Menu

Sponsorzy Ligi BOBRA

 1. PUH Piloth
 2. REHA BEST
 3. Universal Sport
 4. MediaTRY
 5. CLUB MOKRA
 6. Studio Rekreacji Active

PUH Pilot Unlimited to firma działająca nieprzerwanie od 2000 roku w branży spożywczej. Od ponad 15-stu lat działamy zgodnie z tendencjami rozwoju polskiego i zagranicznego rynku. Wychodzimy naprzeciw swoim Klientom, wykazujemy się stałą dynamiką wzrostu obrotów, bezustannie poprawiamy jakość naszych usług oraz powiększamy ilość oferowanych produktów.

Nasz magazyn główny (10.000 m2) i biura znajdują się w Warszawie przy ul. Staniewickiej 5.

Duże zaplecze logistyczne i doświadczenie w handlu pozwala nam na wysoką częstotliwość zakupów oraz szybką rotację towarów. Nasi klienci cenią jakość oferowanych produktów oraz rzetelność w biznesie, staramy się aby każdy z Naszych partnerów wracał do Nas z przeświadczeniem, iż jego potrzeby i zadowolenie z transakcji, są Naszym priorytetem.

Jako firma PUH PILOT UNLIMITED w ciągu całego okresu swej działalności, bardzo szybko zdobyliśmy opinię rzetelnej firmy na rynku polskim i zagranicznym. Założycielem firmy był Paweł Kubiak który dzięki swej operatywności i znajomości potrzeb pierwszych klientów zbudował pozycję firmy.

Naszą działalność prowadzimy wg zasady: Myśl globalnie, działaj lokalnie. PUH PILOT UNLIMITED stawia na rozwój na rynkach zagranicznych, jednocześnie podtrzymując dobre relacje z lokalnymi partnerami. Klient zawsze znajduje się w centrum naszego zainteresowania. Naszym priorytetem jest budowanie relacji opartej na doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klienta oraz zaufaniu. Kluczem do sukcesu firmy jest wysoka jakość usług oraz partnerskie kontakty z Klientami.

Rozwinęliśmy się szczególnie w zakresie importu i eksportu znanych na całym świecie marek produktów, które cechują się jakością i dużym zapotrzebowaniem na rynku europejskim. Od lat oferujemy swoim Klientom atrakcyjne towary w atrakcyjnych cenach. Stale rozwijamy swoją ofertę, aby zaspokoić rosnące potrzeby naszych Klientów.

PUH Piloth
Staniewicka 5
03-310 Warszawa, Polska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
website:http://www.puh-pilot.com

Gabinet Rehabilitacji i Masażu Zachęcamy do lajkowania profilu https://www.facebook.com/rehabest1 Rehabilitacja
 • Rehabilitacja według metody PNF
 • Rehabilitacja według metody FOI
 • Ćwiczenia indywidualne
 • Kinesiotaping
Masaż
 • Masaż leczniczy
 • Masaż tkanek głębokich i terapia powięzi
 • Drenaż limfatyczny
 • Masaż izometryczny
 • Masaż sportowy (przed i postartowy)
 • Masaż lodem
 • Masaż relaksacyjny:
 • - Masaż czekoladą (w domu pacjenta)
 • - Masaż świecą
 • - Masaż Relaks&Therapy
 • Masaż modelujący sylwetkę
 • Masaż wibracyjny (Aquavibron)
 • Masaż stop (refleksoterapia)
 • Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi
 • Masaż bańką chińską
 • Rolowanie
Fizykoterapia
 • Laseroterapia
 • Pole magnetyczne
 • Prądy interferencyjne
 • Galwanizacja
 • Elektrostymulacja
 • Jonoforeza
 • Sauna lecznicza Infrared
 • Świecowanie uszu + masaż punktów akupresury
Program rehabilitacji jest dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta i jest prowadzony pod stałym nadzorem specjalisty.
Jeśli zdecydują się Państwo na serię dziesięciu konkretnych zabiegów - dziesiąty będzie gratis.

Firma Universal Sport zajmuje się dystrybucją wszelkiego rodzaju sprzętu sportowego oraz akcesoriów, głównie piłki, buty, stroje sportowe. Sklep  zaopatruje w sprzęt sportowy instytucje państwowe, szkoły, kluby sportowe zawodowe i amatorskie. Oferuje klientom kilkadziesiąt tysięcy produktów od wysokospecjalistycznych sprzętów sportowych, przez artykuły turystyczne, po sprzęt myśliwski. Głównym produktem w sklepie  jest sprzęt do sportów drużynowych takich jak piłka nożna(piłki, buty, sprzęt treningowy, stroje sportowe itp), siatkówka (piłki, buty, siatki, stroje sportowe itp), koszykówka i wiele innych dyscyplin.

Firma rozszerzyła działalność o małą poligrafię. W ofercie posiadamy koszulki z nadrukami, z opcją własnego nadruku, nadruki na strojach sportowych (personalizacja) oraz nadruki na kubkach ceramicznych, z opcją własnych projektów.

Adres firmy:
Ul. Piastowska 7, 05-240 Tłuszcz
www.universalsport.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." style="line-height: 1.6em;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 511-868-736

RABAT LB: od 10% na wybrane towary, oraz rabaty sezonowe 20% ogłaszane przez firmę

Firma działa na rynku od 2005r. w segmencie IT i Auto-ID. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych. W 2007r. zostaliśmy oficjalnym partnerem, Japońskiej firmy Brother. Spore sukcesy w sprzedaży drukarek etykiet P-touch i QL spowodowały stopniowy rozwój w kierunku sprzedaży urządzeń do druku etykiet i kodów kreskowych (Epson, Citizen, Zebra, Datamax) a nieco później również odczytu kodów (Datalogic, Honeywell, Motorola). Dzięki ofercie naszej firmy mają Państwo realny wpływ na obniżenie kosztów działalności- każda cena podlega negocjacji, jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, a kontakt nie ogranicza się jedynie do aplikacji on-line. Ewentualne problemy rozwiązujemy od ręki, a wszelkie Państwa sugestie są realizowane zanim zdążycie Państwo przypomnieć sobie, że zostały zgłoszone.  Dzięki szczególnej dbałości o jakość obsługi i bardzo atrakcyjne ceny stanowimy poważną konkurencję dla większości dostawców, wszystko to dzięki doskonałej współpracy z producentami oraz dystrybutorami. Szczegóły współpracy podlegają negocjacji z naszym przedstawicielem, a elastyczność i brak sztywnych procedur zapewniają jak najlepsze warunki współpracy, do której serdecznie Państwa zapraszamy. Stawiamy na najwyższa jakość i niezawodność, dla tego oferujemy produkty renomowanych firm, liderów w swoich dziedzinach: Elo TouchSystems, Epson, Citizen, HP, Datalogic, Zebra, Toshiba TEC, Motorola, NCR, Honeywell, Metapace, Bixolon

Adres firmy:
FHU Media Office
ul. Dąbrowskiej 3
05-200 Wołomin

Biuro Handlowe, Sklep
ul. Dąbrowskiej 3
05-200 Wołomin
tel. 500-751-324
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 660-177-141
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." style="line-height: 1.6em;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RABAT LB: uzgodnienia indywidualne

Club Mokra nazywa się tak samo jak miejscowość, w której się znajduje - Mokra Wieś. Jest to idealne miejsce (w tamtejszej okolicy) na spędzenie miło sobotniego wieczoru. Dyskoteki odbywają się w każdą sobotę (oprócz okresu postu) od godziny 20:00 do 4:00. Klub oferuje także bezpłatny parking strzeżony. Cały obiekt jest monitorowany zewnątrz, jak i wewnątrz, dzięki czemu każdy może poczuć się bezpiecznie. W tym lokalu spotkasz najpiękniejsze barmanki i usłyszysz muzykę na najwyższym poziomie. Do Naszego Clubu można dojechać samochodem, pociągiem lub autobusem. Dla osób zmotoryzowanych zapewniamy monitorowany strzeżony parking. 

Około godziny 4:00 odjeżdża nasz klubowy autobus w kierunku Chrzęsne - Tłuszcz - Jasienica zabierając ze sobą wszystkich chętnych wybierających się w tym kierunku.

Dane Firmy:
Club Mokra
ul. Jesionowa 26
Mokra Wieś
05-240 Tłuszcz
Manager klubu:
E-mail:                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.:                      29 591 00 16
www.clubmokra.pl

RABAT LB: od 10% na wejście do Clubu Mokra

Studio rekreacji ACTiVE powstało w 2009 roku abyście Państwo mogli spędzać wyjątkowe, rodzinne chwile, którym towarzyszyć będzie wspaniała zabawa, relaks i aktywny wypoczynek. Łączy miejsce dla dzieci i dorosłych, zaprasza 7 dni w tygodniu. Jest pomysłem dwóch mam – Emilii Stańczak i Agaty Teodorczyk-Koźlik. Początkowo Studio mieściło się na ul. Przemysłowej 70 ale w roku 2012 przeprowadziliśmy się do większego lokalu w centrum miasta na ul. Mickiewicza 16, aby być bliżej naszych klientów. Witamy każdego klienta uśmiechem i staramy się podchodzić do każdego indywidualnie: wysłuchamy, poradzimy, zaplanujemy ćwiczenia, zaopiekujemy się dziećmi i zapewnimy chwile cudownego odpoczynku od pracy i gonitwy dnia codziennego.

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek 8:00-21:00
Sobota - Niedziela 9:00-18:00

Tłuszcz ul. Mickiewicza 16
www.active-tluszcz.pl

RABAT LB: 120zł  na 100 zł miesięczny karnet, z 290zł na 250zł kwartalny karnet, z 500zł na 450zł półroczny karnet

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz