wtorek, 22 październik 2019 10:37

Czy ekipa Widelca dogoni Zabrodziaczka? Wyróżniony

Napisane przez Paweł

Po 4. kolejkach Wyszkowskiej Ligi, na fotelu lidera pozostaje GS Zabrodziaczek z kompletem punktów. Ekipa Karola Paź, pokonała już w-ce lidera - BBS, pozostała jedna drużyna która może przeszkodzić Zabrodziaczkowi w zdobyciu mistrza Wyszków Ligi, jest nią ekipa Pascal Fc Widelec - mistrz 1 edycji Wyszków Ligi. Jak będzie? zobaczymy już za kilka tygodni. W minionej kolejce, wyniki nie zaskoczyły, wszystko poszło po myśli drużyn, my również obstawialiśmy podobne wyniki. Zapraszamy na tekstówkę z 4. kolejki WLS.

Pomel Wyszków - PBS w Wyszkowie

Mecz otwierający 4 kolejkę Ligi Wyszków, przyniósł nam świetne widowisko. PBS po ostatniej dotkliwej porażce z Pascal FC Widelec postanowił dobrze przygotować się na kolejny mecz z Pomel Wyszków. Początek spotkania zapowiadał nam grad goli. Już w 7 minucie do bramki Pomel trafił Marcin Stańczyk (PBS Wyszków). Po niecałych 10 minutach od pierwszej bramki, zwiększył przewagę swojej drużyny dwoma kolejnymi bramkami. Pierwsza połowa zakończyła się przy stanie 0:6 dla PBS. Druga połowa także okazała się być fortunna dla PBS. Dużo sytuacji podbramkowych, celne strzały i twarda linia obrony. Widoczna była bezradność Pomel Wyszków, zwłaszcza z przebiciem się do pola karnego PBS. Strata kolejnych 6 goli jeszcze bardziej pogrążyła Pomel, który odnosi porażkę po raz kolejny.

GS Zabrodziaczek - Skuszew

Kolejny mecz, a właściwie wynik okazał się być dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Skuszew podejmował GS Zabrodziaczek. Już po 1 minucie spotkania do bramki Skuszewa trafił Krzysztof Lewandowski. GS Zabrodziaczek po kolejnych składnych akcjach prowadził już 4:0. Pierwszą połowa zakończyła sie wynikiem 6:2 dla Zabrodziaczków. W drugą połowę lepiej weszli zawodnicy Skuszewa. Mimo licznych akcji podbramkowych nie zdołali odrobić strat do przeciwników. Zawodników Skuszewa wybiła z rytmu piękna bramka w 31 minucie. Pod nieudanym dośrodkowaniu idealnie spadającą piłkę znalazł Michał Zawisza, który uderzył z woleja podnosząc wynik na 7:2. Mecz zakończył się zwycięstwem Zabrodziaczków 11:4.

Pascal Fc Widelec - Fc Diabły

W kolejnym meczu 4 kolejki FC Diabły podejmowały ekipę Pascal Fc Widelec. Gdy stracili dwie bramki po trafieniach Tomka Cichockiego (Pascal), stracili także zawodnika. Z uwagi na uraz stawu kolanowego boisko musiał opuścić z pomocą kolegów Mateusz Wronkowski. Pascal wykorzystując swoją przewagę w środku pola do przerwy prowadził 5:1. Druga połowa również należała do Pascala. Dużo sytuacji podbramkowych zaowocowało w gole. FC Diabły przegrali motorycznie i kondycyjnie. Mecz zakończył się zwycięstwem Pascala nad Diabłami 11:2

Czarna Elka - BBS

4 kolejkę Ligi Wyszków zakończył mecz, który okazał się być trudnym starciem o punkty. Prowadzenie objął BBS w 8 minucie po golu Mateusza Ponichtery. Przez resztę czasu żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sytuacji, która mogłaby zaowocować golem. Do przerwy BBS prowadził 0:1. Druga połowa podobnie jak pierwsza była zacięta. Nie brakowało ostrych wejść, których liczba przeważała po stronie Czarnej Elki. Próbowali odrobić straty do BBS ale uniemożliwiał im to niezwykle skuteczny w tym meczu Piotr Brejnak. Ostatecznie Czarna Elka przegrała z BBS 1:3, który aktualnie zajmuje 2 miejsce ex aequo z Pascalem FC Widelec po 4 kolejce Ligi Wyszków.