[PucharLigi] składy drużyn biorących udział w turnieju

17 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 1338 odsłon

Do 12 można było zgłaszać ludzi do Turnieju - Halowy Puchar Ligi Bobra, który odbędzie się jutro od 10 w Hali Sportowej przy SP w Tłuszczu. Ekipy, które nie przesłały nam swoich składów nie wezmą udziału w statystykach. Poniżej prezentujemy składu drużyn, które jutro wybiegną toczyć walkę o Puchar Ligi. 

Składy drużyn na Puchar Ligi:

Nauka Jazdy u Sławka:

  1. Łukasz Pawełas (BR)
  2. Bartosz Jankowski
  3. Tomasz Ludwiniak
  4. Mateusz Bułanowski
  5. Oskar Powała
  6. Kamil Nowak
  7. Krystian Jackowski
  8. Bartłomiej Kielczyk
  9. Karol Kurek
  10. Mateusz Marcinkiewicz

Bear Team:

  1. Patryk Rosa
  2. Konrad Matejak
  3. Jakub Mordasewicz
  4. Filip Lenart (BR)
  5. Damian Berliński
  6. Mariusz Szymaniak
  7. Michał Banasiak
  8. Damian Kryszkiewicz

Team Hangover:

  1. Mateusz Ołdak(BR)
  2. Dariusz Ołdak
  3. Daniel Kostrzewa
  4. Mateusz Wojtyra
  5. Daniel Charysz
  6. Przemysław Kurek
  7. Maciej Jurkowski
  8. Tadeusz Wojakowski
  9. Sebastian Jankowski

LATOSZEK:

  1. Mateusz Komorowski (BR)
  2. Robert Sztachelski
  3. Damian Sztachelski
  4. Damian Komorowski
  5. Mateusz Reniewicz
  6. Dawid Pokrasniewicz
  7. Krzysiek Borowski
  8. Przemysław Borkowski
  9. Jacek Markowski
  10. Karol Anklewicz
  11. Sebastian Kocięcki

FC Tu-Tu:

  1. Dariusz Słodzik (BR)
  2. Micha Wronka
  3. Łukasz Rowiński
  4. Kamil Klepacki
  5. Marek Pietrzak
  6. Przemek Kielak
  7. Łukasz Wytrykowski
  8. Andrzej Ołdak
  9. Leszek Czarkowski
  10. Piotr Winiarczyk

L.A. Shadows

  1. Alan Penkul
  2. Grzegorz Staszewski
  3. Kamil Soliwoda
  4. Damian Kurek
  5. Krzysztof Kłos
  6. Piotr Pergół (BR)
  7. Kuba Sejbuk
  8. Piotr Borkowski

ALL STARS KATI KOMINKI:

  1. Michał Wytrykus (BR)
  2. Kamil Melcher
  3. Konrad Kupiec
  4. Rafał Radomski
  5. Marcin Wiśniewski
  6. Przemek Wydech
  7. Krzysiek Król
  8. Dominik Buczek

FC KLONOWE LIŚCIE:

  1. Krzysztof Witek (BR)
  2. Jacek Witek
  3. Janusz Wiśniewski
  4. Konrad Bylak
  5. Adam Matejak
  6. Łukasz Bogusiewicz
  7. Tomasz Bertsetseg
  8. Adrian Frackiewicz
  9. Dawid Górczak
  10. Patryk Babańczyk

PrefBUD Tulewo

  1. Daniel Zieliński (BR)
  2. Dawid Nasiadko
  3. Marcin Kowalczyk
  4. Rafał Kowalczyk
  5. Przemysław Skoczeń
  6. Marcin Rytelewski
  7. Patryk Borkowski
  8. Krystian Bobowski
  9. Marcin Szymański
  10. Tomasz Jezierski

Młode Wilki:

  1. Łukasz Pawełas (BR)
  2. Dominik Szczotka
  3. Kamil Roguski
  4. Rafał Jusiński
  5. Norbert Gawryś 
  6. Mateusz Kubalski
  7. Sebastian Sasin
  8. Bartek Gajcy
  9. Dawid Kowalski

RUBEN:

  1. Trojanek Mariusz (BR)
  2. Mietlicki Łukasz 
  3. Rozbicki Emil 
  4. Rozbicki Adrian 
  5. Banaszek Dariusz
  6. Rutkowski Mariusz 
  7. Królik Adam 
  8. Sadocha Maciej

TWWD United:

  1. Birek Michał (BR)
  2. Borowiecki Hubert 
  3. Chudy Damian
  4. Falkenberg Kamil
  5. Kaska Wojciech
  6. Kowalczyk Mateusz
  7. Iwański Tomasz
  8. Rolek Rafał
  9. Rozbicki Krzysztof
  10. Zglec Damian 
Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.