AKTUALNOŚCI

wtorek, 22 październik 2019 10:10

Czy ktoś pokona Puchate Wilki? Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

Kolejna słoneczna niedziela to znak, że rozegraliśmy 5. kolejkę I ligi w XVI edycji. Ta niedziela obfitowała w naprawdę zacięte widowiska. Pierwsze spotkania na bardzo wyrównanym poziomie, ostatnie zaś to kompletne dominacje nad przeciwnikiem. Po większą ilość informacji odnośnie tej kolejki zapraszamy do przeczytania poniższej relacji.

Multi System os. Błotna Wołomin - RDK Szewnica

Piątą kolejkę pierwszej ligi rozpoczynamy jak zwykle o godzinie 11 spotkaniem Multi System Os. Błotna Wołomin, a RDK Szewnica. Pierwsze minuty gry zwiastowały nam pojedynek na najwyższym poziomie piłkarskim. Pełne skupienie na twarzach zawodników, walka o każdą piłkę do końca i szukanie drogi do bramki. Jako pierwszemu w 10. minucie spotkania udało się to Maciejowi Tucinowi. To właśnie on znajduję drogę do bramki przeciwnika wykańczając skutecznie bardzo dobrą akcję swojego zespołu. Na odpowiedź Szewnicy czekaliśmy kolejne 10 minut. Arek Michalik skutecznym strzałem w 20. minucie umieszcza piłkę w siatce i mamy remis. Ostatnie sekundy pierwszej połowy, Wołomin nie poddaje się i walczy o korzystny wynik do przerwy. Strzał Mateusz Klewickiego i mamy 2:1. Schodzimy na przerwę.
Druga połowa zapowiadała również wyrównane spotkanie. Multi System zmotywowane w pełni do walki wychodzi na murawę. Na wyniki nie musieliśmy długo czekać. W ciągu pięciu minut drugiej połowy za sprawą Paćkowskiego, Gaciocha oraz drugiemu trafieniu Tucina chłopaki dopisują 3 bramki do swojego konta, gdzie Szewnica mimo wielu prób trafia tylko raz za sprawą Mateusza Białka. Mamy 5:3, emocje rosną i czuć w powietrzu chęć zwycięstwa za wszelką cenę. W szeregi Wołomina wkrada się powoli chaos lecz dzięki mądrej grze Chaciński daje się sfaulować rywalowi i oddaje celny strzał na bramkę z rzutu wolnego. To był ‘’gwóźdź do trumny’’ RDK. Mimo wszelkich starań chłopaki z Szewnicy trafiają do bramki przeciwnika jeszcze tylko raz w tym meczu. Wynik końcowy spotkania 6:4, wygrywa Multi System Os. Błotna Wołomin. Gratulujemy!

Fc Spectare - BadBoys Ostrówek

Drugie spotkania tej niedzieli to mecz FC Spectare - Bad Boys Ostrówek. Pojedynek spadkowicza z ligowej Ekstraklasy oraz weteranów naszej ligi. Mecz na iście wysokim poziomie jak poprzednie spotkanie. Pierwsza połowa to czytanie przeciwnika i szukanie drogi do bramki. Udało się to tylko raz jednej jak i drugiej ekipie. Z akcji Ivan Dubovskyi w 8’ odnajduje drogę do siatki swojego rywala. W 13. minucie za sprawą faulu bramkarza w polu karnym na zawodniku Bad Boysów Jarosław Przybysz wykonuje pewnie rzut karny i mamy remis. Taki stan utrzymał się już do przerwy.
Druga połowa spotkania to również widowisko na wysokim poziomie. Bad Boys’i po kilkunastu minutach w końcu odnajdują drogę do bramki przeciwnika i dzięki celnym strzałom Alberta Woźniaka, Pawła Szczapy i Piotra Stańczaka podkręcają wynik do bezpiecznego 4:1, a do końca spotkania zostało tylko 5 minut. FC Spectare walczy dzielnie do końca co daje im jeszcze jedną bramkę w przedostatniej minucie meczu. Ponownie trafia Ivan Dubovskyi. Wynik końcowy 4:2 wygrywa ekipa Bad Boys Ostrówek. Brawo Panowie!

