Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 Liga 14 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 Liga 14 Edycja


  KOL Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
events.png 1 16.09.2018 08:00 h Show Team - Wyszków Football Club1 - 7
events.png 1 16.09.2018 09:00 h T&D PRAWKO - Białebłota Squad9 - 3
events.png 1 16.09.2018 10:00 h Bad Boys Ostrówek - No Name Team2 - 6
events.png 1 16.09.2018 11:00 h Krzywica - Pink Panthers4 - 3
events.png 1 16.09.2018 12:00 h Młode Wilki - Osiedle Błotna Wołomin10 - 3
events.png 1 16.09.2018 13:00 h Iskra Jasienica - Perfect Body Artur Stańczak1 - 7
events.png 2 23.09.2018 08:00 h Perfect Body Artur Stańczak - Młode Wilki3 - 3
events.png 2 23.09.2018 09:00 h Pink Panthers - Iskra Jasienica5 - 2
events.png 2 23.09.2018 10:00 h Osiedle Błotna Wołomin - Bad Boys Ostrówek2 - 8
events.png 2 23.09.2018 11:00 h No Name Team - Show Team7 - 1
events.png 2 23.09.2018 12:00 h Białebłota Squad - Krzywica3 - 5
events.png 2 23.09.2018 13:00 h Wyszków Football Club - T&D PRAWKO4 - 4
events.png 3 30.09.2018 08:00 h Iskra Jasienica - Białebłota Squad7 - 4
events.png 3 30.09.2018 09:00 h Show Team - Osiedle Błotna Wołomin5 - 3
events.png 3 30.09.2018 10:00 h Młode Wilki - Pink Panthers2 - 1
events.png 3 30.09.2018 11:00 h Wyszków Football Club - No Name Team6 - 4
events.png 3 30.09.2018 12:00 h Bad Boys Ostrówek - Perfect Body Artur Stańczak7 - 2
events.png 3 30.09.2018 13:00 h T&D PRAWKO - Krzywica5 - 2
events.png 4 07.10.2018 08:00 h No Name Team - T&D PRAWKO7 - 4
events.png 4 07.10.2018 09:00 h Białebłota Squad - Młode Wilki3 - 6
events.png 4 07.10.2018 10:00 h Pink Panthers - Bad Boys Ostrówek5 - 4
events.png 4 07.10.2018 11:00 h Krzywica - Iskra Jasienica11 - 4
events.png 4 07.10.2018 12:00 h Osiedle Błotna Wołomin - Wyszków Football Club2 - 6
events.png 4 07.10.2018 13:00 h Perfect Body Artur Stańczak - Show Team4 - 4
events.png 5 14.10.2018 08:00 h Show Team - Pink Panthers2 - 5
5 14.10.2018 09:00 h Wyszków Football Club - Perfect Body Artur Stańczak5 - 0
events.png 5 14.10.2018 10:00 h No Name Team - Osiedle Błotna Wołomin4 - 5
events.png 5 14.10.2018 11:00 h Młode Wilki - Krzywica1 - 3
events.png 5 14.10.2018 12:00 h T&D PRAWKO - Iskra Jasienica6 - 2
events.png 5 14.10.2018 13:00 h Bad Boys Ostrówek - Białebłota Squad4 - 2
6 21.10.2018 08:00 h Osiedle Błotna Wołomin - T&D PRAWKO4 - 6
6 21.10.2018 09:00 h Perfect Body Artur Stańczak - No Name Team0 - 5
6 21.10.2018 10:00 h Iskra Jasienica - Młode Wilki2 - 7
6 21.10.2018 11:00 h Krzywica - Bad Boys Ostrówek0 - 5
6 21.10.2018 12:00 h Białebłota Squad - Show Team4 - 4
6 21.10.2018 13:00 h Pink Panthers - Wyszków Football Club2 - 16
7 28.10.2018 20:00 h Wyszków Football Club - Białebłota Squad_ - _
7 28.10.2018 20:00 h Show Team - Krzywica_ - _
7 28.10.2018 20:00 h No Name Team - Pink Panthers_ - _
7 28.10.2018 20:00 h Bad Boys Ostrówek - Iskra Jasienica_ - _
7 28.10.2018 20:00 h Osiedle Błotna Wołomin - Perfect Body Artur Stańczak_ - _
7 28.10.2018 20:00 h T&D PRAWKO - Młode Wilki_ - _
8 03.11.2018 20:00 h Krzywica - Wyszków Football Club_ - _
8 03.11.2018 20:00 h Białebłota Squad - No Name Team_ - _
8 03.11.2018 20:00 h Iskra Jasienica - Show Team_ - _
8 03.11.2018 20:00 h Pink Panthers - Osiedle Błotna Wołomin_ - _
8 03.11.2018 20:00 h Młode Wilki - Bad Boys Ostrówek_ - _
8 03.11.2018 20:00 h Perfect Body Artur Stańczak - T&D PRAWKO_ - _
9 10.11.2018 20:00 h No Name Team - Krzywica_ - _
9 10.11.2018 20:00 h Wyszków Football Club - Iskra Jasienica_ - _
9 10.11.2018 20:00 h Osiedle Błotna Wołomin - Białebłota Squad_ - _
9 10.11.2018 20:00 h Show Team - Młode Wilki_ - _
9 10.11.2018 20:00 h Perfect Body Artur Stańczak - Pink Panthers_ - _
9 10.11.2018 20:00 h T&D PRAWKO - Bad Boys Ostrówek_ - _
10 17.11.2018 20:00 h Iskra Jasienica - No Name Team_ - _
10 17.11.2018 20:00 h Krzywica - Osiedle Błotna Wołomin_ - _
10 17.11.2018 20:00 h Młode Wilki - Wyszków Football Club_ - _
10 17.11.2018 20:00 h Białebłota Squad - Perfect Body Artur Stańczak_ - _
10 17.11.2018 20:00 h Bad Boys Ostrówek - Show Team_ - _
10 17.11.2018 20:00 h Pink Panthers - T&D PRAWKO_ - _
11 24.11.2018 20:00 h Osiedle Błotna Wołomin - Iskra Jasienica_ - _
11 24.11.2018 20:00 h No Name Team - Młode Wilki_ - _
11 24.11.2018 20:00 h Perfect Body Artur Stańczak - Krzywica_ - _
11 24.11.2018 20:00 h Wyszków Football Club - Bad Boys Ostrówek_ - _
11 24.11.2018 20:00 h Pink Panthers - Białebłota Squad_ - _
11 24.11.2018 20:00 h T&D PRAWKO - Show Team_ - _

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok