AKTUALNOŚCI

środa, 16 wrzesień 2020 08:10

Mega Grill - CUP20 Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miło jest nam poinformować, że dzięki naszej współpracy z Stowarzyszeniem Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej udało się pozyskać wspaniałą imprezę towarzyszącą przy okazji rozgrywania CUP20.

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich kibiców na mega grilla który będzie za totalne free. Każdy kto przybędzie na Orlik w Tłuszczu będzie mógł skosztować tego co przygotowali kucharze.

Wielkie grillowanie będzie w godzinach 10:00 – 15:00

Kilka słów o projekcie:

„Polska wieprzowina na polskich talerzach" to program, którego celem jest zachęcenie konsumentów do częstszego spożywania mięsa wieprzowego. Wbrew obiegowej opinii wieprzowina uznawana jest za jedno z najzdrowszych rodzajów mięsa. W sobotę planujemy przeprowadzenie degustacji mięsa i przetworów wieprzowych z grilla. Konsumenci będą mogli skosztować karkówkę, żeberka, kiełbasę i kaszankę wieprzową. Nie zabraknie też deski wędlin a także kącika dla dzieci z tzw. słodkim i słonym stołem. Za jego przeprowadzenie będzie odpowiedzialny jeden z najlepszych cukierników w kraju. Dla uczestników przygotowane są także gadżety nawiązujące do mięsa wieprzowego. Działanie jest finansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

 

Czytany 41 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 wrzesień 2020 19:56

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj