Wydrukuj tę stronę
środa, 13 listopad 2019 07:53

Fc Klonowe Liście Mistrzem! Wyróżniony

Napisane przez Radek

Ósma kolejka Ekstraklasy Ligi Bobra przyniosła wiele ciekawych dla układu tabeli rezultatów. Najbardziej istotną informacją tej kolejki jest jednak to, że drużyna FC Klonowe Liście obroniła tytuł. Zapraszamy do śledzenia relacji!

FC Klonowe Liście - Team Hangover

Ósmą kolejkę Ekstraklasy Ligi Bobra rozpoczął mecz FC Klonowe Liście vs. Team Hangover. Mecz ten był bardzo istotny dla obu drużyn, gdyż drużyna Klonowych Liści zwyciężając w tym spotkaniu zapewnia sobie kolejny tytuł mistrzowski. Dla ekipy Team Hangover ten mecz też był istotny, gdyż przy uzyskaniu pozytywnego rezultatu byliby w stanie powalczyć o podium na koniec sezonu.  Od początku meczu przeważała drużyna Klonowych Liści. Ich gracze tworzyli wiele konstruktywnych akcji, jednak drużyna Hangover dobrze radziła sobie w defensywie. W 10 minucie spotkania po efektownej akcji pomiędzy Adamem Matejakiem oraz Łukaszem Bogusiewiczem drużyna Klonowe Liście wyszła na prowadzenie. Chwilę później zaskoczyła drużyna ‘’kacowników’’, która za sprawą bramki Macieja Gałązki wyrównała stan spotkania. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać - dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Konrad Bylak, bramkę zanotował też Bartłomiej Bogusiewicz. W drugiej części spotkania Team Hangover ambitnie próbował gonić wynik, bramkę na 4-2 strzelił Kacper Gałązka, jednak to nie wystarczyło do tego, żeby odmienić losy spotkania. Drużyna FC Klonowe Liście po raz ósmy mistrzem Ligi Bobra! Gratulacje!

T&D Prawko - WFC

Kolejnym meczem w Ekstraklasie był mecz pomiędzy WFC a T&D Prawko. Mecz ten był bardzo emocjonujący. Już od początku spotkania obydwie drużyny chciały dopiąć swegom - szybko wyjść na prowadzenie, jednak początkowe minuty spotkania były wyrównane, na boisku panowało wiele walki o to kto będzie kontrolował to spotkanie. W 8 minucie spotkania napastnik T&D prawko Sebastian Szymański otworzył wynik spotkania. Chwilę później bramkę na 2:0 strzelił pomocnik Krystian Palesa. Przed przerwą kontaktowego gola strzelił pomocnik WFC Łukasz Wydryszek po asyście Mateusza Zająca. Druga część spotkania przyniosła również wiele emocji, zawodnikom nie brakowało energii, nie zabrakło też również... wulgarnych zachowań. W 30 minucie spotkania na 3-1 strzelił ponownie Sebastian Szymański. Niedługo potem bramkę kontaktową strzelił Damian Matuszewski. T&D Prawko wygrało 3:2 notując tym samym premierowe zwycięstwo w obecnej edycji Ekstraklasy Ligi Bobra.

PrefBud Tulewo - AllStars Jasienica

Spotkaniem kończącym 8 kolejkę Ekstraklasy Ligi Bobra był mecz PrefBud Tulewo oraz All Stars Jasienica. Dla obu drużyn było to ważne spotkanie w kontekście walki o podium na zakończenie sezonu Ekstraklasy. Od początku spotkania obie drużyny były bardzo zmotywowane, nie brakowało ambitnej gry po obu stronach. Bardzo dobrze tego dnia prezentowali się golkiperzy obu ekip, którzy w pierwszej połowie wybronili wiele strzałów. Dopiero w 20 minucie gry doczekaliśmy się premierowego gola, którego autorem był Przemek Dąbrowski. Chwilę później na 1:1 strzelił Przemysław Wycech.
Druga połowa również emocjonująca, obydwa zespoły aktywnie uczestniczyły pod polem karnym przeciwnika, jednak przed końcem spotkania wynik ustalił bardzo dobrze dysponowany tego dnia - Przemysław Dąbrowski i tym samym drużyna Tulewa wygrała spotkanie jednocześnie awansując na drugą pozycję w tabeli.

Czytany 1393 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 listopad 2019 18:26