Menu
Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

Organizator Ligi Bobra

 

URL strony: http://https://www.facebook.com/laskoka

Rok zamykamy z przytupem - relacja z Pucharu Ligi

Liga Bobra na koniec sezonu jesiennego wzorem z wiosny – postanowiła zorganizować turniej o Puchar Ligi. Jednak pierwszy raz organizowali go na hali sportowej. Obiektem zmagań 12 chętnych drużyn była Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Rozgrywki były podzielone na cztery grupy. W grupie każda drużyna rozegrała po dwa spotkania. Mistrzowie grup wychodzili do półfinałów. O parach półfinałowych zadecydował los – czyli losowanie przeprowadzone przez jednego z kibiców wziętego z trybun.

[PucharLigi] Terminarz

Podział na grupy został stworzony na podstawie godzin zgłoszeń. Szczegóły, kto w jakich godzinach się zgłaszał są dostępne TUTAJ

Grupa A

Punkty

Bilans bramkowy

Miejsce

FC Tu-Tu

 

 

 

Team Hangover

 

 

 

Bear Team

 

 

 

Godzina

Gospodarz

Gość

Wynik

10:00-10:20

FC Tu-Tu

Team Hangover

 

10:20-10:40

FC Tu-Tu

Bear Team

 

10:40-11:00

Team Hangover

Bear Team

 

 

Grupa B

Punkty

Bilans bramkowy

Miejsce

RUBEN

 

 

 

Latoszek

 

 

 

FC Klonowe Liście

 

 

 

Godzina

Gospodarz

Gość

Wynik

11:00-11:20

RUBEN

Latoszek

 

11:20-11:40

RUBEN

FC Klonowe Liście

 

11:40-12:00

Latoszek

FC Klonowe Liście

 

 

Grupa C

Punkty

Bilans bramkowy

Miejsce

Nauka Jazdy u Sławka

 

 

 

Mlode Wilki

 

 

 

L.A. Shadowns

 

 

 

Godzina

Gospodarz

Gość

Wynik

12:00-13:20

Nauka Jazdy u Sławka

Mlode Wilki

 

12:20-13:40

Nauka Jazdy u Sławka

L.A. Shadowns

 

12:40-13:00

Mlode Wilki

L.A. Shadowns

 

 

Grupa D

Punkty

Bilans bramkowy

Miejsce

TWWD United

 

 

 

All Stars Kati Kominki

 

 

 

Pref-BUD Tulewo

 

 

 

Godzina

Gospodarz

Gość

Wynik

13:00-14:20

TWWD United

All Stars Kati Kominki

 

13:20-14:40

TWWD United

Pref-BUD Tulewo

 

13:40-14:00

All Stars Kati Kominki

Pref-BUD Tulewo

 

Terminarz fazy pucharowej:

Półfinał 1            14:00-14:40

Półfinał 2            14:40-15:20   

Finał      15:30-16:00       

Czas gry:

Mecze grupowe: 15 minut

Półfinały: 2 x 10

Finał: 2 x 12

Pary półfinałowe zostaną wylosowane po rozegraniu wszystkich meczów grupowych.

Kapitan Robert i jego okręt

Gdy przed 11 edycją dowiedziałem się, że ówczesna trzecia drużyna 10 edycji nie przystąpi do gry – byłem szczerze mówiąc wk*****. I chodziło tu tylko i wyłącznie o kwestie sportowe. Bo wiedziałem, że tracę w LB ekipę która mimo niskiego średniego wieku zawodników była naprawdę dobra. Mało tego, to był dobry materiał na ligowego mistrza. Sam Robert Sztachelski ówczesny i obecny kapitan ekipy odbył ze mną kilka rozmów. Sam był zły. Wkurzony na chłopaków, że jego zawodnicy nie potrafili zebrać się i spiąć kwestii finansowych.

Nagrody rozdane - podsumowanie ostatniej kolejki

Jeszcze jesteśmy na gorąco – ale to pora na podsumowanie naszej 12 edycji. Mimo mroźnej dzisiejszej aury udało nam się wszystko co mieliśmy założone. Od 9 na jednym boisku rozegraliśmy osiem spotkań. Po cztery na każdą ligę. Najciekawiej było w meczach drugiej ligi ponieważ losy mistrzowskiego toczyły się do ok trzydziestej minuty ostatniego meczu.{jcomments on}W meczu o mistrza drugiej ligi – LSFC mierzył się z GKS Klembów. Ekipie z Leszczydołów wystarczył remis w tym meczu by myśleć o złotym medalu 12 edycji. Klembów by sięgnąć po mistrzostwo musiał postawić wszystko na jedną kartę i zagrać o pełną pulę. Początek och spotkania to zdecydowane ataki LSFC. Bramka zdobyta przez Grzybowskiego nie podcięła skrzydeł Gieksiakom. Zmasowane ataki ekipy z Klembowa jednak nie potrafiły znaleźć drogi do siatki. Marcinkiewicz i Łapiński obijali słupki i poprzeczki. Dodatkowo w bramce LSFC dobrze radził sobie Szymański. Do przerwy udało się zdobyć kontaktową bramkę przez wspomnianego Łapińskiego. Jednak po wznowieniu gry coś nagle legło w grze Klembowa. Proste akcje z pierwszej części gry nie wychodziły już w drugiej połówce. Wdarła się niepotrzebna „nerwówka”. W 33 minucie bramkę na LSFC dającą prowadzenie zdobył Kowalczyk, po pięciu minutach trafienie na 3-1 dołożył Ołów a w ciągu kolejnych czterech minut dwa trafienia zaliczył sam kapitan – Bryl. Końcowy rezultat 5-1. Mistrzostwo przepadło…srebro przepadło!

TOP6 - 8 kolejka

Tradycyjnie przy piątkowym wieczorze publikujemy zestawienie TOP6 8 kolejki. W 1 lidze było ciężko z wytypowaniem osób bo mieliśmy do dyspozycji tylko trzy spotkania. Rozegraliśmy cztery ale w związku z walkowerem dla Klonowych nie będziemy nagradzać nikogo z tego meczu – a pretendenci byli.

Kamil potrzebuje pomocy - zbiórka na leczenie

Właśnie dziś dotarła do nas informacja o poważnej chorobie jednego z naszych kolegów z boiska. Mowa tu o Kamilu Matusiaku z dawnej ekipy Wołomin Słoneczna. Kamil z Ligą Bobra jest związany od trzeciej edycji. Jesteśmy po rozmowie z nim – od kilku miesięcy toczy on swój prywatny mecz. Tym razem przeciwnikiem jest choroba – białaczka. My wierzymy, że uda się go wygrać.

Subskrybuj to źródło RSS

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz