniony

27 październik 2018 Informacje 319 odsłon

Już jutro 7 kolejka Ligi Bobra. Jednak zanim podejdziemy do spotkań, należy poruszyć (kolejny raz) podstawową sprawę - obuwie meczowe. Zgodnie z informacją przedstawioną na spotkaniu organizacyjnym, ZABRANIA się użytkowania obuwia z korkami na nawierzchnię naturalną.

Z podaną informacją zgodzili się wszyscy kapitanowie drużyn oraz zadeklarowali przestrzeganie tego przepisu przez swoich zawodników. Przepis jest o tyle ważny, że wpływa w znaczącym stopniu na użytkowanie boiska. Obuwie z korkami niszczy nawierzchnię, a przy okazji może wywołać większe obrażenia przy bliskim kontakcie z przeciwnikiem. Chcemy tego unikać!
Bierzmy przykład od najlepszych drużyn Ligi Bobra. U nich nigdy nie było problemu z obuwiem, a jak widać w butach przygotowanych na sztuczną murawę (typu orlik - tzw. turfy) da się zdobywać niejednokrotnie mistrzostwo.
Od jutrzejszej kolejki nie przyjmujemy żadnego tłumaczenia, napisów na obuwiu czy instrukcji obsługi. Murawa na boiskach typu orlik, nie jest typową sztuczną murawą. Dlatego też obuwie z napisem artificial grass (z większymi korkami niż turfy) nie spełniają regulaminu użytkowania boiska orlik.
Do zobaczenia na lidze!

 

Dawid Krzyżewski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować
 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok