[PucharLigi] organizacja i plan działania

16 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 1257 odsłon

Przed halowym turniejem w piłkę nożna przypominamy o kilku ważnych kwestiach organizacyjnych.

 1. Na halę możemy dotrzeć wpisując w nawigację adres: Tłuszcz, ul. Kościelna 1 (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II).
 2. Auto możemy zostawić na parkingu obok hali – wjazd od ulicy Głowackiego. Mieliśmy tam już dwukrotnie zakończenie Ligi Bobra zatem większość z Was będzie wiedziała gdzie to jest. Poniżej wrzucamy mapkę dla przypomnienia.
 3. Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju musza mieć buty na zmianę z „białą podeszwą”.
 4. Kibice drużyn i wszyscy niegrający nie mogę wchodzić na boisko bez zmiany obuwia. Zapraszamy na trybuny dopingować swoich zawodników.
 5. Podczas turnieju obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów. Zawodnicy by „puścić dymka” musza zmienić obuwie i wyjść na dwór.
 6. Organizator może wyrzucić drużynę z turnieju za złamanie punktu numer 5.
 7. Zawodnicy przyjeżdżają na swoje mecze odpowiednio wcześniej – najlepiej 10 minut przed planowanym pierwszym spotkaniem.
 8. Organizator udostępni drużynom szatnie. Po każdej rozegranej grupie Organizator będzie sprawdzał stan szatni pod kątem panującego tam porządku. Pamiętajmy by zabierać swoje rzeczy. Organizator nie odpowiada za pozostawione rzeczy w szatni i na ławkach.
 9. Po zakończonej grze drużyny opuszczają szatnie – umożliwiają z nich korzystanie następnym drużynom a sami mogą udać się na trybuny by dopingować innych lub czekać na swój kolejny mecz.
 10. Podczas gry drużyny zajmują ławki po obu stronach boiska. Zmiany zawodników podczas gry odbywają się przy środkowej linii boiska.
 11. Gramy piłką do futsalu (ta co się słabo odbija).
 12. Organizator będzie prowadził statystyki strzeleckie drużyn, które przesłały swoje składy.
 13. Na koniec turnieju zostanie nagrodzona najlepsza drużyna okazałym pucharem ufundowanym przez Universal Sport. Drużyny z meczu finałowego otrzymają również pamiątkowe medale.
 14. Organizatorzy nagrodzą również najlepszego bramkarza turnieju (wśród drużyn, które przesłały składy) oraz króla strzelców (wśród drużyn, które przesłały składy).
 15. System gry: grupy +system pucharowy (2 mecze półfinałowe i finał). Nie ma meczu o trzecie miejsce.Pojawiły się już pytania do nas w sprawie jedzenia i pica na hali. Dla Waszej wygody Pan Zapiekanka rozłoży swój wyśmienity bufet gdzieś na dole w holu i będzie Was raczył swoimi rarytasami! Zatem możecie nie jeść śniadania i nie brać obiadu.

Pojawiły się już pytania do nas w sprawie jedzenia i pica na hali. Dla Waszej wygody Pan Zapiekanka rozłoży swój wyśmienity bufet gdzieś na dole w holu i będzie Was raczył swoimi rarytasami! Zatem możecie nie jeść śniadania i nie brać obiadu.

Pan Zapiekanka

Z racji tego, że to jest pierwszy turniej tego typu – halowy. Będziemy zwracać uwagę na wszystko i czepiać się możliwie wszystkiego – z góry przepraszamwink. Chcemy zostawić po sobie dobre wspomnienia zarządcy obiektu by możliwie jak najczęściej umożliwiał nam grę!

Mam nadzieje, że uda nam się mimo wszystko zorganizować wspaniała piłkarską atmosferę! Zakończmy ten rok w wyśmienitych humorach! 

Organizatorzy i sponsorzy:

 Universal Sport Tłuszcz BTK Systems

Mapa do pomocy:

Mapa

 
Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok