Menu

Nocnaligahalowa zgarnia Puchar Ligi

Wstępnie zaplanowany na cały weekend Puchar Ligi odbył się tej niedzieli na tłuszczańskim orliku. Pogoda nie rozpieszczała piłkarzy, którzy stawili się tego dnia na boisku. Słupki rtęci na naszych termometrach wskazywały 30 stopni. Dosłowna „patelnia”.

Czytaj więcej...

[PucharLigi] TWWD ósmą ekipą

TWWD powraca do wielkiego grania! Ósmym zespołem Pucharu Ligi będzie TWWD United. Ekipa dobrze znana ligowcom z naszej ligi. Zespół prowadzony na zmianę przez Wojtka i Bartka. Zespół w LB grał całe pięć lat. W tym sezonie ekipa postanowiła nie zgłaszać drużyny do regularnej ligi. Największe osiągnięcia zespołu przypadają na rok 2013. Jesienią zdobyli wicemistrzostwo 2 ligi i awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej. W 1 lidze zespół pograł dwa pełne sezony. W 7 edycji zespół niestety po kiepskim sezonie spadł do ligi niżej i w niej już pozostał do 10 edycji.

Najsilniejsze punkty zespołu to Rafał Rolek i mający krótki epizod w tłuszczańskim TKS’esie Hubert Borowiecki. 

TWWD

Czytaj więcej...

[PucharLigi] kolejna ekipa spoza ligi wzmacnia Puchar

Siódmą ekipą, która zasili Puchar Ligi 2017 będzie zespół nocnaligahalowa.pl. Kapitanem ekipy jest Robert Biskupski, który w takich oto słowach scharakteryzował swoją ekipę:

Nocnaligahalowa.pl to reprezentacja halowych zmagań Nocnej Ligi w Zielonce. Tylko raz brała udział w turnieju na sztucznej trawie - było to w zawodach o Puchar Burmistrza Wołomina, gdzie odpadła w ćwierćfinale po rzutach karnych. Raz wystąpiła też na swojej naturalnej "nawierzchni", czyli parkiecie i wygrała turniej w Dąbrówce. Zawody w Tłuszczu będą jej trzecim oficjalnym występem. Reprezentacja zawsze jest złożona z innych zawodników, zwykle z graczy pierwszej ligi, co jednak  nie jest regułą. Turniej to tak naprawdę tylko pretekst. Liczy się możliwość spotkania, pogadania i zacieśniania nocnoligowego środowiska.

Czytaj więcej...

[PucharLigi] Al-Mar Wołomin dołącza do Pucharu Ligi Bobra

Tak to prawda. To ten Al-Mar, który w naszym powiecie wygrał już prawie wszystko. Ekipa Marcina Rychty (przyp. kapitam Al-Mar Wołomin) to najpoważniejszy w tym momencie kandydat do końcowego triumfu w Pucharze Ligi Bobra. W takich kategoriach trzeba rozpatrywać ich start w naszym turnieju.

Zespół z Wołomina został założony w 2012 roku z inicjatywy ówczesnego kapitana. Początkowo ekipa rozpoczęła grę w nieistniejącej PLP. Wtedy wpadły do gabloty srebrne medale. Później było WLSP i kolejne trofea – mistrzostwo, wicemistrzostwo i brąz.  Obecnie zespół rozgrywa drugi sezon w zielonkowskiej lidze ósemek, na chwile obecną są liderami rozgrywek.

Jak wypadną zawodnicy z Wołomina na tle naszych drużyn? Czy uda się zwyciężyć w turnieju i dorzucić do gabloty cenny łup? Odpowiedź na te pytania już 17-18 czerwca. 

Al-Mar Wołomin

Źródło zdjęcia: http://futboliga.pl/i-liga/tabela/roster/2-i-liga/17-al-mar-wolomin/0

Czytaj więcej...

vitasport.pl - wspiera Puchar Ligi Bobra

Drodzy Zawodnicy i Kibice!

Miło jest nam poinformować, że nasz Puchar Ligi Bobra 2017 będzie wspierany przez sklep piłkarski Vitasport.pl!

Zapraszamy wszystkich do polubienia profilu sklepu na FB -

https://www.facebook.com/salonypilkarskie/

oraz na stronę vitasport.pl - gdzie możecie dokonać zakupów sprzętu do Waszych drużyn.

Zapraszamy

Czytaj więcej...

[PucharLigi] FC Tulewo piątą ekipą

Czwartą ekipą Pucharu Ligi będzie FC Tulewo. Drużyna Marcina Kowalczyka do LB przystąpiła w 8 Edycji – był to rok 2015. Rozgrywaliśmy wtedy ligę eksperymentalnie – rozgrywki grupowe (8 meczów) a później runda finałowa na Orliku w Tłuszczu. Debiutancki sezon w LB rozpoczął się bardzo dobrze, wyjście z grupy i awans do fazy finałowej gdzie musieli uznać wyższość tylko All Starsów. W 9 Edycji zespół zajął na sam koniec rozgrywek 3 lokatę i o grę w 1 lidze musiał walczyć w barażu z FC Tu-Tu. Baraż bez problemu rozstrzygnęli na swoją korzyść. Od 10 Edycji zespół 1 ligi. W pierwszym sezonie w 1 lidze ekipa uplasowała się w pierwszej piątec tabeli  – 5 lokata (aktualizacja - przepraszamy za błąd). Na chwile obecną w 11 Edycji jest podobnie – 5 lokata obecnie. Do końca sezonu zostało trzy kolejki – w rozkładzie jazdy wszystkie ekipy niżej notowane – Rządza, Auto Szkoła RAK i MediaTRY. Zatem może być kolejny sukces.

Najmocniejsze punkty zespołu to ich kapitan Marcin Kowalczyk, który dyryguje całą obroną oraz napastnik Damian Matuszewski.  

FC Tulewo - zespół 1 ligi

Czytaj więcej...

[PucharLigi] Nauka Jazdy u Sławka z dwoma składami na Puchar Ligi!

Ekipa Bartka Jankowskiego to jedna z młodszych ekip w naszej LB pod względem występów. W poprzednim sezonie ekipa rozegrała cały sezon, zajmując na sam koniec siódme miejsce. W tym sezonie jest znacznie lepiej. Co prawda na samym początku ligi w ekipie „buzowały” negatywne emocje, które czasami przenosiły się na boisko. Jednak ich kapitana – Bartek wziął sprawy w swoje ręce i ekipa zmieniła swoje podejście do ligi i spotkań w nich rozgrywanych.

Najmocniejszy punkt zespołu? Bezapelacyjnie – zespołowość! Na każde spotkanie przyjeżdża cały możliwy skład. Ekipa nie robi problemów z godzinami spotkań, gra wszystko i wszędzie. Silna i długa ławka to atut! Z indywidualności na pewno trzeba wyróżnić Bartka Jankowskiego kapitana, Andrzeja Przyborowskiego i Kamila Maciążek.

Do Pucharu Ligi ekipa postanowiła desygnować dwie ekipy. Jest to rozsądne podejście ponieważ gwarantuje grę większości zawodnikom. Ekipy będą się nazywać:

  1. Nauka Jazdy u Sławka 1 - kapitan Bartek Jankowski
  2. Nauka Jazdy u Słwaka 2 - Tomasz Ludwiniak

Nauka JAzdy u Sławka

Czytaj więcej...

[PucharLigi] GKS Klembów drugim zespołem

Drugą ekipą Pucharu Ligi jest GKS Klembów. Ekipa Michała Wróblewskiego  pierwszy sezon występuje w LB. W tym sezonie są na najlepszej drodze do awansu do 1 ligi. Co prawda w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość Stonoga Team, jednak w przeciągu ostatnich 8 kolejek potrafi sześciokrotnie wygrywać swoje spotkania i uplasować się dość wysoko.

Najmocniejszy punkt ekipy z Klembowa to niewątpliwie młodość oraz bramkostrzelny Mateusz Markuszewski.

GKS Klembów

 
Czytaj więcej...

[PucharLigi] Latoszek pierwszą ekipą

Pierwsza ekipą, która zgłosiła się do Pucharu Ligi jest wielki nieobecny 11 Edycji – Latoszek. Przypomnijmy, że ekipa Roberta Sztachelskiego nie przystąpiła do rozgrywek ligowych tej wiosny. Powodów było wiele jak powiedział nam Robert w części nieoficjalnej wywiadu. Wywiad do przeczytania TUTAJ.

Czytaj więcej...

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz