Jesteś tutaj:HOME>LIVE SCORE>LIVE SCORE - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

IT4Polska Puchar Ligi Bobra

Terminarz grupy A – Orlik Tłuszcz

 

Wynik spotkania

9:00

LSFC

PrefBud Tulewo

 0-5 walkower

9:10

OSAS

AGD Marking

 0-1

9:20

PrefBud Tulewo

AGD Marking

 0-0

9:30

OSAS

PrefBud Tulewo

 0-5

9:40

AGD Marking

LSFC

 5-0 walkower

9:50

LSFC

OSAS

 0-5 walkower

Awans:
1. PrefBud Tulewo
2. AGD Marking

 

Terminarz grupy B – Orlik Tłuszcz

 

Wynik spotkania

10:00

Fc Spectare

Coco Jambo Tłuszcz

 0-5 walkower

10:10

PBS w Wyszkowie

The Naturat

 0-5 walkower

10:20

Coco Jambo Tłuszcz

The Naturat

 1-0

10:30

PBS w Wyszkowie

Coco Jambo Tłuszcz

 0-5 walkower

10:40

The Naturat

Fc Spectare

 5-0 walkower

10:50

Fc Spectare

PBS w Wyszkowie

 ---------------------------

Awans:
1. Coco Jambo Tłuszcz
2. The Naturat

 

Terminarz grupy C – Orlik Tłuszcz

 

Wynik spotkania

11:00

Team Hangover

WFC

 2-3

11:10

Fc Wyszków

Tiger Team

 2-1

11:20

WFC

Tiger Team

 2-0

11:30

FC Wyszków

WFC

 1-1

11:40

Tiger Team

Team Hangover

 0-1

11:50

Team Hangover

Fc Wyszków

 1-0

 Awans:
1. WFC
2. Team Hangover

 

Terminarz grupy D – Orlik Tłuszcz

 

Wynik spotkania

12:00

T&D Prawko

BadBoys Ostrówek

 0-5 walkower

12:10

Pomel Wyszków

Krzywica

 0-5 walkower

12:20

BadBoys Ostrówek

Krzywica

 0-1

12:30

Pomel Wyszków

BadBoys Ostrówek

 0-5 walkower

12:40

Krzywica

T&D Prawko

 5-0 walkower

12:50

T&D Prawko

Pomel Wyszków

 ---------------------------

 Awans:
1. Krzywica
2. BadBoys Ostrówek

 

Terminarz grupy E – Orlik w Zabrodziu

 

Wynik spotkania

9:00

Autoszyby.com

Show Team

 5-0 walkower

9:10

RUBEN

Show Team

 5-0 walkower

9:20

RUBEN

Autoszyby.com

 

Awans:
1. RUBEN
2. Autoszyby.com

 

Terminarz grupy F – Orlik w Zabrodziu

 

Wynik spotkania

9:30

SM Texland

Iskra Jasienica

 5-0 walkower

9:40

RKS Równe

Fc Ultimatum Wyszków

 --------------------------

9:50

Iskra Jasienica

Fc Ultimatum Wyszków

 --------------------------

10:10

RKS Równe

Iskra Jasienica

 --------------------------

10:20

Fc Ultimatum Wyszków

SM Texland

 0-5 walkower

10:30

SM Texland

RKS Równe

 5-0 walkower

Awans:
1. SM Texland
2. Joker Team - ekipa przeniesiona z grupy G


Terminarz grupy G – Orlik w Zabrodziu

 

Wynik spotkania

10:40

Joker Team

StoGram Fc

2-1

10:50

RDK Szewnica

Młode Wilki

 1-2

11:10

RDK Szewnica

StoGram Fc

 5-0

11:20

StoGram Fc

Młode Wilki

 1-2

11:30

Młode Wilki

Joker Team

 1-0

11:40

Joker Team

RDK Szewnica

 1-1

 Awans:
1. Młode Wilki
2. RDK Szewnica

 

Terminarz grupy H – Orlik w Zabrodziu

 

Wynik spotkania

11:50

Pascal Fc Widelec

Osiedle Błotna Wołomin

 5-0 walkower

12:00

NEMEZIS

Orlik Zabrodzie

 0-5 walkower

12:10

Orlik Zabrodzie

Osiedle Błotna Wołomin

 5-0 walkower

12:20

NEMEZIS

Osiedle Błotna Wołomin

 --------------------------

12:30

Orlik Zabrodzie

Pascal Fc Widelec

 0-1

12:40

Pascal Fc Widelec

NEMEZIS

 5-0 walkower

 Awans:
1. Pascal Fc Widelec
2. Orlik Zabrodzie

 

Faza pucharowa - Orlik Tłuszcz, od godz. 14:00

Pary ćwierćfinałowe

14:00 PrefBud Tulewo - The Naturat
14:15 WFC - BadBoys Ostrówek
14:30 Coco Jambo Tłuszcz - AGD Marking
14:45 Krzywica - Team Hangover
15:00 RUBEN - Joker Team
15:15 Młode Wilki - Orlik Zabrodzie
15:30 SM Texland - Autoszyby.com
15:45 Pascal FC Widelec - RDK Szewnica

 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok