AKTUALNOŚCI

czwartek, 01 październik 2020 21:06

TOP6 1 kolejka Liga A2 Wyróżniony

Napisał

Pierwsze zestawienie TOP6 w 17 Edycji Ligi Bobra.

Trafili do niej następujący zawodnicy:

  • Mateusz Wojtaszek BR (FC Wuhan) – Mateusz rzutem na taśmę wskoczył do składu Wuhan pod nieobecność Laskowskiego Nikodema. W roli zmiennika spisał się bardzo dobrze. Uratował Wuhan przed stratą bramki kilkukrotnie – naprzeciw siebie miał takich zawodników jak Paweł Ołów czy Przemek Borkowski.
  • Hubert Kosowski (Iskra Jasienica) – mimo przegranego minimalnie meczu z Coco to Hubert był najjaśniejszym punktem Iskry. Widać, lata doświadczenia w jego grze. Nie trzeba dużo biegacz by być efektywny i przynosić korzyść drużynie.
  • Mateusz Filipowicz (Amarena United) – debiutancki sezon i od razu Top6. Mateusz w meczu z Tiger dwie bramki i pewny występ – tak jak na kapitana zespołu przystało.
  • Damian Zaręba (Coco Jambo) – to że Damian kopać w piłkę potrafi to wszyscy wiedzą. A w tym meczu wychodziło mu prawie wszystko. Świetna bramka w 29 minucie gdzie wzorowo przyjął piłkę i wpakował w bramkę. Pamiętajmy jakie warunki panowały tego dnia!
  • Patryk Czajka (FC Wuhan) – WOW! Rewelacyjne meczycho w wykonaniu tego młodego adepta futbolu! Patryk tego dnia próbował w wielu akcjach pokonać bramkarza i trzy krotnie mu to się udało. Świetna bramka w drugiej części gry gdzie wykazał się chłodną głową i spokojem w sytuacji sam na sam.
  • Karol Chmiel (Amarena United) – można by powiedzieć, że w meczu z Tiger Team w pierwszej połowie grał tylko Chmiel w Amarenie. 5 bramek strzelonych z taka łatwością. Każde dotkniecie przez niego piłki stanowiło zagrożenie pod bramką Tiger. Ogromna lekkość w organizowaniu sobie sytuacji i mega skuteczność.
Czytany 141 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 październik 2020 21:10
Więcej w tej kategorii: TOP6 2 kolejka Liga A2 »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj