AKTUALNOŚCI

czwartek, 01 październik 2020 20:53

TOP6 1 kolejka Liga A1 Wyróżniony

Napisał

Pierwsze zestawienie TOP6 w 17 Edycji Ligi Bobra.

Trafili do niej następujący zawodnicy:

  • Piotr Koza BR (All Stars) – to, że Piotrek potrafi bronić to wiedzieliśmy. To że dobrze mu to wychodzi na wodzie już nie:) W drugiej połowie meczu z Team Hangover miał kilka sytuacji w których pokazał się ze świetnej strony. Pewny punkt All Starsów w najważniejszym momencie meczu – przy stanie 4-3. Dodatkowo na plus asysta przy bramce Konrada Kupca.
  • Damian Książek i Adam Kruciński (FC Ultimatum Wyszków) – świetny mecz panów z Ultimatum. Bezbłędni w obronie i mega aktywni pod bramką Puchatych Wilków. Damian świetnie wykonany rzut wolny. Podstawowe postacie w drużynie Ultimatum. To dzięki nim mecz zakończył się remisem.
  • Kamil Melcher (All Stars) – MVP CUP20 nie zszedł poniżej poziomu jaki pokazał na turnieju w zeszłym tygodniu. Pewny punkt. Był zawsze tam gdzie miał być. Autor dwóch goli w meczu z Team Hangover.
  • Arek Major i Mateusz Przybiński (Black Dragon) – Arek zaczął mecz na ławce ale to nie przeszkodziło mu wskoczyć do zestawienia. Ładny gol z rzutu wolnego. Solidny występ i pewny punkt zespołu. Do spółki z Mateuszem którzy byli najefektywniejsi tego dnia mimo ciężkich warunków.  
Czytany 132 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 październik 2020 21:09
Więcej w tej kategorii: TOP6 2 kolejka Liga A1 »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj