Menu
Kacper Prusak

"wodne zawody" 7 kolejka

Młode wilki - Team Hangover
Pierwsza połowa wyrównana, świetne interwencje bramkarza Teamu uchroniły ich przed utratą kilku bramek. Do przerwy 0:0. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 37 minuty. Do remisu doprowadził Daniel Kostrzewa i była to pierwsza i ostatnia bramka Teamu w tym meczu. Na 2:1 dla Młodych Wilków bramkę zdobył Norbert Gawryś, następnie w 45 min. Mariusz Wawra umieszcza piłkę w siatce, 47 min. i bramka Dominika Szczotki, a wynik w ostatniej minucie ustalił Marcel Chojnowski zdobywając bramkę na 5:1.
LSFC - Bear Team
Kolejny mecz tej niedzieli to mecz na szczycie, a mianowicie lider LSFC mierzył się z 3 drużyną w tabeli Bear Team. Tak jak się można było spodziewać wyrównane spotkanie, mnóstwo akcji. Już w 4 min. Damian Berliński wyprowadził Bear Team na prowadzenie, lecz 2 minuty później do remisu doprowadził kapitan LSFC Paweł Bryl. Na zejście do szatni w 25 min. piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Konrad Matejak i po pierwszej połowie wynik 2:1 dla Bear Team! W 3 minucie drugiej połowy na 3:1 bramkę zdobył Kuba Mordasiewicz, a minutę później na 3:2 po raz drugi Paweł Bryl. Znakomity mecz, było na co popatrzeć ! A w tabeli robi się bardzo ciasno! Do końca edycji będzie ciekawie !!!
Łobuzy - RKS Równe
Kolejne spotkanie tym razem drużyn ze środka tabeli. Skuteczna, indywidualna akcja Czarka Podgórskiego i w 4 min wynik 1:0 dla Łobuzów. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 17 minuty, kiedy to Kuba Bereda doprowadza do remisu. W 27 minucie bramke na 2-1 dla RKS-u również strzela Kuba Bereda, a 5 minut później do remisu doprowadza kapitan Łobuzów Mateusz Balcerak. 35 minuta i rzut karny dla RKS ! Do piłki podchodzi Karol Kalinowski, strzał i ... i mamy bramkę na 3:2, a 2 minuty później 4:2 gdzie bramkę również zdobywa Karol z asysty Norberta Januszewskiego. Na bramkę kontaktową piłkę w siatkę pakuje Czarek Podgórski w 40 minucie. A w 44 min. Końcowy wynik ustala Norbert Januszewski, trafiając na 5:3.
GKS - TWWD
Ostatni mecz tej kolejki był najciekawszy ze wszystkich. Przez pierwsze 5 minut zawodnicy TWWD grali o jednego zawodnika mniej, wykorzystał to GKS i zdobył bramkę, której autorem był Mateusz Marcinkiewicz. Na 2:0 w 12 minucie trafił Piotr Rakowski z asysty Piotrka Jachacego. W 14 min z dystansu ładna bramkę zdobywa Mateusz Kowalczyk i mamy 2:1. Na 3:1 dla chłopaków z Klembowa bramkę zdobywa Michał Łapiński, a minute później 2 bramki dla TWWD, których autorami byli Mateusz Kowalczyk i Krzysiek Rozbicki (3:3). W drugiej połowie szybko zdobyte 2 bramki przez TWWD (2x Krzysiek Rozbicki) i festiwal strzelecki uspokoił się na 8 minut, bramkę kontaktową w 35 minucie zdobył Michał Łapiński. 37 min bramkę na 5:5 trafia Mateusz Marcinkiewicz. Bramkę na prowadzenie TWWD zdobył Tomasz Świerczyński, lecz prowadzenie nie trwało długo, bo 3 minuty później Norbert Marcinkiewicz pakuje piłkę w siatkę. 47 minuta ten sam zawodnik na 7:6 dla GKS-u, a minute później wynik ostateczny ustalił Michał Łapiński zdobywając 3 bramkę w tym meczu i ustalając wynik końcowy na 8-6 dla GKS-u !

Postrzelane w 2 lidze - 1 kolejka 2 liga

RKS Równe - TWWD United

Po 10 minutach gdy otworzył nam się wynik meczu. Z dokładnego prania Tomasza Świerczyńskiego, ładna bramkę zdobył Mateusz Kowalczyk i TWWD objęło prowadzenie.  RKS nie był dłużny i w 13 minucie po klepie Kuby Beredy z Karolem Kalinowskim doprowadzili do remisu a 2 minuty później na prowadzenie RKS wyciągnął ich najmłodszy zawodnik Eryk Kosiński. Na następną bramkę czekaliśmy do 25 minuty. Z podania Karola Kalinowskiego piłkę w siatce umieścił Kuba Bereda. Do połowy wynik 3-1 dla RKS-u.   Drugiej połowie bramkę wpakował Norbert Januszewski po podaniu od Eryka Kosińskiego i już było 4-1. Po znakomitym dryblingu bramkę dla TWWD zdobył Mateusz Kowalczyk. Koniec meczu ! Wynik 4-2 dla RKS.

Królewscy – LSFC

W drugim meczu 1 kolejki pomiędzy Królewskimi a LSFC długo nie musieliśmy czekać na bramki. Już w 5 minucie bramkę strzelił Patryk Grzybowski po podaniu Dawida Rudzkiego a 2 min później po asyście Patryka Akiera ten sam zawodnik umieścił piłkę w siatce. W 10 minucie 2 gwiazdorskie akcje oraz fenomenalne bramki strzelił Patryk Akier. Pierwszą bramkę dla Królewskich zdobył kapitan Damian Zareba. Wynik 4-1 dla LSFC. Kolejną bramkę dla Królewskich po indywidualnej akcji zdobył Robert Tenderenda. Piękna bramkę z rzutu wolnego zdobył Damian Zareba.  I zaczął się festiwal strzelecki LSFC Paweł Bryl oraz Patryk Grzybowski strzelili po 2 bramki oraz wzajemnie sobie asystowali. 21 minuta i bramka Patryka Akiera, asysta Dawid Rudzki. 24 minuta i bramkę samobójczą zdobywa Damian Książek a minutę później kolejna już dziś Patryk Grzybowski z asysty Damiana Książka. Koniec połowy wynik 10-4 dla LSFC. Druga połowa wyglądała identycznie. Gra do jednej bramki. Pogrom ! Wynik końcowy 23-6 dla LSFC.

Team Hangover -  Bear Team

Mecz zaczął się mocnym akcentem, już w 2 minucie na prowadzenie wyszedł zespół Bear Team po bramce Jakuba Mordasiewicza  a asystował mu Przemek Kaczmarczyk. Po 5 minutach do remisu doprowadził Daniel Charysz asystował ku Krzysiek Sasin. 12 minuta i bramka Patryka Rosy z asysty Damiana Kryszkiewicza i wynik 2:1 dla Bear Team. W 14 minucie do remisu doprowadził Krzysiek Worawski, asystował mu Daniel Kostrzewa. Kolejne  bramki dla Bear Team zdobyli Mariusz Szymański, Patryk Rosa oraz Kuba Mordasiewicz. Wynik do przerwy 6:2. Tak jak pierwsza połowa tak samo i w drugiej grę prowadził zespół Bear Team. Wynik końcowy 11-4

GKS Klembów - Łobuzy

W 1 minucie został otwarty wynik. Bramkę dla GKS zdobył Norbert Marcinkiewicz asystował mu Mateusz Marcinkiewicz. Z karnego do remisu doprowadził Mateusz Balcerak. Wyrównany mecz, dużo niewykorzystanych akcji oraz twardej, czasem na granicy faulu gry. Do połowy rezultat 1:1. W drugiej połowie jeden z zawodników doznał kontuzji. Bramkę na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył Mateusz Marcinkiewicz. GKS-owi gratulujemy, a Bartkowi Dybkowi Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Młode Wilki - FC Tu Tu

Mecz wyrównany. Do przerwy wynik 0:0. W drugiej połowie FC Tu Tu strzeliło szybko 2 bramki a ich autorami byli Marcin Sędziak oraz Piotrek Winiarczyk. Zespół Młodych Wilków nie poddał się i szybko doprowadzili do remisu, bramki na remis strzelili Adrian Roguski oraz Kacper Prusak. Na 3:2 dla Młodych Wilków bramkę zdobył kapitan Kacper Prusak, a kropke nad "i" postawił Sebastian Sasin. Końcowy rezultat 4:2.

11 edycja to już historia - relacja z 11 kolejki

Wołomin Słoneczna – OSK Auto Rak

Pierwsza połowa to dobra gra ekipy z Wołomina, której widać że zależy na dobrym wyniku by nie spaść w tym sezonie. Dla nich najważniejsza jest wygrana. Wynik po pierwszej połówce 6-3. W drugiej odsłonie zespół Auto Szkoła RAK wzięła się do odrabiania strat i odrabiać wynik. W 40 minucie potrafili doprowadzić do kontaktu – strata jednej bramki. Jednak do dobrego wyniku zabrakło im czasu. Zawodnikiem meczu Damian Jastrzębski strzelec trzech bramek.

Czy All Stars uratuje ten sezon? 1 liga 10 kolejka

Ta kolejka po raz kolejny pokazała jak bardzo przewrotna jest piłka! I to chyba w niej jest najpiękniejsze. Przed startem kolejki ekipa Balcerak Skład chciała przełożyć spotkania z All Starsami ponieważ pojawiły się problemy kadrowe. Mecz jednak został rozegrany w wyznaczonym terminie. Balcerak skład do meczu przystąpili w 5. Po pierwszej połowie przegrywali 4-1… w drugiej serii odmienili losy spotkania i pokonali All Starsów 6-4. Podobnie było w meczu Wyszków FC vs. Club Mokra Hydro-Styl. Przed nami jeszcze 11 kolejka gier – emocje gwarantowane!

MediaTRY Dar Alarm - Sami Swoi

O godzinie 10 na orliku w Tłuszczu stawały się ekipy Sami Swoi oraz MediaTRY Dar Alarm. Gorąco, ciężkie warunki atmosferyczne, a w obydwu drużynach słabe zaplecze na ławce. Mecz wyrównany do samego końca, bramka za bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończone wynikiem 5-4 dla MediaTRY. Na listę TOP kolejki trafia Krzysiek Rozbicki, strzelec dwóch bramek i jednej asysty.

FC Klonowe Liście - Auto Szkola RAK

Auto Szkoła RAK nie stawiła się dzisiaj na swoim meczu z liderem tabeli. Klonowa była zniesmaczona podejściem przeciwnika. No cóż nic na to nie poradzimy... Także Klonowe Liście zdobywają kolejne 3 pkt i umacniają się na pozycji lidera, a koniec ligi tuż tuż ! Będzie ciekawie !!!!

FC Tulewo - Rządza Kraszew

Kolejny fenomenalny mecz FC Tulewa. Przyzwyczaili nas to dobrej gry i dużej ilości bramek. W tym meczu nie było inaczej. Dużo celnych podań, indywidualnych akcji. Ogólnie bardzo dobry meczów ich wykonaniu. Znakomicie po raz kolejny zagrał napastnik Tulewa Damian Matuszewski, który strzelił 5 bramek i przed ostatnią kolejką wyprzedził Konrada Bylaka w klasyfikacji strzelców i został liderem. Wielkie Brawa ! Zostaje on nominowany do TOP kolejki.

Chłopaki do Wzięcia - Wołomin Słoneczna

Po zeszłotygodniowej wygranej z jednym z kandydatów do tytułu All Starsem Jasienica, kolejna wygrana Chłopaków do Wzięcia. Ciekawy mecz, czysty. Nie dali chłopakom z Wołomina szans w tym meczu. Bardzo dobry mecz Damiana Nowaczuka, który został wybrany do TOP kolejki. Noo... Chłopaki do Wzięcia mają dużą ochotę na podium. Oby tak dalej!

Club Mokra Hydro-Styl - Wyszków FC

Pierwszą połowa to najbardziej wyrównana gra w dniu dzisiejszym i prowadzenie po pierwszej połowie 5:2 przez Club Mokra. Druga połowa to natomiast gra tylko WFC. Szybkie odrobienia strat i wyjście na prowadzenie. Końcowy wynik 8-5 dla WFC. Zawodnikiem meczu zostaje Patryk Grzybowski, strzelił 2 bramki i przy dwóch asystował.

All Stars Jasienica - Balcerak Skład

Kolejne zaskoczenie w wykonaniu All Starsów. Przegrana z zespołem Balcerak Skład. Druga przegrana z rzędu. Tak złej passy w wykonaniu zawodników Krzyśka Króla nie było jeszcze w LB. Tym razem po bardzo wyrównany mecz mimo okrojonego składu Balceraków.  All Stars tym meczem pozbawił się tytułu mistrzowskiego, a co najgorsze – wielce prawdopodobne że Mistrz 10 Edycji skończy ten sezon poza podium. Czyli powtórzy się sytuacja sprzed kilku lat. W 7 Edycji All Stars zostało mistrzem a w 8 Edycji zajęli miejsce poza podium – 4 lokata. Już za tydzień wszystko będzie jasne!!! Aby nie skończyć sezonu z niczym, zespół Krzyśka musi wygrać mecz z Klonową, która mrozi szampanyJ Zawodnikiem tego meczu zostaje Dawid Gajewski, strzelec 3 bramek oraz bramkarz Rafał Pergoł.

Upał pokonał zawodników? 9 kolejka relacja z drugiej ligi

Pogoda pokonała naszych zawodników. Tutu nie dało rady się zebrać i musiało przełożyć swój mecz z Bad Boysami. Na plus zachowanie tutków, którzy uprzedzili i organizatorów i pozwoli ich zwolnić ze służby na orliku. W pozostałych spotkaniach wygrane odnotowały ekipy, który były na to skazane?

Team Hangover - Meritum

Meritum udowodniła po raz kolejny, że pozycja która zajmuje jest zasłużona. Nie dali przeciwnikom cienia szans na wygraną. Od początku do końca grali mądrą piłkę co pokazuje ilość zdobytych bramek. Na słowa uznania zasługuje Maciej Sadocha - strzelec 8 bramek, który zostaje nominowany do top kolejki. Gratulujemy.

GKS Klembów - Królewscy

Po raz kolejny GKS Klembów pokazuje bardzo dobra organizację gry. Grali cierpliwie, dokładnie i co chwilę stwarzali zagrożenia pod bramką rywali. Po przerwie mieliśmy festiwal goli strzelonych przez GKS. Królewscy grali do końca czego efektem były 2 strzelone bramki w końcówce meczu. Zawodnikiem meczu zostaje Dominik Szczotka.

Stonoga - Albatros

Po porażce w ostatniej kolejce zespół FC Albatros przystąpił do tego spotkania ze zdwojoną siłą. Efektem tego była szybko strzelone bramka. Niestety były to złego mile początki. Z każdą upływająca minutą rosła przewaga zespołu Stonoga Team. Grali spokojniej, dokładniej i mądrzej czego efektem były kolejce strzelone gole. Bardzo dobry mecz zagrał kapitan Patryk Rosa strzelec jednej bramki i dwóch asyst.

RKS Równe – Wychowani w luksusie

Bardzo dobry mecz w wykonaniu RKS Równe. słuszna wygrana. Mimo małej ilości ziąb w obydwu drużynach szybkość meczu byka wysoka. Pierwszą połowa wyrównana, natomiast w drugiej wyraźna przewaga chłopaków z Równego. Zawodnikiem meczu zostaje Norbert Januszewski.

Panowie, to nie Liga Mistrzów - relacje z 8 kolejki 1 ligi

NIe wiemy już który to apel z naszej strony... Ciągle powtarzamy jedno - Panowie prosimy o spokój. To naprawde okropnie się ogląda i niesie za Wami kiepską opinie. Bo to nie my wybiegamy na boisko i kopiemy gałe. Dodatkowo niektórzy z Was reprezentują barwy drużyn, które mają poważnych sponsorów. W takim sposób nie robicie im dobrze. Szkodzicie sobie i im. Pamiętajcie zdrowie mamy jedno, liga ma być zabawą dla Was. Odskocznią po tygodniowej pracy, rozrywką i okazją do spotkania wielu ciekawych ludzi. Pamiętajcie o tym!