Krzywica - Autoszyby.com

Mecz numer 3 to pojedynek pomiędzy Krzywicą a ekipą Autoszyby.com. Kolejne spotkanie tej kolejki które na papierze wygląda na bardzo wyrównane. Nic bardziej mylnego. Braki kadrowe w szeregach Krzywicy dały się we znaki w tym meczu. Pierwsza połowa ukazała już obraz spotkania. AutoSzyby.com za sprawą swojego najlepszego dueutu Skotnicki oraz Szeliga podkręcają wynik w pierwszej połowie na 4:1. Jedno trafienie w tej połowie za sprawą Patryka Radzkiego dopisuje sobie również Krzywica.
Druga połowa spotkania również bez zmian. Pewna gra AutoSzyb oraz skuteczność w ataku zapewnia im zwycięstwo wynikiem 8:4. To spotkanie to popisy napastników obu drużyn. Odnotowaliśmy w nim aż trzy hattricki! Jan Skotnicki dopisuje do swojego konta cztery trafienia, Patryk Szeliga trzy. Kamil Górecki z Krzywicy również dorzucił trzy oczka do swojego konta, lecz to nie wystarczyło na zwycięstwo z bardzo dobrze dysponowanym składem AutoSzyb tego dnia. AutoSzyby.com 8 - 4 Krzywica. Gratulacje.

Orlik Zabrodzie - Puchate Wilki

Przedostatni pojedynek tego dnia to rywalizacja drużyn Orlik Zabrodzie i Puchate Wilki. Puchate Wilki pewnie kroczą po tytuł mistrza I ligi XVI edycji. Chłopaki kolejny raz udowadniają ile wart jest ich skład i jak wiele dała połączenie ekip z poprzedniego sezonu. Pierwsza połowa to pewna i skuteczna gra Wilków. Wawryło, Giza oraz Nić. To właśnie Ci trzej Panowie za sprawą swoich trafień wyprowadzają swoją ekipę na prowadzenie 3:0 w pierwszej połowie spotkania.
Druga część meczu to tylko potwierdzenie wzorowej dyspozycji Puchatych Wilków tego dnia. Dobre zmiany z przodu pola oraz chęć zwycięstwa za wszelką cenę i zdobycia bramki na swoje konto tak zmotywowała ekipę Puchatka, że Panowie wygrali to spotkanie wynikiem 7:1. Jedno honorowe trafienie odnotowuje Karol Malinowski dla swojego zespołu - Orlik Zabrodzie. Puchate Wilki, ogromne gratulacje za postawę w tym sezonie!

Show Team - Coco Jambo Tłuszcz

Ostatni mecz tej kolejki to spotkanie odwiecznie rywalizujących ze sobą ekip. Show Team oraz Coco Jambo Tłuszcz. Niestety w tym sezonie Kokosy przyzwyczaiły nas do swoich problemów kadrowych i nie inaczej było w tym meczu. Doskonała dyspozycja dnia Przemka Matusiaka dała ekipie Show Team pewne zwycięstwo tego dnia wynikiem 8:1! Cztery bramki i trzy asysty, to statystyki kapitana drużyny Show. To właśnie on przyłożył ogromną cegłę do zwycięstwa nad przeciwnikiem. Dla ekipy Coco Jambo to również mały sukces. Mimo braku w składzie tym razem udało się nie doprowadzić do dwucyfrowej porażki. Brawo Coco! O tym meczu więcej pisać nie trzeba. Coco Jambo pogodziło się już ze swoim losem, a Show Team dzielnie walczy do samego końca tak jak w poprzednim sezonie. Brawo Panowie za spotkanie!

Czytany 1186 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 październik 2019 10:33

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj