poniedziałek, 08 kwiecień 2019 05:18

II liga hattrikiem stoi - relacja z 2 kolejki Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

To już drugi tydzień zmagań Ligi Bobra. II klasa rozgrywkowa jak zawsze rozpoczęła swoje zmagania od godziny 9:00. O poranku było dość chłodno, jednak emocje na boisku podwyższały temperaturę!

Coco Jambo Tłuszcz vs Show Team

Chłodny niedzielny poranek, wybiła godzina 9:00, a my zaczynamy oficjalnie 2. kolejkę zmagań II klasy rozgrywkowej LB na boisku w Ostrówku. Mecz otwarcia obfitował w wiele emocji i drobnych zgrzytów pomiędzy zawodnikami. Na pierwszą bramkę czekaliśmy zaledwie 3 minuty. Rodzeństwo Zaręba popisało się efektowną akcją pod bramką przeciwnika i otworzyli spotkanie “krwawą bramką”. Zaledwie minutę po pierwszym golu padło trafienie na 2:0 w wykonaniu Damiana Zaręby - ponownie Damian zostaje zawodnikiem kolejki i popisuje się w tym spotkaniu hattrickiem! W ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania udało się strzelić bramkę kontaktową ekipie Show Team. Wynik do przerwy 2:1 dla Kokosów. Druga połowa podobnie jak pierwsza obfitowała w wiele akcji zarówno na bramkę Coco Jambo jak i Show Team. Lecz w końcowym rozliczeniu lepiej wypadła ekipa Coco Jambo Tłuszcz. Należy pochwalić również chłopaków z Show Team za czystą grę. Panowie, mała cegiełka do końcowej nagrody fairplay ląduje na waszym koncie!

StoGram Fc vs OSAS

Drugie spotkanie dzisiejszego dnia to mecz pomiędzy drużyną StoGram FC, a OSAS. Z perspektywy widza należą się gratulacje dla chłopaków z OSAS’u ze względu na zupełnie odmienioną grę względem ostatniego naszego turnieju. Panowie 2. kolejka i drugie zwycięstwo - chodź wyrwane w przedostatniej minucie meczu - brawo! Oby tak dalej! Pierwsza połowa to bardzo wyrównany mecz z delikatną przewagą ekipy StoGram. Zacięta rywalizacja zarówno jednej jak i drugiej ekipy dała nam wynik do szatni 3:3. W drugiej połowie zaczęły pojawiać się problemy w ekipie StoGram. Głupie straty na środku murawy oraz bramka samobójcza Dominika Lipskiego dała wiarę ekipie OSAS na zwycięstwo i to właśnie oni dzięki bramce Norberta Borkowskiego w 48. minucie meczu wygrywają spotkanie wynikiem 6:5. Brawa dla Jakuba Zbrzeźniaka z StoGram FC. Hattrick w spotkaniu, ciekawe rozgrywanie piłki na środku pola i to on zostaje zawodnikiem meczu! Kuba uwaga na następne mecze, trochę zimnej wody podczas odpoczynku na ławce na pewno Ci nie zaszkodzi. Wiele decyzji podjętych pod wpływem emocji zakończyło się karą dwóch minut przerwy od boiska.

Osiedle Błotna Wołomin vs Orlik Zabrodzie

Trzecie spotkanie dzisiejszego dnia to mecz pomiędzy reprezentacjami Wołomina, a Zabrodzia. Chłopaki z Osiedla przyjechali z ewidentnie okrojonym składem na mecz, co niestety dało rezultat w wyniku spotkania. Pierwsza połowa spotkania bardzo wyrównana. Swój worek z bramkami otwiera już w 4. minucie Piotr Paćkowski. Bramka po jego strzale ląduje w siatce przeciwnika i mamy 1:0! Pierwsze 10 minut połowy pod dyktando Wołomina. Na tyle w dniu dzisiejszym starczyło sił, co było widać w późniejszym przebiegu spotkania. Sporo strat w środku pola, niecelne podania. To w końcowym rozliczeniu pierwszej połowy dało nam rezultat 3:2 dla Zabrodzia. Druga połowa spotkania wyglądała podobnie. Ostatnie 15 minut spotkania to mecz na bardzo wysokim poziomie. Chłopaki z Wołomina wykrzesali resztki sił i otarli się o remis! Drużyna Osiedla Błotna nie wykorzystuje karnego na 5:5 dzięki znakomitej paradzie Krystiana Flabowskiego. I to dzięki niemu drużyna z Zabrodzia zgarnia 3 punkty na swoje konto, a Krystian ląduje na pozycji bramkarza w TOP 6 kolejki!

The Naturat vs Fc Ultimatum Wyszków

Kolejne spotkanie, kolejne emocje. Niestety można śmiało powiedzieć, że mecz do jednej bramki. Pewne zwycięstwo drużyny z Wyszkowa 8:1. Przemyślana gra, ciekawe akcje, skuteczność. Patrząc na wynik końcowy można stwierdzić, że to i tak delikatny wymiar kary dla chłopaków z The Naturat. Patrząc na ich grę można było stwierdzić, że Panowie chyba jeszcze nie dojechali na spotkanie. Ekipa młoda, liczymy, że uda się złapać zgranie i jeszcze pokażecie nam na prawdę ciekawy futbol. Zmieniamy nastawienie Panowie i walczymy! Chociaż słyszeliśmy od was, że w aktualnej sytuacji możecie powalczyć w ósmej lidze kobiet w zaawansowanej ciąży… Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami i pokażecie na co was stać. Powodzenia!

Iskra Jasienica vs BadBoys Ostrówek

Ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia to starcie ekip z Ostrówka i Jasienicy. Pierwsza połowa meczu zdecydowana przewaga Bad Boysów. Wynik do przerwy 3:0. Druga połowa bardziej wyrównana, lecz drużyna z Ostrówka nie gra z nami pierwszego sezonu i widać w ich grze pewność siebie i doświadczenie, które nie pozwoliło wyrwać zasłużonego zwycięstwa. Panowie z obu drużyn rozstrzelali się nam w tym spotkaniu, lecz to gospodarze w dniu dzisiejszym lepiej ustawili swoje celowniki i to pozwoliło im wygrać mecz wynikiem 5:1. Brawa dla Andrzeja Sulewskiego za determinacje, ciekawe rozgrywanie piłki z przodu pola i celność. To właśnie on notuje w dniu dzisiejszym dwa trafienia i to on przykłada się w znacznym stopniu do końcowego rezultatu ekipy z Ostrówka.

Czytany 749 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 08:35