AKTUALNOŚCI

środa, 30 wrzesień 2020 20:04

Piłkarska jesień w Lidze Bobra i Wyszkowskiej Lidze Szóstek Wyróżniony

Napisał

Po bardzo udanym turnieju CUP20 który odbył w weekend 19-20 września, czas na rozgrywki ligowe. Wiemy, że czasy są ciężkie i wiele drużyn wybrało ofertę innych lig lub po prostu chcą przeczekać do wiosny 2021. My postanowiliśmy wystartować!

W ciągu tygodnia zgłosiło się do nas ponad 20 ekip. Problem zaczął się gdy drużyny rozpoczęły negocjacje kto gdzie chce graćJ My temu problemowi postanowiliśmy sprostać i zaproponowaliśmy trzy ligi w dwóch miejscach – Tłuszcz oraz Wyszków. Na obecną chwile rezygnujemy z boiska w Ostrówku – wrócimy tam na wiosnę z jedną z lig. Podział lig na jesień 2020 jest prosty – mocniejsza liga (przyp. Liga A1) i słabsza (przyp. Liga A2) z nowymi zespołami w Tłuszczu. W Wyszkowie na WLS zagra również sześć ekip. Każda liga zagra takim samym systemem mecz- rewanż. Zatem każda ze ekip nie będzie pokrzywdzona. Czemu napisałem, że mieliśmy ponad 20 ekip? Bo dwie ekipy w Wyszkowie nie przeszły selekcji kolegów po fachu – kapitanowie postanowili, że chcą zagrać ligę sześciozespołową. Natomiast w Tłuszczu po rezygnacji w ostatniej chwili – Rossoneri – do gry wskoczyła Iskra. Ekipa Rossoneri ma wrócić na wiosnę a powodem rezygnacji były tylko i wyłącznie problemy osobiste jednego z zawodników. Oczywiście trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy i widzimy się na wiosnę!

Na duży plus jest również ogromne zaangażowanie wszystkich kapitanów drużyn. Praktycznie w kilka dni wszyscy się zorganizowali ze składami a efekty pracy można od wczoraj sprawdzić na stronie. Brawo!

Jaki to będzie sezon? Najdziwniejszy w historii. Z jednej strony Covid i jego obostrzenia, które jak widzicie staramy się spełniać na każdy możliwy sposób. Z drugiej strony widzimy ogromny zapał do gry. Widać, że każdy ma dosyć siedzenia w domu. Chcemy ruchu i chcemy rywalizacji. My ze strony organizacyjnej również jesteśmy stęsknieni za ligą. Ten sezon będzie tylko przetarciem tego co czeka nas na wiosnę. Potestujemy nowe rozwiązania i pomysły by pokazać kto tu rządziJ

Już niebawem kolejne nowości. Trzymajcie rękę na pulsie!  

Czytany 199 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 wrzesień 2020 20:08

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj