AKTUALNOŚCI

czwartek, 15 październik 2020 09:55

TOP6 3 kolejka Liga A1 Wyróżniony

Napisał

Po trzeciej kolejce w lidze A1 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Mateusz Ołdak (BR) (Team Hangover) -  liczne pewne interwencje w trakcie całego meczu, a także obrona groźnych strzałów w przełomowych momentach spotkania. Ponadto dobra gra nogami, która pozwoliła zawodnikom z pola na pewną wymianę podań z bramkarzem.
  • Sergiusz Modzelewski (Black Dragon Team) - dyryguje całą obroną oraz prezentuje świetną umiejętność przechwytu w sytuacjach 1-1. Napędza akcje swojej drużyny podczas podłączania się do ataku, jego występ wieńczy piękna bramka kontaktowa strzelona w kluczowym momencie meczu.
  • Mateusz Marcinkiewicz (ALL STARS) - dobra gra bez piłki, ściąganie na siebie rywali i lekkość dryblingu. Zalicza 3 asysty po których koledzy z drużyny musieli jedynie „dołożyć nogę”, a na dokładkę sam wykańcza piękną indywidualną akcję.
  • Marcin Białek (RDK Szewnica) - mimo błędy i rzutu karnego dla rywala, bardzo solidny występ okraszony hat-trickiem, dużo zamieszania z głębi pola, ciekawe ofensywne wejścia.
  • Marcin Perzanowski (Puchate Wilki) - na nim opierała się ofensywa Puchatych, niezwykle skuteczny, nieuchwytny dla obrońców Szewnicy.
  • Kamil Melcher (ALL STARS) - zawodnik napędzający większość akcji zespołu. Bardzo skuteczny drybling w sytuacjach 1-1,  a także strzelony hat-trick.
Czytany 48 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj