AKTUALNOŚCI

czwartek, 22 październik 2020 14:07

TOP6 4 kolejka Liga A1 Wyróżniony

Napisał

Po czwartej kolejce w lidze A1 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Rafał Matwiejczyk – bramkarz – FC Ultimatum Wyszków – Rafał w bramce pojawił się niespodziewanie. Nominalnie to pomocnik ale może czas zmienić fach? Wiele piłek wybronionych i często ratował skórę swoim kolegom. Nominacja zasłużona zarówno w oczach przeciwników, którzy zachwycali się dyspozycją Rafała tego dnia.
  • Daniel Kania – All Stars – świetny mecz Daniela. Bardzo wiele daje zespołowi w każdej formacji gdzie się znajdzie. W obronie pewny i nieustępliwy. Z przodu potrafi wykończyć i zdobyć gola. Taki zawodnik to skarb!
  • Kamil Roguski – Puchate Wilki – mimo porażki jego zespołu, Kamil wykazał się niesamowita determinacją na przestrzeni całego spotkania. Był bezwzględny w destrukcji ataków przeciwnika. Wiele razy zapuszczał się pod bramkę przeciwnika by spróbować zdobyć gola kontaktowego.
  • Piotr Burasiewicz – Team Hangover – Piotrek mimo młodego wieku w lidze rozgrywa swój czwarty sezon. Już teraz jest filarem linni defensywnej swojego zespołu. W meczu z RDK nieustępliwy i walczący.
  • Tomek Freyberg – Black Dragon Team – Tomek wykazał się swoim kunsztem w tym spotkaniu. Napastnika rozliczamy z goli. Jego bilans z tego spotkania cztery trafienia - tak jak na napastnika przystało. Zasłużone top6!
  • Adrian Frąckiewicz – Team Hangover – zawodnik tygodnia jak dla mnie. To był jego mecz. Świetne bramki, ogrom roboty wykonanej na całej przestrzeni boiska. Był wszędzie. A przy bramce piątej bramce dla swojego zespołu pokazał zimną krew. Ręce same składały się do oklasków.
Czytany 115 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 październik 2020 14:08

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj