AKTUALNOŚCI

wtorek, 08 październik 2019 06:43

Kolejka dla Adriana

Napisane przez Mateusz

Trzecia kolejka pierwszej ligi to mecze pod hasłem “Adrian, jesteśmy z Tobą!”. Wszystkie spotkania zaczynaliśmy pamiątkową fotką wspierając Adriana w ciężkiej kontuzji i wszyscy czekamy na jego powrót na boisko. Kolejka obfitowała w bramki, szybkie akcje oraz mecze na wysokim poziomie! Czy powoli możemy zacząć typować mistrza? Zapraszamy na skrót 3. kolejki I ligi!

Show Team vs BadBoys Ostrówek

Mecz otwarcia trzeciej kolejki to pojedynek pomiędzy ekipą Show Team, a gospodarzem naszego Orlika Bad Boys Ostrówek. Pojedynek zdecydowanie pod dyktando Bad Boysów. Bracia Woźniak dyktowali warunki przeciwnikowi z przodu pola. Popis umiejętności napastników Daniela i Pawła doprowadziły do wygranej 8:3. Dużą rolę w tym spotkaniu odegrała również ławka rezerwowych. Każda zmiana ze strony drużyny z Ostrówka przynosiła tylko i wyłącznie wzmocnienia. Chłopaki z Show Team’u starali się nawiązać walkę z rywalem, lecz niestety. Wszelkie próby Przemka Matusiaka z przodu pola nie przyniosły niestety efektu.

Multi System os. Błotna Wołomin vs Orlik Zabrodzie

Drugie spotkanie w samo niedzielne południe to rywalizacja ekip z Zabrodzia - Orlik Zabrodzie - i Wołomina - Multi System Os. Błotna Wołomin. Mecz bardzo wyrównany. Pierwsza połowa z delikatną przewagą Orilka za sprawą szerokiej ławki rezerwowych. Po stronie ekipy z Wołomina brak składu i kluczowego zawodnika w środku pola “Paćki” dał się bardzo we znaki. Druga połowa to zdecydowane uspokojenie gry po stronie ekipy Multi System. Chłopaki wykrzesali resztki sił ze skarpet i w 45’ za sprawą Pawła Chacińskiego doprowadzili do wyrównania. Ogromne brawa dla obu ekip za postawę na boisku i bardzo dobry mecz!

Coco Jambo Tłuszcz vs Autoszyby.com

Trzecie spotkanie to mecz Coco Jambo Tłuszcz, a AutoSzyby.com. Wydaje mi się, że określenie walec na boisku kierowany przez drużynę AutoSzyb to idealne określenie na ten mecz. Wynik tego spotkania to 18:1 dla ekipy Szyb. Główny kierowca Janek Skotnicki dopisuje do swojego konta 9 bramek i 3 asysty! Kokosy w tym sezonie niestety źle weszli w rozgrywki. Problemy z kadrą, wąska ławka, brak kluczowych zawodników przynosi już drugą dwucyfrową porażkę. Mimo wszystko Panowie zdają sobie sprawę, że ten sezon nie należy do nich i podchodzą do gry z uśmiechem i to się ceni. Brawo za taką postawę!

Krzywica vs Puchate Wilki

Czwarte spotkanie kolejki numer 3. to pojedynek Krzywica - Puchate Wilki. Puchate Wilki dopisują kolejne pewne zwycięstwo wynikiem 9:1. Pierwsza jak i druga połowa pod dyktando Wilków. Dawid Nić oraz Sebastian Nadaj. Właśnie Ci zawodnicy nakręcali grę swojej drużyny. Zarówno jeden jak i drugi na konto dorzucają hattricka. Brawo Panowie! Połączenie Młodych Wilków i ekipy Puchatka dał jak na pierwszą ligę kosmiczne połączenie. Grając w takim stylu Panowie mają wielkie szanse na dostanie się do ESA! Najbliższe mecze zweryfikują ekipę Puchatka ile tak naprawdę są warci jego zawodnicy. My już zacieramy ręce!

Fc Spectare vs RDK Szewnica

Ostatnie widowisko tej kolejki to spotkanie międzynarodowe! FC Spectare podejmuje RDK Szewnica. Spotkanie pełne emocji i nerw. Gra błędów, które skuteczniej wykorzystali zawodnicy RDK wygrywając mecz wynikiem 4:1. Panowie wykorzystali wszelkie sytuacje, które sprezentował przeciwnik. Ostra walka w obronie pozwoliła utrzymać Szewnicy korzystny wynik. Bardzo dobre zawody rozegrali Adam Sabala oraz Kacper Pawlikowski. Kacper dopisuje do swojego konta dwa trafienia, a Adam wiele udanych interwencji. Adam trafia do TOP 6 za występ w tej kolejce. Kacper niestety musi obejść się smakiem bycia w TOP, ale ta kolejka obfitowała w ogrom bramek i konkurencja w polu o bycie top była naprawdę zacięta. Mimo wszystko gratulacje dla obu ekip za bardzo dobre spotkanie!

Czytany 832 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 październik 2019 13:29

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj