Jesteś tutaj:HOME>Puchar Ligi 2018>Puchar Ligi 2018 - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Grupy, wyniki i terminarze

Z gry w Pucharze Ligi wycofały się ekipy:

  1. FC Klonowe Liście (1 liga)
  2. Hydro-Styl (1 liga)
  3. GKS Klembów (1 liga)
  4. Bad Boys Ostrówek (1 liga)
  5. Nieznani Sprawcy (2 liga)
  6. RKS Równe (2 liga)

Do Pucharu zgłosiła się jedna nowa drużyna:

  1. Młody Team

W miejsce wykluczonej ekipy WEST Wołomin wchodzi ekipa Nauki Jazdy u Sławka 2 (drużyna rezerw). 

Faza grupowa (9.06.2018 - sobota)

Spotkania trwają 10 minut. Drużyny mogą rozegrać dwie połowy po pięć minut lub jedną dziesięciominutową. 

Grupa A - Tłuszcz

Terminarz:         Wynik
1 11:00 11:15 Nauka Jazdy u Sławka 1 Tiger Team 4-0
2 11:15 11:30 LSFC Młody Team 4-0
3 11:30 11:45 Nauka Jazdy u Sławka 1 Młody Team 5-0
4 11:45 12:00 LSFC Tiger Team 1-0
5 12:00 12:15 Tiger Team Młody Team 0-2
6 12:15 12:30 Nauka Jazdy u Sławka 1 LSFC 0-0

Awans: A1- Nauka Jazdy u Sławka 1; A2- LSFC;

Strzelcy:

Nauka Jazdy u Sławka:

Radek Gąsiorowski -

Kamil Nowak -  

Mateusz Wróbel -  

Mateusz Marcinkiewicz -  

Dawid Jeznach - 

Osakar Powała - 

LSFC:

Damian Książak - 

Paweł Bryl - 

Marcin Kowalczyk -  

Patryk Grzybowski - 

Młody Team:

Kamil Wielgo - 

Patryk Bereda - 

Grupa B - Tłuszcz

Terminarz:         Wynik
1 12:30 12:45 SM Texland FC Tu-Tu 3-1
2 12:45 13:00 RUBEN SHOW Team 0-0
3 13:00 13:15 SM Texland SHOW Team 3-1
4 13:15 13:30 RUBEN FC Tu-Tu 1-1
5 13:30 13:45 FC Tu-Tu SHOW Team 1-0
6 13:45 14:00 SM Texland RUBEN 1-4

Awans: B1- SM Texland; B2- RUBEN;

Strzelcy:

SM Texland:

Krzysiek Król - 

Konrad Kupiec -    

Kamil Melcher - 

Patryk Skrajny - 

Show Team:

Przemek Matusiak - 

FC Tu-Tu:

Maciek Jurkowski - 

Marcin Sędziak - 

Piotr Winiarczyk - 

Ruben:

Adrian Rozbicki - 

Tomasz Sasin - 

Adam Królik - 

Emil Rozbicki -  

Grupa C - Ostrówek

Terminarz:         Wynik
1 11:00 11:15 Latoszek TEAM Hangover 1-1
2 11:15 11:30 RDK Szewnica Nowy Team 3-1
3 11:30 11:45 Latoszek Nowy Team 3-0
4 11:45 12:00 RDK Szewnica TEAM Hangover 0-0
5 12:00 12:15 TEAM Hangover Nowy Team 3-0
6 12:15 12:30 Latoszek RDK Szewnica 3-0

Awans: C1- Latoszek; C2- TEAM Hangover;

Strzelcy:

Latoszek:

Damian Komorowski -    

Robert Sztachelski - 

Mateusz Karp -  

Team Hangover:

Maciej Gałązka -  

Igor Grajner - 

Kuba Wójcik - 

Nowy Team:

Norbert Borkowski - 

RDK Szewnica:

Adam Michalik -  

Paweł Michalik - 

Grupa D - Ostrówek

Terminarz:         Wynik
1 12:30 12:45 Nauka Jazdy u Sławka 2 Łobuzy 0-2
2 12:45 13:00 Glasspro/PrefBUD FC Spectare 2-0
3 13:00 13:15 Nauka Jazdy u Sławka 2 FC Spectare 1-0
4 13:15 13:30 Glasspro/PrefBUD Łobuzy 2-0
5 13:30 13:45 Łobuzy FC Spectare 2-0
6 13:45 14:00 Nauka Jazdy u Sławka 2 Glasspro/PrefBUD 0-0

Awans: D1- Glsspro/PrefBUD; D2- Łobuzy;

Strzelcy:

Glasspro/Prefbud:

Damian Matuszewski -    

Łobuzy:

Łukasz Kamiński - 

Kamil Komorowski -  

Mateusz Balcerak - 

Nauka Jazdy u Sławka 2:

Michał Łapiński - 

Faza Pucharowa (10.06.2018 - niedziela)

Spotkania trwają 20 minut. Drużyny rozgrywają dwie połowy po dziesięć minut.

Ćwierćfinały

14:00   Nauka Jazdy u Sławka  vs TEAM Hangover 1-0 (0-0)
    Mateusz Wróbel       
14:30   LSFC vs Latoszek 0-0 (0-0)
5-6
rzuty karne
           
15:00   SM TEXLAND vs Łobuzy 3-1 (2-1)
   

Krzysztof Król 

Marek Piekut (s) 

Konrad Kupiec 

  Kamil Komorowski   
15:30   Ruben vs Glasspro/PrefBUD 3-0 (0-0)
   

Jarek Rozbicki 

Michał Kur 

Hubert Kosowski 

     

Półfinały

16:00   Nauka Jazdy u Sławka vs SM TEXLAND 3-2 (1-2)
   

Mateusz Wróbel 

Mateusz Marcinkiewicz 

Mateusz Wróbel 

 

Konrad Kupiec  

 

 
16:30   RUBEN vs Latoszek 1-0 (1-0)
    Jarosław Rozbicki       

Finał

17:15   Nauka Jazdy u Sławka vs Ruben 1-3 (0-1)
    Bartosz Jankowski  

Emil Rozbicki 

Adrian Rozbicki 

Sebastian Sasin 

 

 

 

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.