Menu
Dawid Krzyżewski

URL strony:

Wielka czwórka walczy o podium - relacje z 2 ligi 6 kolejki

Ciekawie zapowiada się finisz na zapleczu pierwszej ligi. LSFC z kompletem zwycięstw podejmował tego dnia RKS Równe, które mogło sprawić niespodziankę. Rywale LSFC, którzy walczą również o bezpośredni awans swoje mecze wygrali. Bear Team dostał walkowera od Królewskich, Młode Wilki minimalnie wygrywają z TWWD i Klembowska Gieksa po ciężkim przetarciu z TuTkami wyrywa im punkty.

"nie zgrzeszę gdy powiem..." relacje z 2 ligi

BadBoys Ostrówek – FC Albatros
Od pierwszych minut spotkania, można  było zauważyć, kto ma większe szanse na 3pkt w tym meczu. Pierwsze połowa przebiegła dość równo, z lekką przewagą chłopaków z Ostrówka. Podczas drugiej połowy BadBoys-i przejeli całkowicie przejęło grę i wykorzystywało sytuacje podbramkowe. Bramki dla BadBoys zdobyli Piotr Domżalski x2, Jarosław Przybysz i Albert Woźniak. W drużynie Albatrosów widoczny był chaos i brak koncentracji w wyniku czego skutki były dość okrutne.
Królewscy – Fc TuTu
Godzina 11:00, na boisku wstawiają się Królewscy i Tutki z widocznymi problemami kadrowymi. Po kilku minutach gry, można było zauważyć że lepiej w to spotkanie weszła drużyna Damiana Zaręby – Królewscy. Grali kontaktowo, ale nie zapominali o obronie. W przodzie bardzo skuteczny był Damian Tenderenda oraz sam kapitan Damian Zaręba. Wynik 11-4 jak najlepiej odzwierciedla przebieg spotkania.
Meritum – RKS Równe
Nie zgrzeszę gdy powiem, że to spotkanie było najlepsze w 10 kolejce II ligi. Przez pierwszą połowę Meritum rządziło na boisku pod każdym możliwym względem, wykorzystywali prawie wszystkie akcje i kontrolowali grę z tyłu, w wyniku czego RKS było w cieniu. Po pierwszej połowie prawie wszyscy kibicie zebrani na boisku jako zwycięzcę wskazywali Meritum, jednak w drugiej połowie RKS Równe było rządne zwycięstwa! Szybko zaczęli odrabiać straty i w 43min doprowadzili do remisu. Na prowadzenie RKS wyprowadził Sebastian Kozłowski, jednak Jarosław Rozbicki wyrównał na 7:7! Zwycięstwo Meritum stało pod wielkim znakiem zapytania, jednak od czego jest Maciek Sadocha?! Maciek wyprowadził piłkę i trafił w światło bramki przeciwnika, wyprowadzając tym samym Meritum na prowadzenie! Spotkanie kończy się wynikiem 9-7, zasłużone zwycięstwo i kilka słów do RKS… Przegrać z takim przeciwnikiem, to jak wygrać! Brawo Panowie!
GKS Klembów – Nauka Jazdy u Sławka
To spotkanie Nauka  Jazdy u Sławka musiała po prostu wygrać by móc dalej walczyć o mistrza, innego zakończenia zawodnicy Bartka Jankowskiego sobie nie wyobrażali. Całe spotkanie bardzo wyrównane, z przewagą jeden drużyny, a raz drugiej… co przedstawia wynik końcowy. Nerwówka, zmęczenie dało o sobie znać wszystkim zawodnikom. Decydująca bramka wpadła przed gwizdkiem kończowym, strzelił ją Bartłomiej Kielczyk!

Czas mrozić szampana - relacja z 1 ligi 9 kolejka

Czy tym meczem All Stars przekreślili swoje mistrzostwo? Już tylko kataklizm zagrozi Klonowym w odzyskaniu mistrzostwa, którzy tego dnia nie rozegrali swojego spotkania z Balcerak Skład. Tego dnia doszło do jeszcze jednego dość niespodziewanego wyniku.  W meczu Club Mokra Hydro-Styl vs. Wołomin Słoneczną, górą byli przyjezdni z Wołomina.  Zapraszamy do krótkiego podsumowania spotkań 9 kolejek.

MediaTRY Dar-Alarm – Wyszków Football Club
Słońce i piękna pogoda przywitały zawodników WFC oraz MediaTRY, którzy  otworzyli 9 kolejkę Ligi Bobra na tłuszczańskim orliku. Obie drużyny przyjechały w dość okrojonych składach w wyniku czego zmęczenie sięgało zenitu. W tym spotkaniu królowała precyzja i gra kontaktowa. Sebastian Geski z WFC zaliczył 9 asyst i zdobył 6 bramek, Patryk Akier również nie próżnował 4 asysty i 5 bramek. Brawo Panowie!
Chłopaki do wzięcia – AllStars Kati Kominki
Spotkani e  w samo południe! Pojedynek drużyn, które słyną z ogromnego temperamentu i chęci walki. Chłopaki do wzięcia to drużyna która lubi namieszać w tabeli, a AllStars walczy o mistrza… Musiał więc ostro walczyć! W pierwszej połowie dominowała drużyna z Jasienicy, oddali dwa razy więcej strzałów celnych od rywali. Bramkę otwierającą wynik strzelił Bartłomiej Matejak. W drugiej połowie Chłopaki do wzięcia zaczęli nakręcać tempo. Oddawali coraz więcej strzałów, z których większość była celna. Bramkę na remis zdobył Mateusz Wrona, jednak Rafał Radomski  łatwo skóry nie oddaje  i wyprowadza AllStars ponownie na prowadzenie. W ostatnich 10min. do bramki AllStars trafiają Damian Nowaczuk i Irek Zygartowicz. Brak czasu na wyrównanie AllStars, daje Chłopakom zwycięstwo i kolejne 3pkt!

Club Mokra Hydro-Styl – Wołomin Słoneczna
Kolejne spotkanie, w którym widoczne były problemy kadrowe. Od pierwszego gwizdka, widoczne było to że drużyna z Wołomina lepiej weszła w to spotkanie. W ciągu kilkunastu minut prowadzili 3:0. Mateusz Rasała i Damian Jarzębski królowali na boisku. Kamil Giza przed końcem pierwszej połowy zdobył bramkę na 1:3. W kolejnych 25min drużyna Grzesia Szymańskiego zaczęła rozgrywać szybkie i składne akcje. Błąd bramkarza z Wołomina spowodował że drużyna miała braki na boisku przez 10min, tą sytuację próbowali wykorzystać przeciwnicy, jednak do remisu zabrakło im czasu.
Fc Tulewo – Auto Szkoła Rak
Godzina 14:00, na boisku melduje się drużyna Fc Tulewo, bez kluczowych zawodników – braci Kowalczyk. OSK Auto Rak przyjechało w dość licznym składzie. Tulewo jednak się nie załamało i po pierwszej połowie prowadzili 4:0. W drugiej połowie Fc Tulewo nadal dominowało, prowadzili grę kontaktową, dzięki czeu podwyższali swój wynik. Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Damiana Matuszewskiego i Krzysztofa Zabrzeckiego.

Rządza Kraszew – Sami Swoi
Spotkanie drużyn, które od ulokowały swoje miejsca w dole tabeli. Obie drużyny weszły w spotkanie bardzo dobrze. Po kilku minutach na boisku był już remis. Wyniki ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. Podczas kolejnych 25min. Sami Swoi zaczęli dominować na murawie. Szczególnie skuteczny był duet zawodników Adriana Frąckiewicza i Radka Przybysza. Podwyższyli prowadzenie drużyny na 7:3, dając tym samym zwycięstwo Swojakom!

Stonoga nie taka straszna - relacja z 2 kolejki

Po pierwszej kolejce 11 Edycji każdy z nas zadawał sobie pytanie – co się dzisiaj może wydarzyć? Czy może paść kolejny rekord strzelecki? Czy Stonoga jest tak mocna czy KS KK-POL miał gorszy dzień? Czy Meritum to kandydat do awansu? Albatros czy Team Hangover – odniesie być może pierwsze i jedyne zwycięstwo w tej edycji?

Na otwarcie 2 ligi - rekord bramkowy

Fc TuTu – Wychowani w luksusie 7-3 (1:1)

Spotkanie otwierające XI Edycję! Tutki rozegrali spotkanie z beniaminkiem w II lidze. Wynik otworzył Mateusz Żebrowski, jednak Piotr Winiarczyk szybko doprowadził do wyrównania. Tutki po zimowych wzmocnieniach szybko przejęli grę i dominowali na boisku do końcowego gwizdka, zwycięstwo jak najbardziej zasłużone!

Team Hangover – BadBoys Ostrówek 4-7 (2:5)

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando ‘’złych chłopców’’, ale przeciwnikom udało się kilkukrotnie wstrzelić w bramkę Rafała Kubuja. Wyróżniającym się zawodnikiem był Mateusz Domżalski, który doskonale komunikował się z kolegami  i wykorzystywał wszystkie sytuacje podbramkowe. Wynik 4-7 jak najlepiej odzwierciedla przebieg spotkania.

RKS Równe – GKS Klembów 1-4 (0:2)

Spotkanie do jednej bramki… Zawodnicy RKS kilkukrotnie dostawali kary minutowe, które później przekształciły się w kartki. Dobre spotkanie w wykonaniu Mateusza Marcinkiewicza oraz Adriana Roguskiego. Honorową bramkę dla RKS Ró1)Ne zdobył Dominik Konarzewski.

Stonoga Team – KSK POL 26-0 (14:0)

Spotkanie beniaminków w Lidze Bobra, które powinno polegać na rozpoznaniu przeciwnika… jednak podczas tej kolejki było inaczej. Drużyna  - Patryka Rosy do gry w lidze podeszła bardzo poważnie i już od pierwszych minut rozpoczęła natarcie na bramkę rywala. Bramkarz KSK POL był kompletnie bezradny. Królem strzelców w tym spotkaniu został Konrad Matejak, który zdobył 8 bramek. Stonoga Team – tak trzymać!

Nauka Jazdy u Sławka – Królewscy 12-2 (3:1)

Panowie od Sławka dzisiejsze spotkanie rozegrali kontaktowo i precyzyjnie, chłopaki mieli dopieszczony nawet najmniejszy szczegół. Dobre spotkanie rozegrał ‘’Czacha’’ (Kamil Maciążek) oraz Bartosz Jankowski, który na swoim ligowym koncie zdobył 4 asysty! Bramki dla Królewskich zdobyli Przemek Kur oraz Damian Zaręba!

Meritum – Fc Albatros 5-0 (0:0)

Pierwsze 25min, tego spotkania było bardzo wyrównane…  Poziom każdej z drużyn był identyczny. Chwilę po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę, do bramki Adama Prętkiewicza trafia Adrian Rozbicki, odnotowując przy tym pierwszą bramkę dla Meritum! Później strzela kolejne dwie, na swoje konta bramki zapiszą sobie również Tomek Sasin oraz Emil Rozbicki. Albatrosom w tym spotkaniu nie udało się zdobyć ani jednego oczka, ale pamiętajmy że jest to dopiero początek ligowych zmagań!
Tak wyglądają wyniki po I kolejce w II lidze. Dziękujemy za obecność i doping swoich drużyn! Zapraszamy na wszystkich kibiców na orlik w Tłuszczu oraz Zabrodziu w każdą niedzielę, od godziny 10;00!