Menu

Odpytujemy...zawodnika Torpedo Tłuszcz - Adam Kowalski Wyróżniony

Torpedo Tłuszcz Torpedo Tłuszcz

Wśród osób które na co dzień zajmują się ligą jest stała ekipa. Jednak gdy przychodzi niedziela, główne skrzypce należą do kilku osób. Jedną z nich jest on – Adam Kowalski. Jedni go znają jako zawodnika od zawsze broniącego barw Torpedo Tłuszcz, inni natomiast kojarzą go z niedzielnej działalności na rzecz Ligi! Zatem postanowiliśmy wybadać formę zawodników Torpedo, poprzez rozmowę z Adamem. Jeśli chcecie dowiedzieć się który zawodnik zrobił największe wrażenie sportowe oraz jakie Adam ma zdanie na temat naszej ligi i poziomu sportowego to koniecznie przeczytajcie naszą rozmowę!

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Cześć Adamie! Dzięki za znalezienie chwili dla reporterów Ligi Bobra.

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Witaj, dla Was czas się zawsze znajdzie :-)

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Adam Wasz start w 2 lidze jest dość obiecujący! Porażka tylko z liderem. Reszta to zwycięstwa. Co się stało?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Na pewno dużym sukcesem jest to że dał namówić się do gry Konrad (przyp. Konrad Kowalski), to przy nim odżył Igor Grajner :-), nie bez znaczenia jest też powrót Kamila Stanisławskiego.

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Czyli można podsumować, że drużyna otrząsnęła się po spadku w VI Edycji – to był prawdziwy „gong” dla was… Przypominajmy 117 straconych bramek, same porażki.  Byliście przysłowiowym chłopcem do bicia…

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): No właśnie to było bardzo nieprzyjemne i w pewnym momencie już frustrujące. Trzeba było wziąć się w garść...

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Zapewne co po niektórzy dopisywały sobie trzy punkty przed meczem z Wami. A tu co za odmiana! Chyba jeden z trudniejszych meczy to ten z liderem – PBS. Pierwsza porażka, powiedz co w tym meczu nie zadziałało jak należy?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Też tak myślę, że większość drużyn liczyła na łatwe mecze z nami. PBS to zdecydowany faworyt II ligi a i na pewno poradzi sobie z utrzymaniem w I. W sumie to wszystko działało dobrze w I połowie i może gdybyśmy do końca I połowy utrzymali prowadzenie 2:1 to druga mogła już wyglądać inaczej niestety PBS przed końcem II wyrównał, a w II połowie Konrad został dobrze odcinany od piłek a PBS za sprawą jeszcze bardziej rozkręconych Modzelana i Omelianowicza strzelili 2 gole. No i karygodny Nasz błąd bo nie można tracić bramek w przewadze 5:3 w polu.

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Zatem cel na ten sezon to …

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Na początku tego sezonu nie było żadnego celu po prostu chcieliśmy przestać przegrywać. Ale teraz...;-)

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Terminarz dość dobrze układa się dla waszego zespołu. Spotkania ciężkie są przeplatane z teoretycznie słabszymi rywalami. Który rywal lub rywale może wam pokrzyżować plan powrotu do 1 ligi?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Oj jeszcze sporo meczy przed nami, i tak naprawdę każdy rywal będzie trudny, a na pewno ten najbliższy...

Kamil Laskowski (Liga Bobra): W 6 kolejce zagracie właśnie z Red Bullem. Jak oceniasz wasze szanse na triumf w tym meczu?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Musimy zrobić to co PBS zrobiło z Naszym najlepszym strzelcem i poodcinać od podań Marcinkiewiczów (sporo strzelają bramek razem).

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Jakie są mocne strony najbliższego przeciwnika?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): na pewno młodość, i bardzo bramkostrzelni Marcinkiewicze :-)

Kamil Laskowski (Liga Bobra): W ostatnim meczu graliście bez swojej głównej strzelby – Konrada Kowalskiego. Rozumiemy, że to kuzyn patrząc na wasze nazwiska? Dłuższa absencja czy jednorazowy problem z obecnością?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz):Brat. Od początku uprzedzał że może nie być w każdym meczu ale będzie się starał. Więc to taka majówkowa absencja...

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Adam wszyscy wiemy, że z Ligą jesteś dość mocno związany. Jesteś jedną z nielicznych osób które przy boisku spędzają całą niedziele. Powiedz jak oceniasz VII Edycję Ligi Bobra. Ogólnie. 1 i 2 ligę.

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Na pewno się bardzo wyrównały zarówno I jak i II liga, i to jest super dla widowisk. Z roku na roku Liga Bobra rośnie w siłę i się rozwija...Tak Trzymać!!!

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Największy plus tej Edycji?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Dużym plusem są relacje z każdego meczu zaraz po zakończeniu. I co poniedziałkowy Flesz w Radiu Fama.

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Główne problemy VII Edycji? Może coś jest tak jak nie powinno być.

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Ciężko do czegoś się przyczepić...:-), oczywiście zawsze było by fajniej gdyby na każdym meczu było sporo kibiców...

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Kto ci zaimponował poziomem sportowym, może jakiś zawodnik szczególnie dał się zapamiętać? Może Adam Baran z Orłów lub Matejak z Klonowych?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Adam Baran zdecydowanie TAK, wiadomo od Matejaka od początku sporo oczekiwaliśmy ale moim zdaniem oczekiwania te spełnia i pewnie będzie jeszcze lepiej.

Sporym zaskoczeniem jest postawa MediaTry nie grali może jeszcze za trudnych meczy ale wygrywają dość przekonująco.

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Wg. mnie poziom obu lig podniósł się. Nie ma tak drastycznych różnic pomiędzy drużynami. Jak Ty to oceniasz?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Moim zdaniem bardziej się wyrównał niż podniósł ale na pewno nie spadł...:-) Osobiście bardzo żałuję że kapitanowie I ligi nie przegłosowali możliwości zgłoszenia jednego zawodnika zrzeszonego...myślę że było by ciekawiej

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Zatem powiedz nam, główny kandydat do mistrzostwa 1 ligi?

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): Takich jest na pewno dwóch Klonowe Liście mieli słaby start ale się rozkręcają i Zabrodziaczek!

Kamil Laskowski (Liga Bobra): O awans do 1 ligi, oprócz Torpedo będą walczyć…

Adam Kowalski (zawodnik Torpedo Tłuszcz): PBS , Chłopaki do wzięci, Redbull, RKS Równe... a my postaramy się im poprzeszkadzać :-)

Kamil Laskowski (Liga Bobra): Wielkie dzięki za rozmowę!

Kamil Laskowski

Organizator Ligi Bobra

 

Strona: https://www.facebook.com/laskoka

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

powrót na górę

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz